Skocz do zawartości

Łatki do bety TT2 PL (TYLKO DLA TESTERÓW )


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie będę wrzucał co jakiś czas (jak sie nazbiera :D) łatki do bety naszej polonizacji Tajnych ścieżek 2.

Łatki przeznaczone są dla beta testerów, poprawiają zwłaszcza liczne literówki, które podczas korekty wyłapuję w całym pliku. Stąd ważne jest wgranie tejże łatki, by nie zgłaszać potem błędu, który już jest poprawiony :). Łatki będą kumulatywne - każda następna będzie zawierała poprawki z poprzedniej.

W TYM TEMACIE NIE PROWADZIMY DYSKUSJI GDYŻ PO ZAKOŃCZENIU BETA TESTÓW ZOSTANIE ON USUNIĘTY JAKO NIEPOTRZEBNY !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze chwilka - kobal już zakończył grę, powoli spływają jeszcze jakieś drobiazgi do poprawek. Na razie część testerów skupia sie na testowaniu wszelkich kwestów, by wykryć ewentualne braki i błędy ;) Cóż testowanie to ciężka praca i ktoś to musi zrobić, by reszta mogła spokojnie pograć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

UWAGA !!

Nowa łatka do bety polonizacji moda TT2.

Łatka jest kumulatywna i zawiera wszystkie dotychczasowe poprawki zawarte w poprzednich.

Ponieważ właśnie dziś skończyłem grać w Tajne ścieżki 2 w wersji PL, to mogę z całą stanowczością (i nieukrywana radością) stwierdzić, że polonizacja jest w pełni funkcjonalna http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/biggrin.gif

Przy okazji grania znalazłem kilka literówek i innych błędów rzeczowych w tekście (Adulin był raz nazwany Andulinem, a Doktor chciał pod koniec gry oprócz części mutantów raz Złotą Rybkę, a raz Rubinową Bateryjkę - oczywiście prawidłowa jest ta ostatnia, więc dokonałem stosownych poprawek w plikach moda).

Oprócz tego teraz na pewno bedzie działała naprawa detektora anomalii z X-18 u Lewszy http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif

Ponieważ podczas całej gry nie było żadnej możliwości nabycia w jakikolwiek sposób Egzy Czystego Nieba, postanowiłem cos z tym fantem zrobić i teraz jest to możliwe u Sacharowa po wykonaniu wszystkich zadań cyklicznych serii - "przynieś artefakt" (trzeba dostarczyć kolejno: Ognistą kulę, Grawi, Meduzę, Blask Księżyca i Morskiego Jeża).

Nowa gra nie jest konieczna.

Łatka poprawia wszystkie zgłoszone na forum błędy do dnia 04.04.11 godzina 23:00 i parę innych nie zgłoszonych, które znalazłem sam podczas grania w TT2.

linki:

patch 1.0 TT2 PL beta

patch 1.0 TT2 PL beta

Ponieważ od dłuższego czasu sporadycznie napływają zgłoszenia błędów i kilka osób ukończyło już moda w wersji spolszczonej, czekam do PIĄTKU na ewentualne zgłoszenia.

W piątek wieczorem (lub sobotę rano :)) finalizujemy prace nad polonizacja moda TS2 i wypuszczamy wersję ostateczną naszego spolszczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.