Skocz do zawartości

Hełmy ochronne dla Zwierzobója


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma bo są gdzieś indziej ;)

jeden hełm jest w samym rogu lokacji w krzakach , stojąc przed garażami idż w prawo wzdłuż muru do końca lokacji drugi jest w jednym z betonowych kółek ale nie w tym co w TS1 trzeci niedaleko koparki między dwoma kawałkami betonowego kółka nachodzącymi jeden na drugi ni cholery go nie widać , trzeba z wciśniętym f szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Mam chyba jakiegoś buga z tym zadaniem. Otóż nigdzie nie ma tych hełmów, a aby dostać kolejne zadanie od kolejarzy trzeba im je przynieść. Jakieś pomysły, jak z tym fantem się uporać? Z góry uprzedzam, że cofnięcie w save odpada. Za daleko zaszedłem z fabuła. Pozdrawiam. PS. Czemu nie widzę (nie mogę otworzyć) spoilerów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W spilerach są fotki z dokładnym położeniem hełmów...wszystkie są niedaleko od siebie..szukaj przy betonowych kręgach, nie tam gdzie w TS1.. Jeżeli używasz FFoxa to kiedyś tak robił , ale wersja 4.0 miała to poprawić...(spróbuj zmienić skórę forum) Opera otwiera spoilery normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim napisałem poprzedniego posta obszukałem każdą możliwą skrytkę w promieniu kilkudziesięciu metrów od koparki. Zrezygnowany zajrzałem do poradnika z tego forum. Okazuje sie, że w tych miejscach już szukałem, ale dla pewności jeszcze raz poszedłem zajrzeć. Hełmów nie było, nie ma. Zagrałem od save bezpośrednio jak otrzymuję zlecenie, po czym od razu udałem sie nad Jantar. Hełmów nie ma! Pytanie więc mam, co w tym momencie czynić? Nie można dodać ich np. handlarzom, aby sprzedali? PS. Używam Google Chrome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o hełmy dla Zwierzobója to w grze maja one nazwę:

"helmet_new"

Właśnie to trzeba dopisać handlarzowi żeby można było zakupic takowe u niego.

Ale jak zwykle musi być jedno ale <_<

Żeby handlarz zechciał wam sprzedać taki hełm, to trzeba zrobić tak:

1. w pliku "quest_items.ltx" znaleźć fragment kodu (otwieramy zwykłym notatnikiem)

[helmet_new]:identity_immunities
GroupControlSection	= spawn_group
discovery_dependency = 
$spawn 				= "devices\quest_items\helmet_new"
;$prefetch 			= 32
class				= II_ATTCH
cform				= skeleton
visual				= equipments\item_psi_helmet.ogf
radius				= 1
;script_binding		= stalker.object_init
quest_item			= true

description     	= "Specjalny hełm, chroniący właściciela przed oddziaływaniem Emisji. Opracowany w laboratorium nad Jantarem."

inv_name			= "Specjalny hełm"
inv_name_short		= "Specjalny hełm" 
inv_weight			= 0.5
inv_grid_width		= 1
inv_grid_height		= 1
inv_grid_x			= 23
inv_grid_y			= 13
cost				= 15000

2. w tym fragmencie znaleźć linijkę

quest_item            = true

3. zamienic słowo "true" na "false" - zapisać zmiany i wyjść z notatnika

4. można dodawać hełmy do sprzedaży http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wink.gif

POWODZENIA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze grzebać w plikach i dodać do sprzedaży <_<

Ale jak Ci się nie chce, to poniżej masz linki do plików, w których dodałem te hełmy do sprzedaży GRAFowi na terenie Baru http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wink.gif

link:

Hełmy dla Zwierzobója (GRAF)

Hełmy dla Zwierzobója (GRAF)

EDIT (Yurek) :

Nie sprawdzałem, czy działa, więc napisz czy pomogło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.