Jump to content

Wredna emisja


Kalam
 Share

Recommended Posts

Witam,wiecie może jak przeżyć emisje przy pierwszym wejściu na elektrownie,to jest ta emisja z podstawki z odliczającym czasem,za chiny nie mogę jej przeżyć mimo kombinezonu CN i artów.Zeszłem na dół ale że nie mam przejścia z chaes1 na chaes2 to musiałem dojść do końca teleportów i ostatni z nich przeżuca na Prypeć,chciałem wrócić na elektrownie bo miałem jeszcze zadanie na torbę dla Sacharowa i tu problem bo ta emisja ciągle trwa i zawsze gine.Próbowałem już x razy i ciągle to samo.Może skopałem coś z kolejnością zadań?,kiedy można wejść pierwszy raz na elektrownie żeby zrobić te zadanie z podstawki?

Link to comment
Share on other sites

Nic nie skopałeś , tak jest w soljance , na pobyt na Czarnobylu 1 masz tylko bodajże 25 minut i już. I szanuj ten czas bo będziesz odwiedzał tą lokacje kilka razy. Coś mi chodzi po głowie że jak wcześniej porozmawiasz z Doktorem w Prypeci to ten czas jest dłuższy , właśnie 25 minut , a jak idziesz od razu to chyba było tylko 20 minut , ale nie przysiegnę. Zegar się nie resetuje i za każdym nowym wejściem zacznie bić dokładnie od tego momentu w którym opuściłeś lokację. Więc krótko , nie baw się w wojenki tylko biegiem do przejścia , granatnik przygotowany na BTR-Y pierwsza wizyta to jakieś 7 do 10 minut nie więcej. Gdzie co leży czytaj wcześniej w poradniku , inaczej braknie ci czasu na finał

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli to pierwsze wejście na Elektrownię to tak jak pisał Kobal..niezbędne rzeczy i szybciutko do wejścia Sarkofagu. Podczas kolejnych wizyt proponowałbym korzystać z przejść...X-10 - Sarkofag , oraz Sarkofag - Czarnobyl2...(ominiesz wówczas strefę czasową na Czarnobylu 1.)... zależy jednak. czy masz te przejścia uruchomione. Pozostanie wówczas dwa zadania na czas...Torba Sacharowa na CZ 1...oraz marsz z Duchem od bramy na CZ 1 do przejścia na Generatory.

Link to comment
Share on other sites

Kalam , miałem ten sam problem w starszej wersji (bez dopy). Pomogło ustawienie na max parametrów jednego z artefaktów i założenie go lub ich (nie pamiętam dokładnie) na pas . Takie oszustwo , ale pomogło ruszyć dalej z fabułą.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za pomoc,malakas ,przejścia mam uruchomione i już z nich korzystałem,teraz generalnie chodzi mi o tą torbę dla Sacharowa,poprubuję od nowa może uda mi się ją dopaść i nie stracić zbyt dużo czasu, chociaż te heli co tam latają są dosyć upierdliwe,ale i tak skorzystam z rady kobala i twojej.Wasyl dzieki za trick ale staram się nieu żywać tego typu rozwiązań,mimo tego że czasami muszę jakieś zadanie męczyć pół dnia. P.S.A tak przy okazji,w którym miejscu dokładnie trzeba umieścić przekaznik do teleportu z Jantaru na MW,to zadanie daje Sacharow,wiem że na wierzy ciśnień w wiosce pijawek ale nie mogę się wstrzelić w to miejsce.

Link to comment
Share on other sites

P.S.A tak przy okazji,w którym miejscu dokładnie trzeba umieścić przekaznik do teleportu z Jantaru na MW,to zadanie daje Sacharow,wiem że na wierzy ciśnień w wiosce pijawek ale nie mogę się wstrzelić w to miejsce.

No wejdź do tej wieży w Wiosce Pijawek na samą górę i na ostatnim poziomie ustaw ten nadajnik.

P.S. Jak czytam te wasze problemy z Emisją na terenie Czarnobyla1 trochę się dziwię. Ja tam byłem wielokrotnie, nawet po skończeniu czasu i mogłem normalnie grać bez żadnych tricków. Może miałem jakiś pozytywny bug?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

No to umarł w butach . Ja niestety nie mam pozytywnego buga i emisja trwa sobie w najlepsze . Szkoda że nie przeczytałem tego posta rok temu nie miałbym teraz problemu . A tak mam iść na Generatory ale się po prostu nie da . Emisja wykańcza mnie w ciągu kilkunastu sekund mimo że obwieszony jestem artami na - radiację i łykam antyrady . Czy można coś z tym zrobić ?? Da się np. wzmocnić postać albo arty do takiego poziomu aby przejść CEA1 bez szwanku ?? Troszkę wyżej Wasyl napisał że pomogło podkręcenie artefaktu ,da się to jakoś zrobić ??

Link to comment
Share on other sites

Ustaw tryb god mode na chwilę:

w gamedata/config/creatures znajdź plik actor. ltx . Jeśli grasz na 'mistrzu' zedytuj np. poziom 'początkujący'

[actor_immunities_gd_novice]

burn_immunity = 0.5 ;ęîýôôčöčĺíňű čěěóíčňĺňŕ

strike_immunity = 0.5

shock_immunity = 0.5

wound_immunity = 0.5

radiation_immunity = 0.5

telepatic_immunity = 0.5

chemical_burn_immunity = 0.5

explosion_immunity = 0.1

fire_wound_immunity = 0.5

Zmień wszystkie wartości na 0.0

Link to comment
Share on other sites

Napiszę jak ja rozwiązałem ten problem robiłem to 2 razy i działało u mnie przynajmiej, a więc mi udało się ominąć emisję w ten sposób przy przejściu z Prypeci na CEA-1 jak załaduje się mapa nie ruszaj myszą ani klawiaturą niech sobie STRIEŁOK stoi w miejscu aż czas się skończy mój GG przeżył i za każdym razem jak później wchodziłem na CEA-1 miałem na zegarze same zera. Udało mi się to przez przypadek na CEA-1 miałem ok 5 minut czasu do emisji i przy przejściu z Prypeci na CEA-1 poszedłem na fajkę z racji, że save długo się ładuje wracam a STRIEŁOK stoi i wszystki ok. Spróbuj może też będziesz miał takiego farta. Zresztą pisałem o tym już na forum masz linka: http://stalkerteam.p...a-czarnobylu-1/

Edited by carlopapa
Link to comment
Share on other sites

Ja niestety nie miałem tego komfortu żeby czekać na wyzerowanie zegara ponieważ czas skończył mi się dużo wcześniej i nie mogę sprawdzić Twojej teori w praktyce Carlopapa . Na szczęście pomogła rada Korna więc wszystko jest już w porządku i ruszam dalej z fabułą .Thx .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity