Skocz do zawartości

Wredna emisja


Kalam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,wiecie może jak przeżyć emisje przy pierwszym wejściu na elektrownie,to jest ta emisja z podstawki z odliczającym czasem,za chiny nie mogę jej przeżyć mimo kombinezonu CN i artów.Zeszłem na dół ale że nie mam przejścia z chaes1 na chaes2 to musiałem dojść do końca teleportów i ostatni z nich przeżuca na Prypeć,chciałem wrócić na elektrownie bo miałem jeszcze zadanie na torbę dla Sacharowa i tu problem bo ta emisja ciągle trwa i zawsze gine.Próbowałem już x razy i ciągle to samo.Może skopałem coś z kolejnością zadań?,kiedy można wejść pierwszy raz na elektrownie żeby zrobić te zadanie z podstawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie skopałeś , tak jest w soljance , na pobyt na Czarnobylu 1 masz tylko bodajże 25 minut i już. I szanuj ten czas bo będziesz odwiedzał tą lokacje kilka razy. Coś mi chodzi po głowie że jak wcześniej porozmawiasz z Doktorem w Prypeci to ten czas jest dłuższy , właśnie 25 minut , a jak idziesz od razu to chyba było tylko 20 minut , ale nie przysiegnę. Zegar się nie resetuje i za każdym nowym wejściem zacznie bić dokładnie od tego momentu w którym opuściłeś lokację. Więc krótko , nie baw się w wojenki tylko biegiem do przejścia , granatnik przygotowany na BTR-Y pierwsza wizyta to jakieś 7 do 10 minut nie więcej. Gdzie co leży czytaj wcześniej w poradniku , inaczej braknie ci czasu na finał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to pierwsze wejście na Elektrownię to tak jak pisał Kobal..niezbędne rzeczy i szybciutko do wejścia Sarkofagu. Podczas kolejnych wizyt proponowałbym korzystać z przejść...X-10 - Sarkofag , oraz Sarkofag - Czarnobyl2...(ominiesz wówczas strefę czasową na Czarnobylu 1.)... zależy jednak. czy masz te przejścia uruchomione. Pozostanie wówczas dwa zadania na czas...Torba Sacharowa na CZ 1...oraz marsz z Duchem od bramy na CZ 1 do przejścia na Generatory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc,malakas ,przejścia mam uruchomione i już z nich korzystałem,teraz generalnie chodzi mi o tą torbę dla Sacharowa,poprubuję od nowa może uda mi się ją dopaść i nie stracić zbyt dużo czasu, chociaż te heli co tam latają są dosyć upierdliwe,ale i tak skorzystam z rady kobala i twojej.Wasyl dzieki za trick ale staram się nieu żywać tego typu rozwiązań,mimo tego że czasami muszę jakieś zadanie męczyć pół dnia. P.S.A tak przy okazji,w którym miejscu dokładnie trzeba umieścić przekaznik do teleportu z Jantaru na MW,to zadanie daje Sacharow,wiem że na wierzy ciśnień w wiosce pijawek ale nie mogę się wstrzelić w to miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.A tak przy okazji,w którym miejscu dokładnie trzeba umieścić przekaznik do teleportu z Jantaru na MW,to zadanie daje Sacharow,wiem że na wierzy ciśnień w wiosce pijawek ale nie mogę się wstrzelić w to miejsce.

No wejdź do tej wieży w Wiosce Pijawek na samą górę i na ostatnim poziomie ustaw ten nadajnik.

P.S. Jak czytam te wasze problemy z Emisją na terenie Czarnobyla1 trochę się dziwię. Ja tam byłem wielokrotnie, nawet po skończeniu czasu i mogłem normalnie grać bez żadnych tricków. Może miałem jakiś pozytywny bug?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

No to umarł w butach . Ja niestety nie mam pozytywnego buga i emisja trwa sobie w najlepsze . Szkoda że nie przeczytałem tego posta rok temu nie miałbym teraz problemu . A tak mam iść na Generatory ale się po prostu nie da . Emisja wykańcza mnie w ciągu kilkunastu sekund mimo że obwieszony jestem artami na - radiację i łykam antyrady . Czy można coś z tym zrobić ?? Da się np. wzmocnić postać albo arty do takiego poziomu aby przejść CEA1 bez szwanku ?? Troszkę wyżej Wasyl napisał że pomogło podkręcenie artefaktu ,da się to jakoś zrobić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw tryb god mode na chwilę:

w gamedata/config/creatures znajdź plik actor. ltx . Jeśli grasz na 'mistrzu' zedytuj np. poziom 'początkujący'

[actor_immunities_gd_novice]

burn_immunity = 0.5 ;ęîýôôčöčĺíňű čěěóíčňĺňŕ

strike_immunity = 0.5

shock_immunity = 0.5

wound_immunity = 0.5

radiation_immunity = 0.5

telepatic_immunity = 0.5

chemical_burn_immunity = 0.5

explosion_immunity = 0.1

fire_wound_immunity = 0.5

Zmień wszystkie wartości na 0.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jak ja rozwiązałem ten problem robiłem to 2 razy i działało u mnie przynajmiej, a więc mi udało się ominąć emisję w ten sposób przy przejściu z Prypeci na CEA-1 jak załaduje się mapa nie ruszaj myszą ani klawiaturą niech sobie STRIEŁOK stoi w miejscu aż czas się skończy mój GG przeżył i za każdym razem jak później wchodziłem na CEA-1 miałem na zegarze same zera. Udało mi się to przez przypadek na CEA-1 miałem ok 5 minut czasu do emisji i przy przejściu z Prypeci na CEA-1 poszedłem na fajkę z racji, że save długo się ładuje wracam a STRIEŁOK stoi i wszystki ok. Spróbuj może też będziesz miał takiego farta. Zresztą pisałem o tym już na forum masz linka: http://stalkerteam.p...a-czarnobylu-1/

Edytowane przez carlopapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie miałem tego komfortu żeby czekać na wyzerowanie zegara ponieważ czas skończył mi się dużo wcześniej i nie mogę sprawdzić Twojej teori w praktyce Carlopapa . Na szczęście pomogła rada Korna więc wszystko jest już w porządku i ruszam dalej z fabułą .Thx .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.