Skocz do zawartości

Wylot na Jantarze


balbina

Rekomendowane odpowiedzi

Po przejściu do Jantara wywala i dostaję taki komunikat

XR_3DA.exe caused BREAKPOINT in module "G:\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\bin\xrCore.dll" at 001B:01057D15, xrDebug::backend()+165 byte(s)

Dodatkowo nie działają sejwy poza autosawe

Czy to pierwsza wizyta na Jantarze? Poczytaj te tematy:

http://www.stalkerte...problem-jantar/

http://www.stalkerteam.pl/topic/2020-kilka-bledow/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj loga błędu bo to co podałeś to tylko komunikat Log znajdziesz na dysku C w katalogu Użytkownicy / Publiczny / Dokumenty Publiczne / STALKER SHOC / logs W folderze logs znajdziesz plik tekstowy xray."twój login" otwórz go w notatniku i skopiuj to co pisze poniżej FATAL ERROR Ewentualnie zaraz jak cię wyrzuci na pulpit otwórz notatnik i zrób wklej Ścieżka dostępu może się trochę różnić na różnych systemach , ta co podałem jest z windows 7 , generalnie chodzi o dokumenty publiczne / stalker shoc Ja skończyłem moda dwa razy i nic mi na Jantarze nie wywalało , zmniejsz rozdzielczość , obniż wymagania graficzne , sprawdź czy zainstalowałeś fixa 02 , mod jest przygotowany pod patcha 1.004 i żadne przejściówki na inne patche nie pomagają . Spolszczenie jest pod polską wersje stalkera, czy na takiej grasz czy na innej rosyjskiej , angielskiej ? Instalowałeś moda na czystego stalkera czy wcześniej miałeś jakieś mody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CScriptEngine::lua_error [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp [error]Line : 73 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : LUA error: ... of chernobyl\gamedata\scripts\dialog_manager.script:287: attempt to index local 'tbl' (a nil value) stack trace: Dostałem to po próbie rozmowy z rannym .Ten sam komunikat jest również przy wczytywaniu zapisanej gry Gra jest polska obniżona z 1.0006 do 1.0004 bez innych modów instalowana wg instrukcji (Niestety dostać teraz wersję 1.0004 jest raczej trudno i niema skąd ściągnąć}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że może to być wina tego chorego patcha..zepsuli całe wydanie gry tym pomysłem z 1.006...http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons//cool.gif

1...w jaki sposób degradowałeś patch i czy nowy zainstalował się poprawnie.?

2...po zmianie wyświetlił się w menu startu 1.004.?

3...próbowałeś cofnąć do wejścia na lokację, wiele razy pomaga.?

Mam też pełną wersję ros Ładnie chodzi niestety spolszczenie blokuje grę (nie uruchamia się)

Próbowałeś edytować zmiany w plikach text..? i kopiować foldery rus/pol tak jak jest w instrukcji.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Siemka !! Jestem nowy na forum i witam. gdy wchodzę na Jantar by zakończyć zadanie na oznakowanie mutantów i by za oddanie walizki Woroninowi dostać pistolet na doktorka wita mnie PULPIT Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH Nazwa aplikacji: XR_3DA.exe Wersja aplikacji: 0.0.0.0 Sygnatura czasowa aplikacji: 46c2babe Nazwa modułu z błędem: xrGame.dll Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0 Sygnatura czasowa modułu z błędem: 46c2c724 Kod wyjątku: c0000005 Przesunięcie wyjątku: 00238c22 Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6001.2.1.0.256.1 Identyfikator ustawień regionalnych: 1045 Dodatkowe informacje 1: 2c1c Dodatkowe informacje 2: 713b228a358fa011cb9ced534e72828e Dodatkowe informacje 3: 11d0 Dodatkowe informacje 4: 855bf632c9949e186c0b2fa4e9f79f6d wersja gry 1.0004 w modzie grzebałem tylko w dwóch broniach, dragunow i WAR 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj loga błędu bo to co podałeś to tylko komunikat Log znajdziesz na dysku C w katalogu Użytkownicy / Publiczny / Dokumenty Publiczne / STALKER SHOC / logs W folderze logs znajdziesz plik tekstowy xray."twój login" otwórz go w notatniku i skopiuj to co pisze poniżej FATAL ERROR Ewentualnie zaraz jak cię wyrzuci na pulpit otwórz notatnik i zrób wklej Ścieżka dostępu może się trochę różnić na różnych systemach , ta co podałem jest z windows 7 , generalnie chodzi o dokumenty publiczne / stalker shoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba będzie wróżyć z kart..:)..puste logi się zdarzają w TS2 Ja proponuję schować te dwie sztuki broni do schowka (w wypadku jeśli masz je na sobie) i spróbować przejść..jeżeli nie pomoże zachować zapisy i postawić od początku całe gamedata moda. Wówczas podpiąć stare zapisy i spróbować przejść na Jantar. Spolszczenie oczywiście bez autozapisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.