Jump to content

Wintorez - mam problem z bronią


Recommended Posts

zauważyłem błędy z Wintorezami, mianowicie zwykły karabin ma celownik x4, magazynek na 10 naboi, a faktycznie jest na 20, a ten czerwony ma wpis ze jest celownik x8 a faktycznie jest x4, naboje sie zgadzają - 20 sztuk, na 100% jest PSOx4 bo porównałem zbliżenie, x8 faktycznie ma SWD dalekosiezny, może ktoś coś wie na ten temat ? tyle szukałem tego czerwonego Wintara i jestem rozczarowany - niczym się nie różni !!!

Link to comment
Share on other sites

Różni się tym że się nie psuje http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif A jeśli chodzi o celownik to faktycznie żadna rewelacja , ale co zrobisz , tak to sobie wymyślili. Dla mnie ważniejsze było zaliczenie zadania niż to że akurat taki wypasiony wintar. I zwykły ma takiego kopa że nic więcej nie trzeba.

Link to comment
Share on other sites

Bronie w Soljance są niedopracowane, pamiętaj że najlepsze są te karabiny na amunicję 9/39 http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif.Unikalny Wintorez, który znajdziemy na posterunku wojskowym na Agropromie i ulepszony Wał, który możemy dostać np. od Zachara za zlecenie to według mnie najlepsze karabiny w całej grze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To nie jest normalne co się dzieje , może być powiązane z eksperymentami z rozdziałką , soljanka miała problemy z rozdzielczością panoramiczną. Ja bym zrobił nową gamedatę , zawsze grałem w rozdziałce 4/3 1024/768 i nic takiego nie było

Link to comment
Share on other sites

No ja to mam już na kilku rozdzielczościach. 1024x768 było teraz mam 1440x900 też jest nie wiem czemu tak się dzieje coś pamiętam na innym forum ktoś zrobił fix na panoramę sprawdzę jego. Nie mogę tego ściągnąć bo ruska strona a testowałem na każdej rozdzielczości i ciągle lipa po prostu wywalę tą broń i po sprawie.

Link to comment
Share on other sites

soljanka miała problemy z rozdzielczością panoramiczną.

Nic z tych rzeczy i nie trzeba stosować fixa dla monitorów panoramicznych. Grałem w Soljanke w HD 1920x1080 i nigdy nie było problemów z teksturami. Postaw od nowa całą ../gamedata bo coś jest nie tak z teksturami. Broń również nigdy nie miała żadnych problemów. Jeżeli nasypałeś dodatków do gry to radzę zrezygnować i grać w czystego moda.

HUD którego używasz również jest obcy i nie był testowany ze spolszczeniem.

Link to comment
Share on other sites

Ja chyba wiem dlaczego masz problem , pisałem o tym w temacie Korna o lepszym wyglądzie ekwipunku. Otóż jeśli w TS2 kilka razy zmieniłem rozdzielczość to wariował mi hud. Minimapa nic nie pokazywała, gubił się bioradar, znikały artefakty z ekranu itd, itp. Skoro hudy są praktycznie takie same to problem może właśnie być w tym że kilka razy przeskakiwałeś z rozdziałki na rozdziałkę. Jeśli zrobisz nową grę ustawisz sobie jedną rozdzielczość i cały czas będziesz się jej trzymał to wszystko będzie w porządku

Link to comment
Share on other sites

Tyle, że postawienie od nowa całej Soli to trochę roboty. Ta broń nie jest taka wspaniała żeby dla niej marnować tyle czasu. Już trafiła do skrzynki leży i wygląda. Ale zapamiętam poza tym rozdzielczość robi różnicę wcześniej grałem na słabej i lipa była teraz normalnie super wygląda Stalker.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.