Skocz do zawartości

Wintorez - mam problem z bronią


mati783

Rekomendowane odpowiedzi

zauważyłem błędy z Wintorezami, mianowicie zwykły karabin ma celownik x4, magazynek na 10 naboi, a faktycznie jest na 20, a ten czerwony ma wpis ze jest celownik x8 a faktycznie jest x4, naboje sie zgadzają - 20 sztuk, na 100% jest PSOx4 bo porównałem zbliżenie, x8 faktycznie ma SWD dalekosiezny, może ktoś coś wie na ten temat ? tyle szukałem tego czerwonego Wintara i jestem rozczarowany - niczym się nie różni !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różni się tym że się nie psuje http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif A jeśli chodzi o celownik to faktycznie żadna rewelacja , ale co zrobisz , tak to sobie wymyślili. Dla mnie ważniejsze było zaliczenie zadania niż to że akurat taki wypasiony wintar. I zwykły ma takiego kopa że nic więcej nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronie w Soljance są niedopracowane, pamiętaj że najlepsze są te karabiny na amunicję 9/39 http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif.Unikalny Wintorez, który znajdziemy na posterunku wojskowym na Agropromie i ulepszony Wał, który możemy dostać np. od Zachara za zlecenie to według mnie najlepsze karabiny w całej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No ja to mam już na kilku rozdzielczościach. 1024x768 było teraz mam 1440x900 też jest nie wiem czemu tak się dzieje coś pamiętam na innym forum ktoś zrobił fix na panoramę sprawdzę jego. Nie mogę tego ściągnąć bo ruska strona a testowałem na każdej rozdzielczości i ciągle lipa po prostu wywalę tą broń i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soljanka miała problemy z rozdzielczością panoramiczną.

Nic z tych rzeczy i nie trzeba stosować fixa dla monitorów panoramicznych. Grałem w Soljanke w HD 1920x1080 i nigdy nie było problemów z teksturami. Postaw od nowa całą ../gamedata bo coś jest nie tak z teksturami. Broń również nigdy nie miała żadnych problemów. Jeżeli nasypałeś dodatków do gry to radzę zrezygnować i grać w czystego moda.

HUD którego używasz również jest obcy i nie był testowany ze spolszczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wiem dlaczego masz problem , pisałem o tym w temacie Korna o lepszym wyglądzie ekwipunku. Otóż jeśli w TS2 kilka razy zmieniłem rozdzielczość to wariował mi hud. Minimapa nic nie pokazywała, gubił się bioradar, znikały artefakty z ekranu itd, itp. Skoro hudy są praktycznie takie same to problem może właśnie być w tym że kilka razy przeskakiwałeś z rozdziałki na rozdziałkę. Jeśli zrobisz nową grę ustawisz sobie jedną rozdzielczość i cały czas będziesz się jej trzymał to wszystko będzie w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że postawienie od nowa całej Soli to trochę roboty. Ta broń nie jest taka wspaniała żeby dla niej marnować tyle czasu. Już trafiła do skrzynki leży i wygląda. Ale zapamiętam poza tym rozdzielczość robi różnicę wcześniej grałem na słabej i lipa była teraz normalnie super wygląda Stalker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.