Jump to content

Dimas mod final

LordDino
 Share

Recommended Posts

Nie wiem gdzie to napisać i czy w ogóle nasze forum udziela takich porad ale może ktoś się zna i pomoże. W Jantarze idę w okolicę przebywania BJ'a słyszę pisk kontrolera i wywala mi BT. [error]Expression : no_assert [error]Function : CXML_IdToIndex::GetById [error]File : e:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrgame\xml_str_id_loader.h [error]Line : 112 [error]Description : item not found, id [error]Arguments : rad_mechanik_zombi

Guest widower

Wiesz co, przejrzałem swoje pliki DM:F-a, ale nie znalazłem tam wpisuj jakiegokolwiek o rad_mechanik_zombi. Jest za to rad_mechanik. Pisk kontrolera może świadczyć z tym że mechanik został zombim, wgraj wcześniejsze sejwy, sprzed emisji może kontroler się nie pojawi i problem zniknie.

Tam ten kontroler się pojawia zawsze. A nie ma tam mechanika tylko handlarz i może rzeczywiście zrobił się w zombi można może jakoś spawn wyłączyć żeby się ten kontroler nie pojawił albo cuś albo jakoś wyłączyć tego zombi nie wiem spróbuję inaczej dojść tam pójdę od razu po wejściu na Jantar. Jak idę bezpośrednio po wejściu to mam bt trochę później więc ten kontroler się pojawia i robi gnój i tak i tak. Można go jakoś wyłączyć??

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity