Skocz do zawartości

Modyfikacja hełmu PSI i labirynt.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa hełmy psi. Jeden prawdopodobnie (miałem przerwę w graniu w solankę i nie pamiętam) od Sacharowa a drugi od Dana. Mam się udać po notebook Archary. Jestem w Jantarze i znalazłem u Sacharowa opcje dialogowąa w której proponuje mi podrasowanie hełmu psi. Jeżeli się zgodzę to jeden zabiera ale nie ma info kiedy odda. Czy coś jest na ten temat gdzieś w poradniku bo nie mogę znaleźć ? Image Sprawa labiryntu wygląda tak. Byłem w nim w zadaniu z "Synem marnotrawnym". Uwolniłem go i wróciłem. Potem był ten quest z mydłami i koniec ścieżki zadań. Górnicy mówili że na nowe zadania za wcześnie czy coś takiego. W pewnym momencie gry w Agropromie rozmawiałem z Adrenalina który otworzył mi nowe przejście do labiryntu z Jantaru. Mówił przy tym coś o stalkerze kocie który szukał szkatułki lub sejfu (nie zapamiętałem za dobrze). No to wszedłem przez Jantar do labiryntu. Tam spotkałem tego gościa Cień Monolitu z którym inni podobno rozmawiali i dostawali jakieś kody (to wyczytałem w poradniku) ale on tylko do mnie strzela. A na dodatek sejwy mi się w labiryncie sypią jak cholera hurtem. Po pięć wysiada na raz i dodatkowo utrudnia spokojne przeszukiwanie. W poradniku jest coś o skomplikowanym przechodzeniu przez jaskinię ze szczurami po szkatułkę ale ja już nie wiem jaki quest robię. Całkiem mi się pomieszało. Czy można olać te sprawy z labiryntem i czy to nie zaszkodzi fabule ? Bo pogubiłem się kompletnie i nie wiem czego mam w tej jaskini właściwie szukać. No chyba żeby mi ktoś opisał jakie są questy w jaskini. Bo wydaje mi się że pomieszałem kilka na raz i stąd te problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Hełmem pamiętam że oddałem jeden profesorowi, ale już mi go nie zwrócił, więc tak ma być - taki mały błąd fabularny. Zajrzyj do poradników, tam przecież wszystko jest opisane dokładnie. I trzeba zwracać uwagę na rozmowy z kwestowymi postaciami, bo często jest wyjaśnione co trzeba robić. Tego stalkera Kota po raz pierwszy spotkałem na Bagnach, trzeba było pomóc mu wydostać się a później miał dla nas troche zadań- już nie pamiętam kolejności. Później Kot przechodzi do Baru, więc tam powinieneś pójść a nie do Labiryntu- chociaż nie jestem pewien. Do Labiryntu raczej nie warto wchodzić poza tą misją z Synem Marnotrawnym i później gdy wstąpimy na chwilę do Monolitu( za pierwszym razem nie ma tego nieśmiertelnego a za drugim jest przyjaźnie nastawiony). Przygotuj się dobrze do tej misji ze szkatułką i szczurami: Pkm i dużo amunicji- zobaczysz dlaczego ;) . Cofnij do sejwa po rozmowie z Adrenaliną i idź do Baru po wyposażenie i porozmawiaj z Kotem. W Labiryncie można znaleźć unikatowy kombinezon strażaka i gravigun.I nie rób tak dużo sejwów. Nic nie trzeba olewać, tylko zwracać uwagę na fabułe i zadania. Cytat z poradnika: 6. Rozmawiamy z Adrenaliną, otrzymujemy zadanie przynieść z Labiryntu Szkatułkę i sejf. Przy okazji otrzymujemy przejście do Labiryntu z Jantara. 7. W Labiryncie znajdujemy Szkatułkę, w niej - notatka z ciekawą i użyteczną informacją. Przynosimy szkatułkę Adrenalinie, opowiadamy o spotkaniu z nieśmiertelnym Cieniem Monolitu. Dowiadujemy się, że trzeba porozmawiać z Górnikiem. (jak znaleźć Szkatułkę, mozna dowiedzieć się w odpowiedziach na "Inne pytania", w rozdziale "Labirynt") 8. Rozmawiamy z Górnikiem, który mówi o konieczności wstapienia do Monolitu i wysyła do Sidorowicza. 9. Rozmawiamy z Sidorowiczem, otrzymujemy kolejne zadanie na poszukiwanie remzestawów i amuletu Monolitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a to "...opowiadamy o spotkaniu z nieśmiertelnym Cieniem Monolitu." ? Jak ma wyglądać to spotkanie ? Do mnie strzelał i rzucał granatami. Mam go obejść i iść po szkatułkę ? To Kot o którym mówi Adrenalina to ten sam Kot którego ratowałem na bagnach, nosiłem lekarstwo i dawał zlecenie z Patem i Pataszonem a obecnie z Czarnym Doktorem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a to "...opowiadamy o spotkaniu z nieśmiertelnym Cieniem Monolitu." ? Jak ma wyglądać to spotkanie ? Do mnie strzelał i rzucał granatami. Mam go obejść i iść po szkatułkę ?

To Kot o którym mówi Adrenalina to ten sam Kot którego ratowałem na bagnach, nosiłem lekarstwo i dawał zlecenie z Patem i Pataszonem a obecnie z Czarnym Doktorem ?

Tak spróbuj go nie atakować i pozostałych Monolitowców też, idź do Labiryntu po szkatułkę.

Tak , to ten sam Kot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz sie martwić że zabijałeś monolitowców , po prostu uciekasz przed Cieniem Monolitu do dalszej części labiryntu i tyle , w/g poradnika znajdujesz szkatułkę i wychodzisz z labiryntu.Nastepne spotkanie z Cieniem to juz będziesz monolitowcem i wszyscy w labiryncie bedą przyjaciółmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poradniku jest coś o skomplikowanym przechodzeniu przez jaskinię ze szczurami

Jest bardzo prosta droga....jeżeli idziesz po szkatułkę wystarczy dojść do miejsca, gdzie można przeskoczyć na drugą ścianę i szybko wziąć towar i opuścić Labirynt. Jest opisana w poradniku.

A jeżeli mam sejwa prawie na samym dnie labiryntu (ale zabijałem monolitowców) to mogę go użyć czy lepiej od początku

Oczywiście ,że tak ....z dna Labiryntu prowadzi właściwa droga do Szkatułki. To ta trudna z Poradnika, ale w Dopie jest bardzo mało szczurów...;)

Kolejna wyprawa po zestawy dla Sidora i sejf Górnika będzie już jako Monolitowiec, to wówczas prosisz Cień o kody do bunkra...nie zapomnij wziąć zadania od Sidora przed wyprawą.

Czy można olać te sprawy z labiryntem i czy to nie zaszkodzi fabule ? Bo pogubiłem się kompletnie i nie wiem czego mam w tej jaskini właściwie szukać.

Nie można bo sejf i szkatułka to początek drogi na Niezbadane Tereny. Zadanie na szkatułkę dostałeś od Adrenaliny i jest pierwsze do zrobienia. Potem dojdzie sejf...Górnik wyśle Cię do Sidora po pomoc. Sidor poprosi o zestawy remontowe i zmieni GG w Monoliciarza. Zabierasz ze sobą dwa artefakty (zanim udasz się do Sidora) dla Cienia Monolitu i on da ci kod do bunkra...czasem bojownicy blokują wejścia, tutaj granat dymny jest skuteczny...zabierasz sejf i zestawy , wracasz do Sidora, zostajesz zmieniony w stalkera i idziesz do Adrenaliny z sejfem i szkatułką. Adrenalina wysyła do Górniaka. Wówczas górnik otworzy obiecane przejście. Rozmawiasz z Górnikiem trzeba zanieść sejf na Niezbadane Tereny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.