Skocz do zawartości

Czy i jakich (płatnych) hostingów plików używamy


MiedzianeJaja

Rekomendowane odpowiedzi

Może się pochwalicie czy opłacacie jakieś hostingi plików a jeżeli tak to jakie. Ja na przykład przedłużam sobie co miesiąc, na miesiąc używany hosting. Obecnie jest to Filesonic. Wcześniej był (dość krótko) Hotfile a dawno dawno temu ale najdłużej Rapidshare (przed zmianami). Dodatkowo wykupuję sobie co jakiś czas ORON w celach wiadomych ;) -EDIT- Można też opisać jakie wrażenia i jak współpracuje z menadżerami pobierania. Rapidshare. Zraziłem się jak wprowadzili kupowanie punktów downloadu zamiast okresu czasu. Ale jako hosting był znakomity. Do pobierania używałem flashgeta a do uploadu ich własnego managera. Chodziło wszystko jak burza. Raz ściągnąłem 14 GB w półtora dnia.Przed zmianami dałbym mu piątke z plusem po zmianach trójkę plus. HotFile. Również bez problemu przez flashget, wykorzystana cała przepustowość łącza, aż miło było patrzeć jak paski postępu downloadu rosną w oczach. Tutaj udało się ściągnąć aż 16 GB, też w okolicach dwóch dni. Zrezygnowałem po wprowadzeniu obostrzeń i kasowania podejrzanych plików. Linki zrobione dzień wcześniej potrafiły być już nazajutrz usunięte nawet bez sprawdzenia zawartości. Chyba w związku z tym upload tez się popsuł. Czasami po uploadowaniu plik był na koncie ale innym pokazywał się jako usunięty. W końcu zrezygnowałem. Przed zmianami piątka z plusem po zmianach trzy minus. Filesonic. Prędkość pozostawia trochę do życzenia. Niektóre pliki potrafią ciągnąć bardzo wolno z prędkością modemu. Download nie wykorzystuje pełnej prędkości mojego łącza z czego mogę wnioskować że FS jest ogólnie wolniejszy niż RS czy HF. Spory kłopot miałem tez ze znalezieniem menadżera bo w dotychczasowych nie chciało chodzić. W końcu zaskoczył IDM (internet download manager). Ogólnie w mojej opini FS nie jest jakimś fajerwerkiem ale daje radę. W skali ocen dałbym mu czwórkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem te hostingi multolinkowe sobie jaja robią zastraszając ludzi , mejlami iż zawiadomią odpowiednie organy mając listę pobranych plików i same pliki na swoich serwerach - i ludzi się na to nabierają i bulą ! Co do menadżera kiedyś USDownloader dziś Internet Download Manager .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.