Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Taki oto błąd mam przy końcówce wczytywania nowej gry:

FATAL ERROR
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function	  : raii_guard::~raii_guard
[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp
[error]Line		  : 748
[error]Description   : ...call of pripyatgamedatascriptssgm_cleaners.script:20: attempt to call global 'set_flague_timer' (a nil value)
stack trace:

Jakieś pomysły jak to naprawić?

Zainstalowałem modyfikację zgodnie z opisem instalacji. Na koniec wrzuciłem patch naprawiający spawner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz na angielskiej wersji Karol? Już to może powodować problem, polonizacja jest przygotowywana na podstawie polskiej podstawki. Podobny błąd ( ale nie ten sam ) jest opisany na początku tematu w http://www.stalkerteam.pl/topic/2325-sgm-17-wersja-technician-opis-polonizacja-i-linki-do-pobrania/page__p__23000#entry23000 możliwe wyloty i sposoby radzenia sobie z nimi. Rada jest taka by podmienić w gamedata / scripts felerny plik ( w twoim wypadku sgm_cleaners.script ) na oryginalny rosyjski. Może to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

FATAL ERROR
[error]Expression    : fatal error
[error]Function	  : CInifile::r_section
[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp
[error]Line		  : 502
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : Can't open section 'ammo_10x22_akbs'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report

Takiego mam loga jak zaczynam nową gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To jak cię znowu wywali na pulpit otwórz notatnik i użyj komendy "wklej" Powinien ci się zapisać log błędu. Ewentualnie w dokumentach publicznych znajdź katalog STALKER-Zew Prypeci a w nim folder logs. W tymże folderze otwórz plik tekstowy xray_twój login, zjedź na dół i skopiuj wszystko poniżej linijki FATAL ERROR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.