Skocz do zawartości

Winter of Death 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Da się teoretycznie wszystko, a ilość czasu zależy od Twojej biegłości w moddingu. Jeżeli wiesz co i jak to pójdzie sprawnie. Jeżeli jesteś zielony w tych sprawach, to musisz znaleźć poradnik, robić wszystko według jego zaleceń, czasem Ci się coś nie uda i nawet nie będziesz wiedział dlaczego. No, ale nawet doświadczonemu modderowi mniej niż dwóch tygodni pracy na coś takiego nie daję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sigerous jest zupełnie inny, tam twórcy postawili na fabułę, tutaj masz generalnie jedną wielką naparzankę (przez jeden dzień nie mogłem ruszyć się ze skadowska, bo co wychodziłem to nowe trupy z mnóstwem broni się pojawiały, a kasę trzeba było jakoś zarobić. Co chwila wracałem i sprzedawałem, wracałem i sprzedawałem... dalej niż do leśniczówki nie doszedłem :D). Ciężko tutaj fabuła idzie, naprawdę ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

U mnie śmiga na maksymalnych przy 1600x1200 ale nie ma się co dziwić miesięczny komputer mam ;) Jeszcze miesiąc temu nie mogłem wo gule grac w zew Prypeci nawet na minimalnych. Nie wiem czemu ale mam 24 godzinna noc ? Chciałem trochę pograć w tego moda, minęły już 4 doby w grze a ja nadal mam noc. Spać tez nie mogę, wciskam f przy wyrkach i nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

A ja mam pytanie czy jest spolszczenie do tego moda lub czy ktoś go tłumaczy?

Edit1: Już jest spolszczenie mojej produkcji do wersji 2.0.. http://www.przeklej.pl/plik/spol-wod-2-0-by-junx-07-12-11-7z-0038lp8dm4sf3sp

PS. To jest moje pierwsze spolszczenie i od razu mówię, że to nie jest Pro spolszczenie, ale ważne że jest i mogą być lub nie braki.

Edytowane przez malakas
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

No chętnie pograłbym w tego moda, mam pytanie czy ma ktoś link do innego serwera? Pobieranie z prędkością 50KB/s nie jest zadowalające. I czy ściągać to czy jest lepsza wersja? Na rosyjskie strony nie uczęszczam niestety, a tu temat jakoby umarł. EDIT: Dobra zobaczyłem Ultimatum nvm

Edytowane przez Ganges
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.