Skocz do zawartości

Winter of Death 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

@ Cichy: Jemu chodzi o wersje WoD 2.0. @ Viper46820: Niestety, archiwum jest uszkodzone. Nie mam pojęcia jak do tego doszło, ale chyba już tego nie da się naprawić. Samo archiwum "z czasem" mogło się uszkodzić bo to było na starym dysku i może coś wtedy źle się przeniosło, ale jak dawałem spolszczenie w tamtym czasie [grudzień 2011] to było ono ok i nie było żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oznacza, że trzeba spolszczenie robić od początku? Cholera, niedobrze... Jedyne co umiem po rosyjsku to przeczytać zdanie w cyrylicy, a to stanowczo za mało na samodzielne tłumaczenie. Może ktoś posiada sprawne archiwum? Bardzo prosiłbym o wszelkie informacje, mod jest warty sprawnego spolszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ok grałem w tego moda w trybie hardcore, wiec chodziło o to żeby ani razu nie zginąć (inaczej od nowa hehe)

 

Mod jest ciężki do przejścia w tym stylu bo w laboratorium odbierają ci bronie i pancerz, wiec poległem

 

Zostało tylko 10 minut do końca więc skończyłem go mimo złamania swojej zasady.

 

Ogólnie świetny mod, pięknie zrobione bronie, natomiast brak tu jakiejś zadowalającej końcówki, ot tak się kończy i nic dalej się nie dzieje.

 

9/10 ale byłoby 10/10 gdyby nie odebranie mi broni w lab. To było chamskie.

 

 

Punkt 2.2 regulaminu proszę się z nim zapoznać i stosować. LD

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Witamy serdecznie na Forum;)

Prześledź proszę jeszcze raz proces instalacji moda - być może skopiowałeś jakieś pliki nie tam gdzie trzeba?

Co do problemów z wylotem do pulpitu - aby pomóc musimy znać informację z LOGa - poniżej umieszczam link do poradnika jak to zrobić:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też witam serdecznie jestem nowy i nie ogarniam jeszcze tego forum za bardzo .

już wszystko ogarnołem zapomniałem pare plików usunąć z wersji wod 2.0 i pomieszały sie dlatego wszystko nie działało poprawnie ale nadal nie można wsiąść do samochodu w Dolinie Mroku chyba sie wgl nie da więc odpuściłem i poszłem dalej .

A co do wylotów do pulpitu to mam za słabego laptopa poprostu i sie zapewne przeciąża czy coś i craschuje . Mam HP G61 .

Dzięki za poradnik przydał sie .

Edytowane przez Stalkier1999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.