Skocz do zawartości

Problem z teksturami., książka dla Górnika


Rekomendowane odpowiedzi

mam mały problem... otóż gdy chce porozmawiać z woronem na wysypisku wyskakuje ten błąd:

FATAL ERROR

[error]Expression : fatal error

[error]Function : CRender::texture_load

[error]File : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrRender\Texture.cpp

[error]Line : 295

[error]Description : <no expression>

[error]Arguments : Can't find texture 'ui_arhara_vitek_voron'

stack trace:

wiem że to coś związane z brakiem tekstury ale sam nie potrafie tego naprawić więc prosze o pomoc... to samo dzieje się jak kilkam na kontakty i podobny problem mam w barze tylko że w argumentach jest ui_arhara_osvedomitel

proszę o pomoc Dołączona grafika

edit: poza tym chodzi pięknie i innych losowych wypadów (chyba przez dużą ilość quicksave ale to przyzwyczajenie Dołączona grafika ) nie uświadczyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak brakuje ci textury o nazwie ,,ui_arhara_vitek_voron,, zaraz zobaczę możne mam ...

Nie mam tego ale na ukraińskim forum ktoś napisał ze ten plik jest w dopie na 14.08.2010

i podał ten link http://narod.ru/disk/23740322000/NS_adaptaciya_k_1.0005-1.0006.7z.html

sam musisz sprawdzić

Адаптация к версиям 1.0005, 1.0006
http-~~-//narod.ru/disk/23740322000/NS_adaptaciya_k_1.0005-1.0006.7z.html адаптация от 2010.08.15 14:50 (исправлен вылет Can't find texture 'ui_arhara_vitek_voron'). Подходит для допы от 2010.08.14
В адаптацию к версиям 1.0005-1.0006 включены уменьшенные шрифты от Grisli. Если кому станет слишком мелко - удалите файл gamedata\config\fonts.ltx. [свернуть] Адаптация Народной Солянки от 14.08 под широкоформатные мониторы от камрада IKAR 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne grasz na patchu 1.005 lub 1.006.Soljanka jest pod patcha 1.004 .Jeśli masz grę fabrycznie poniesioną do 1.006 to tu masz na to lekarstwo http://www.stalkerteam.pl/topic/1972-zmiana-patcha-1006-na-1004/ po za tym ponowna instalacja i nowa gra jak sądzę. Instalacja w/g tego http://www.stalkerteam.pl/topic/372-szczegolowa-instrukcja-instalacji-moda-narodnaja-soljanka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgrałem dawno tą adaptację... no ale nic tak daleko nie zaszedłem więc zainstaluje stalka na nowo do wersji 1.0004 i zacznę jeszcze raz Dołączona grafika

edit: tak jeszcze dwa pytania by nie zakładać tematu...

gdzie jest ta książka dla górnika ? szukam tam gdzie mam i jej nie ma... najlepiej screeny mogłyby być Dołączona grafika

jak zwiększyć udźwig ? w pliku system.ltx nie widze odpowiedniej linijki a jak ją stworze to gra się nie uruchamia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka górnika jest w południowo zachodnim narożniku lokacji.Cytat z poradnika: ,,Książka Górnika leży w stercie kości, w pobliżu trzeciego helikoptera. Na mapie go nie ma, ale on jest i znajduje się w południowo-zachodnim narożniku lokacji."W tym temacie gdzieś tam jest screen : Udźwig sie zmienia w pliku actor.ltx(chyba) <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info Dołączona grafika trzeba było wejść w obszar radiacji a ja się zawsze wycofywałem i dlatego nie umiałem znaleźć Dołączona grafika a z tym udźwigiem to jeszcze pokombinuje bo w actor.ltx zrobiłem co trzeba, tylko w system.ltx nie ma tej linijki którą by zmienić trzeba...

edit: z udźwigiem już sobie poradziłem Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.