Jump to content

Kontener dla Sidorowicza

hyrkan
 Share

Recommended Posts

hyrkan, ja znalazłem kontener z artefaktem na przeciwko Wioski Kotów, za drogą przy dużych głazach obok siatki. W PDA pisało żeby szukać na południowy zachód od ATP (Park Maszynowy) z podstawki ale to jest raczej południowy wschód od ATP. Uważaj na dziki, jeżeli nie masz przynajmniej TOZ-a, to po wzięciu kontenera wiej. Kontener może spawnować się też w innych miejscach - zobacz w PDA/Notatki/Prośby Stalkerów.

hyrkan, zrób screena z PDA/Notatki/Prośby Stalkerów (F12) i wklej w temat, to Ci przetłumaczę gdzie masz respawnowany ten kontener. Jeżeli zupełnie nie kumasz cyrylicy to otwieraj po kolei zakładki w Notatkach aż dojdziesz do takiej, przy której po prawej stronie PDA będziesz miał "zdjęcie" Gwiazdy Wieczornej" z opisem gdzie szukać. Na forum będę na pewno wieczorem, jeżeli wkleisz to zaglądnij w temat między 19-21-szą.

Nie udało mi się przesłać screena ;) Ale polecenie brzmi tak:

по словам сидоровича, на кордоне, к северу от ATP потеряи контенер э артефактом

Rozumiem, że mam szukać na północ (?) od ATP.

Miejsca w którym może się spawnować kontener są trzy (to tak jak z artefaktem dla Sidora w Soljance). Jedno z nich jest pomiędzy starą fabryką /elewatorem a nasypem, drugie na północ od ATP w dolince nie dochodząc do nasypu, a trzecie na południe od ATP na wysokości wioski kotów. Sidorowicz daje ogólną lokalizację i w tym rejonie trzeba szukać.

• Agrael locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity