Jump to content

Ładowanie broni w NLC-6

Vorenus
 Share

Recommended Posts

To nic nowego malakasie, ja nie znalazłem jednak żadnej broni aż do śmierci poczciwego Lisa... Szkoda tylko, że mając 36 sztuk amunicji czerwonego śrutu nie mogę tego obrzyna załadować... Nie muszę chyba pisać, że w opcjach sterowania wszystko poustawiałem jak trzeba.:P

Możesz załadować , po prostu tu żeby załadować musisz kliknąć na amunicję w plecaku.Wtedy wyświetli ci sie pas i tam w odpowiednią przegródkę wkładasz amunicję do obrzyna. Tu nie ma tak że masz 500 szt.amunicji. Załadowana broń i jeden magazynek na pasie.Jak się skończą to powtarzasz operację Sorry nie na amunicję tylko na taki mały chlebak w plecaku.

Nic z tego, próbowałem już wcześniej ale jak napisałeś wydawało mi się, że coś przeoczyłem. Po najechaniu na amunicję w ekwipunku mam do wyboru tylko dwie opcje: 1.Wyrzuć 2.Wyrzuć wszystko Tym razem dopadłem poczciwy pistolet na 9x18 mm, mam 120 naboi tego kalibru ale załadować dalej nie mogę... Co do zadań w notatkach w PDA, to też ich tam nie mam. Nadal przy większości NPC-y w tym i Sidora nie mogę skorzystać z opcji - Handel Odkryłem ciekawe rozwiązanie ze snem - trzeba wejść do pomieszczenia gdzie jest odpowiednie legowisko - najechać kursorem na poduszkę i pozostaje już tylko wybrać opcję snu. Nie wiem jeszcze czy w modzie będzie śpiwór? Proponuję założyć osobny wątek z problemami i dyskusją na temat przechodzenia - dokładnie jak w Soljance i Z.M i T.T. Będzie przejrzyście i przetrzemy szlaki dla reszty grazy.

A pamiętasz o konieczności użycia sakiewki (podsumok) albo kamizelki transportowej (razgruzka)? Te rzeczy otrzymuje sie opd Sidora na początku gry, ale nie jednocześnie. W NLC 3 nie ładuje się broni nabojami amunicją z plecaka. Żęby mozna było załadować broń, nakpierw trzeba umieścić amunicję w sakiewce (mniejsza pojemność) albo w Kamizelce transportowej (wieksza pojemność). Także żeby używać bandaży i apteczek przez 'szybkie klawisze' najpierw trzeba te rzeczy załadować do sakiewki lub kamizelki. TO samo z granatami. Widze że nie przeczytałes uważnie mojego opisu moda w drugim poście, bo nie dziwiłbyś sie tak opcji spania poza spiworem w miejscach,m gdzie jest poduszka... :P

• Agrael locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity