Jump to content

Sprzęt na początek

Vorenus
 Share

Recommended Posts

Póki co rewelka - tego oczekiwałem, wystartowałem do dzika z nożem, myślałem, że jak wskoczę na maskę Moskwicza to pokozakuję - załatwił mnie nim zdążyłem się ośmieszyć tym kozikiem. Póki co anomalie są słabo widoczne, trzeba obserwować czy nie ma załamań powietrza i nie widać przy ziemi dymu. Elektro i inne ujawniają się w całej krasie dopiero jak w nie wdepniemy. Już w Kordonie jest obco i groźnie, to dobrze rokuje na inne lokacje. Nie chcę się angażować poważnie w grę na cyrylicy ale widzę, że zapowiada się świetna zabawa.

A gdzie to Panie malakasie wcześniej tą kurtkę znalazłeś? Wiemy o kombinezonie Najemników na strychu w Wiosce Kotów ale w Soli już go tam nie było. Od Wioski Kotów do Parku Maszyn jest tylko droga do mostku i hyc do skrzyneczek:). malakasie, chyba żona nie przysłała Ci paczki przez Sidora zaraz na początku gry...:P

Revan, może znalazłeś w wiosce - nie mówiłem nigdy że nie:), ja bawię się tym modem i ganiam z ciekawością trochę tu, trochę tam, bez metodycznego przeszukiwania lokacji. Jest lepiej niż myślałem na początku, Kordon jest atrakcyjniejszy niż w poprzednich modach, wojsko to cwaniaki, przejścia do Doliny Mroku pilnuje grupa Stalkerów-bandziorów, przejść nasyp jest jeszcze trudniej. Jak wojsko nas zobaczy i nie załatwi to przylatuje helikopter. B:rad:ardzo ciężko o broń, mutanty są teraz naprawdę groźne, po prawej stronie nasypu jest przejście do Szpitala... Piszę chaotycznie ale prawda jest taka, że właśnie tak gram albo raczej bawię się tym modem. Czuję, że będzie to następca Soljanki. Najważniejsza rzecz - mod jest stabilny - jak na razie żadnego wypadu na pulpit ani zwiechy .

• Agrael locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity