Jump to content

Film na motywach stalkera

Jozio
 Share

Recommended Posts

Może jakieś linki do strony z filem ewentualnie jakieś info na temat tego filmu, istnieje możliwość pobrania tego filmu?

Pobrać zawsze możesz z YT downloaderhelper'em

Tez ostatnio znalazłem taka produkcję (RUS) tylko nie mogę tego znaleźć na YT a wiem ze jest , jak znajdę to dodam tu

Cieszyło by mnie jakby taki film nasi rodacy nagrali <_<

To jest bardzo dobry pomysł bo w Polsce znajduje się sporo opuszczonych miejsc o fajnym klimacie.Taki teren np. opuszczonej rozpadającej się fabryki lub gospodarstwa w środku lasu byłby niezłym miejscem akcji. http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/szczer.gif Problemem są koszty produkcji a w jak wiadomo w naszym kraju za bardo na to środków nie ma. :)

To jest bardzo dobry pomysł bo w Polsce znajduje się sporo opuszczonych miejsc o fajnym klimacie.Taki teren np. opuszczonej rozpadającej się fabryki lub gospodarstwa w środku lasu byłby niezłym miejscem akcji. <_<

Co do miejsc ciekawych takiej "głuszy" to niedaleko mnie znajduje się zakład "Wiskord" niestety teren samego zakładu jest zamknięty i bodajże strzeżony przez ochronę ale za nim jest taki wał i tam dalej była oczyszczalnia ścieków (taki mały budyneczek nawet 15m3 nie będzie chyba miał) lecz złomiarze nią się zaopiekowali i strach tam wchodzić bo do wody można wpaść,można do niego dojść właśnie po tym wale lub po takiej betonowej drodze,która już tak zarosła trzciną że wygląda jakby to tam był jakiś Czarnobyl czy coś, w Szczecinie jest trochę takich miejsc w których jakieś filmy można by kręcić.

Problemem są koszty produkcji a w jak wiadomo w naszym kraju za bardo na to środków nie ma. :)

może i by były środki gdyby Rząd bardziej wspierał takich ludzi i gdyby ludzie więcej zarabiali,bo nie wyobrażam sobie że ktoś chce nakręcić jakiś film wart +- 10000zł (wypłaty dla ekipy,sprzęt itp. cenę podałem w przybliżeniu gdyż nie wiem ile to wszystko kosztuje ) przy miesięcznych zarobkach 1500zł więc jakby miał wybierać między opłatami a filmem więc wiadome że by wybrał opłaty(bynajmniej ja bym tak zrobił)

Ale się rozpisałem http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/szczer.gif

Powiem Wam, że rzeczą która najbardziej przeszkadza w oglądaniu tych wszystkich filmów (oczywiście amatorskich) o Stalkerze to ciągłe zapoznawanie oglądającego ze światem. Zawsze, na każdym filmiku bohater praktycznie co chwila się zatrzymuje, wyjaśniając (albo jemu wyjaśniają) co to anomalia, mutant, artefakt itp. Film na tym traci. Te sceny gadaniny czy pseudo akcji są maksymalnie wydłużone, fabuła nie posuwa się, a czas leci... Równie denerwujące są sceny, w których bohater spaceruje po lesie (w filmach są to wyprawy w głąb Zony). Kamera lata za nim, obok niego, przed nim, w tle jest puszczona muzyka ze stalkera i komuś się zdaje, że to ma stalkerski klimat. Te błędy powtarzają się właściwie w każdym filmie. Nie znalazłem jeszcze produkcji, która rzeczywiście by odwzorowywała klimat stalkera i była godna uwagi.

• 6 months later...

Hmm...kolega DJ odkurzył ciekawy temat...ja bym był za zrobieniem filmu...jakby byli chętni i pomysł na ciekawą fabułkę, to i sponsor by się znalazł...brat sponsorował teledysk to i film amatorski by przeszedł. W zasadzie to juz wstepne rozmowy przeprowadziłem :D Film w produkcji Stalker Team...to by dopiero było. Nawet broń już by była bo e...mój syn z pierwszego małżeństwa bawi sie w " kulkowce" :)