Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem SGM 1.7


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:D Mam problem z uruchomieniem nowej gry na sigerous modzie 1.7 + fix + spolszczenie z Dopą (bez spawnera).

W trakcie ładowania nowej gry wywala mnie z takim error logiem

FATAL ERROR

[error]Expression	: 0
[error]Function	  : ErrorLog
[error]File		  : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_engine_script.cpp
[error]Line		  : 49
[error]Description   : There are no sound collection with path: characters_voice\human_02\military\alife\counter_attack\counter_attack_begin_

Co mam robić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie sprawi Ci kłopotu to pobierz wersje ze spawnerem i sprawdź czy gra się uruchomi normalnie. Powinna bo kilka dni temu stawiałem tego moda i nie było żadnych problemów. Jeżeli tak będzie to może być to wina właśnie owego spawnera. Jeżeli masz dobrego kompa to można wrzucic AF 2.1 poprawia pogodę w grze...można również dodać paczki tekstur dla przyrody i obiektów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki <_< pobieram już to drugie spolszczenie i zobaczymy co będzie http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/biggrin.gif

Niestety znowu mi wywala z tym komunikatem

! [LUA][ERROR] There are no sound collection with path: characters_voice\human_02\military\alife\counter_attack\counter_attack_begin_
 
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : 0
[error]Function      : ErrorLog
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_engine_script.cpp
[error]Line          : 49
[error]Description   : There are no sound collection with path: characters_voice\human_02\military\alife\counter_attack\counter_attack_begin_
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki do pobrania spolszczenia do wersji 1.7 FINAL z DOPĄ i spawnerem:

UWAGA ! - polonizacja kompatybilna TYLKO z wersją moda pobranego z linków podanych powyżej !

Z naszej pobieralni

Czy pobierałeś z naszego forum moda.?..coś tutaj nie pasuje ponieważ mam tego moda w kompie i działa bez zarzutu..<_<..podaj mi wielkość moda po pobraniu i źródło z którego pobrałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko brakuje ci jednego pliku w katalogu sounds w folderze characters_voice w podfolderze human02 i tak dalej , masz w logu ścieżkę podaną przecież.Tylko jest taki problem że w gamedacie SGM1.7 nic takiego nie ma , a zatem to prawdopodobnie plik z podstawki ci kaszani.A teraz pytanie , wiemy że spolszczenie ściągałeś stąd , a skąd ściągałeś samego SGM? I jeszcze jaką masz podstawkę , to znaczy wersję językową , czy spatchowaną , czy sama czysta gra bez moda ci się uruchamia , czy masz legalną grę czy też nie. Mój SGM1.7 spakowany ma 338 mb patch ma 1.24 mb a spolszczenie ma 244 mb więc coś tu jest nie tak. W sieci krążą różne wersje SGM i nie ze wszystkimi spolszczenie współpracuje.Więc na początek zrób rachunek sumienia co ty właściwie chcesz zainstalować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pobierałem z wyżej wymienionego tematu i pliki ważą tak: Sigerous mod 1.7 = 338mb Fix.patch = 1.24mb Spolszczenie = 194mb (wersja z i bez spawnera) Moja wersja Zewu to 1.6.02 i jest to orginał który zresztą przeszedłem i chciałem zagrać na sigerous modzie <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej ale wyświetla mi taki komunikat jak próbuję pobrać to spolszczenie:

PROBLEM WEWNETRZNY SKRYPT INFORMACJE TECHNICZNE O BŁĘDZIE:
!file_exists
pliki/yorek/SGM_1.7_PL_+_ DOPA_bez_spawnera.zip-polonizacja_SGM_1-7_+_DOPA_Final.7z
Proszę o kontakt z Administracją
Co z tym zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej ale wyświetla mi taki komunikat jak próbuję pobrać to spolszczenie:

PROBLEM WEWNETRZNY SKRYPT INFORMACJE TECHNICZNE O BŁĘDZIE:
!file_exists
pliki/yorek/SGM_1.7_PL_+_ DOPA_bez_spawnera.zip-polonizacja_SGM_1-7_+_DOPA_Final.7z
Proszę o kontakt z Administracją
Co z tym zrobić??

Skontaktować się z administracją czyli w tym wypadku z administratorem Portals . Wyślij mu PW z opisem problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie uruchomiłem moda po raz kolejny...wrzucę fotke, ale nie o to chodzi...coś u Ciebie źle się instaluje....w kolejności poniżej mod startuje za każdym razem....

1...polska podstawka CoP..wersja 1.602

2...mod SGM 1,7

3...Fix 31.08

4...spolszczenie + dopa

5...ewentualne dodatki

Proponuję nie korzystać z plików ..exe..rozpakuj poszczególne elementy na boku i jako ..\gamedata ..wrzucaj po kolei do gry.

Image Image

Screeny klikalne...

1... menu gry

2...zielony Zaton...wrzuciłem Atmosfear 2.1 + AN2 i tekstury obiektów od Cromm Cruac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, mam problem : FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CModelPool::Instance_Load [error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\Layers\xrRender\ModelPool.cpp [error]Line : 117 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : Can't find model file 'dynamics\outfit\soldier_izol_1_outfit.ogf'. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje ci tego modelu soldier_izol_1_outfit.ogf

przeszukaj gamedate ... Może siedzi nie tu gdzie trzeba w która wersje grasz 1.6 czy 1.7 ?

Sprawdziłem u siebie tez nie mam takiego pliku.

Znalazłem na torrentach :)

Wklej plik w to miejsce GRA / gamedata / meshes / dynamics / outfit / soldier_izol_1_outfit.ogf

http://www.przeklej.pl/plik/gamedata-rar-0033f21vj40i

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.