Skocz do zawartości

Przebudowa forum


malakas

Rekomendowane odpowiedzi

Używam skórki black sea i moim zdaniem dobrze by było wyróżnić jaskrawym kolorem poszczególne działy forum by rozróznienie bardziej rzucało się w oczy. Spotkałem się z przypadkiem gdzie gość nie mógł odnaleźć działu z TT2. I ewentualnie bardziej ścieśnić, bo żeby dostać się do działów na spodzie lub shoutboxa przewijam i przewijam jak w zapchanej towarem skrzyni w Barze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki że nie w temacie ale ciągle mi wyskakuje

"This IP is being shared among many domains.To view the domain you are looking for, simply enter the domain name in the location bar of your web browser."

i nie wiem od czego to jest więc każda odpowiedź mnie ucieszy

To problemy po przeniesieniu forum na szybszy serwer...poczytaj info na portalu odnośnie DNS

zmniejszyć temat sesje RPG na Forum.

Tak jak proponował Lord Dino można ukryć to forum..pozostanie pasek z nazwą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostać się do działów na spodzie lub shoutboxa przewijam i przewijam jak w zapchanej towarem skrzyni w Barze

Miedziany kup myszkę logitech z wolnym kołem...jak spróbujesz sam będziesz się śmiał z poprzedniej myszy..jeden ruch palca wystarczy by przewinąć całą stronę w sieci jak duża by nie była..:)

...postaramy się łączyć tematy na ile to możliwe

...pomysł z kolorem bardzo dobry, tylko od strony technicznej są problemy...może portals coś wymyśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie w temacie ale na forum jest jeden błąd a mianowicie w dziale "początki i historia gry" jest napisane "schadow of Czernobyl" a według mnie powinno być "Shadow of Chernobyl" lub po Polsku Tu macie ten dział jakby co http://www.stalkerteam.pl/forum/224-builds/ :D Pozdrawiam Jak zły temat to poproszę o przeniesienie do odpowiedniego tematu

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie tak patrząc na forum to wdarł się lekki bałagan. Mody w dziale Bar 100 radów, podforum nowosci. Dla nowego użytkownika to problem ponieważ każdy szuka moda w dziale "mody". Jeżeli jest nowa polonizacja to umiescić tylko powiadomienie o polonizacji w dziale nowosci razem z linkiem do odpowiedniego postu. Jeżeli jest mod full pl to proponuję w tytule postu dodać full pl. Mod dmx umiścić w dziale soljanka bo tak jest w dziale mody w produkcji i soljanka. To takie moje spostrzeżenia którę ułatwią poruszanie się po forum. Jeszcze jedno pytanie kiedy będzię dodane bezpośrednie wejście do pobieralni bez potrzeby wchodzenia do działu mody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korn jak masz nową zawartość to tam masz zakładkę forum ją kliknij i tam masz tematy u mnie raz kliknąłem to im zawsze jak daje nowa zawartość to mi to wyskakuje. Czasem to się zmienia jak wchodzisz w nową zawartość z powiedzmy jakiegoś profilu użytkownika to pokazują się użytkownicy, jak jesteś na stronie głównej gdzie sb to wskoczy na tematy. Wydaje mi się skąd tam "idziesz" reguluje to gdzie lądujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Myślę, że dział odpowiedni, szkoda zakładać nowy temat, ale do rzeczy - wczoraj została zmieniona oprawa graficzna forum - za którą należy się duży + , ale mam drobną uwagę, mianowicie lewa strona - zawierająca napis S.T.A.L.K.E.R TEAM, źle komponuje się z prawą stroną tego obrazka:

 

Dołączona grafika

 

Czy jest opcja zmiany powyższego obrazka (dodając brakujący fragment), tak aby nie było widać różnic pomiędzy nimi? Jeśli wymaga to dużo pracy - to nie zawracajcie sobie głowy tą uwagą. Ewentualnie - gdyby obrazek był stałym elementem skina forum - można podziałać z obróbką elementu zawierającego opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam się do prośby @The Emperor.. Myślę, że skoro niekomponuje się to drugiej osobie to, jeśli istnieje możliwość wymagająca małego nakładu pracy, można by dołączyć rzeczywiście brakującą (prawą) część. Poza tym banner wygląda świetnie, logo na nim również :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.