Skocz do zawartości

Wypady na dziczy


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mam ciągłe wypady na dziczy... bez fatal error... ostanie linijki loga

Wczytywanie stref i portali...
* Loading HOM: c:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\levels\l06_rostok\level.hom
* phase time: 38 ms
* phase cmem: 410344 K
Wczytywanie obiektów SI...
- Loading music tracks from 'l06_rostok_musics'...
* phase time: 19 ms
* phase cmem: 410335 K
Klient: Odradzanie...
- Game configuring : Started 
- Game configuring : Finished 
* phase time: 73 ms
* phase cmem: 415947 K
Wczytywanie tekstur...
* t-report - base: 1257, 354328 K
* t-report - lmap: 10, 10241 K
***FATAL***: Too many lmap-textures (limit: 8 textures or 32M).
        Reduce pixel density (worse) or use more vertex lighting (better).
* phase time: 5922 ms
* phase cmem: 415947 K
Solianka: Synchronizacja...
* phase time: 21 ms
* phase cmem: 415947 K
* [win32]: free[637856 K], reserved[223564 K], committed[1235668 K]
* [ D3D ]: textures[364569 K]
* [x-ray]: crt heap[415945 K], process heap[612673 K], game lua[44819 K], engine lua[252 K], render[3659 K]
* [x-ray]: economy: strings[781091 K], smem[29673 K]

podobne miałem na atp i w dolinie mroku prawdopodobnie przez dużą ilość save na tych lokacjach... tu wogóle nie zapisuje i mimo to gra wylatuje kiedy chce... gram na oświetleniu statycznym i prawie wszystko mam na minimum... tylko widziany obszar mam na maksa i lekko ponad połowe szczegółowość tekstur Dołączona grafika pare razy już zdążyłem być na dziczy i nie było tego problemu... podejrzewam że chyba będzie trzeba jeszcze coś zmniejszyćDołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mwilmu obniż trochę widziany obszar i spróbuj od początku lokacji. Nie jest powiedziane że winna jest tutaj grafika, ale możesz spróbować. Często dobrym rozwiązaniem na błędy bez logu jest wywołanie burzy na problematycznej lokacji, przejście na inną..tam czekasz na koniec emisji kilka minut i powrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem z doświadczenia, że na niektórych lokacjach nie działają sejwy np. w Labiryncie, czasami na ATP po zbyt dużym spawnie przeciwników. Trzeba po prostu przejść te feralne miejsca bez zapisywania. Można jeszcze spróbować zmniejszyć rozdziałkę, szczegóły, oświetlenie. Mwilmu, a czy na Dziczy zaraz obok przejścia na teren Baru ,tam gdzie zazwyczaj siedzi kilku powinnościowców działa ci przycisk "H"- namierzanie innych Stalkerów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżyłem widziany obszar i szczegółowość tekstur i jakoś przeszedłem... zobaczymy jeszcze jak będę wracaćDołączona grafika

Mwilmu, a czy na Dziczy zaraz obok przejścia na teren Baru ,tam gdzie zazwyczaj siedzi kilku powinnościowców działa ci przycisk "H"- namierzanie innych Stalkerów?

tak, działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.