Skocz do zawartości

Problem ze spolszczeniem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam klopot gdyz nie dziala mi link ze spolszczeniem do Narodnaya Spolianka. Mam zainstalowany stalker 1.0004 oraz solianka w wersji 19.04 oraz aktualizacje 14.08. Gra smiga ladnie aczkolwiek z ruskimi znaczkami takze jest kompletnie niegrywalna. Bede wdzieczny za podanie dzialajacego linku ze spolszczeniem do mojej gry :D

  • Dodatnia 1
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki komunikat po kliknieciu w obojetnie ktory link ze spolszczeniem: Not Found The requested URL /pobieralnia/pobierz.php was not found on this server. Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. Rowniez probowalem z IE 8.0 czy tam 7.0 i tak samo nie dzialaja. A pisze mi ze pozostalo mi 3000mb z 3000mb do wykorzystania. Wiec skad moge pobrac to spolszczenie ?? :D

  • Dodatnia 1
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem na PW. A swoja droga jakie jeszcze mody do stalkera polecasz? Gralem raz w czystego pozniej w oblivion losta i jeszcze trzeci raz w priboi story. No i jeszcze oczywiscie czyste niebo i zew prypeci. Do tych dwoch ostatnich to chyba nie ma jakis wiekszych modyfikacji, ktore by zmienialy cos wiecej niz spiwor, pogota itp? Myslalem nad AMK ale to w sumie chyba to samo prawie co OL. Najbardziej bym chcial zeby to byl mod ktory dodaje jakies nowe lokacje i misje w nich. Bylem napalony dlatego na ta Solianke ale cos trace nadzieje ze kiedykolwiek uda mi sie ja odpalic...

  • Dodatnia 1
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to albo soljanka , albo Tajne Ścieżki 2 .Sorry z tym plikiem na razie poczta siadła próbuje jakoś inaczej ci przesłać. Niestety będziesz musiał poczekać aż wróce do domu z pracy.Nie wiem co sie dzieje.pobieralnia padła,poczta na tym pliku sie zawiesiła.wyślij to tak samo , coś nie chce to spolszczenie isć do ludzi :D

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cieka sprawa, ile ja sie nameczylem zeby w ogole tego moda odpalic to szok. Az sie boje cokolwiek ruszac teraz zeby sie nie skonocilo znowu. Zastanawiam sie czy wgrac spolszczenie od samego SoC czy na wersje angielska wgrac solianke i spolszczenie. Bo niestety mam wersje angielska i zeby mi sam soc dziala po polsku to musialem jakis tam pliczek wrzucic do katalogu z gra :D

  • Dodatnia 1
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • portals zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.