Skocz do zawartości

Brak kuriera na Radarze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem na Radarze. Nie mogę odnaleźć Kuriera z zadania Swibłowa. Mam wrażenie że przeszukałem całą lokację a uwzględnieniem Mózgozwęglacza ale Kuriera nie znalazłem. Nie wiem czy to ja popełniam gdzieś błąd czy też może kurier gdzieś zginął. Starałem się przeszukać forum ale brak jakiejkolwiek wzmianki by ktoś miał takie kłopoty. Jako że to mój pierwszy post to przepraszam za wszelkie uchybienia.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier od Swibłowa powinien być tuż przed samym wejściem do laboratorium X10 , zaraz obok stojącego tam Ducha..Mówiąc o wejściu mam na myśli już wejście do podziemi a nie do wagonu

Ale go tam nie ma. Próbowałem wejść na lokację z różnych stron , cofać grę i przejść Limańsk i Szpital przed wejściem do Starej Wsi i po wejściu , ale brak upragnionego efektu. Mam nadzieję że efektu nie spowodowała gra na patchu 1.0006 (gram na nim od początku i bez dodatków jak: 21 artów etc..)bo byłby to pierwszy mój przypadek problemów z tym patchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i owszem gra na patchu 1.006 może takie problemy powodować.Na przyszłość polecam ten temat http://www.stalkerte...a-1006-na-1004/ ewentualnie zakup stalkera z serii Extra Klasyka który występuje w wersji czystej niespatchowanej.A także ten http://www.stalkerte...dnaja-soljanka/

Niestety Extra Klasyka też jest podniesiona do 1.006 ,zatem zostaje tylko degradacja patcha http://www.stalkerteam.pl/topic/1972-zmiana-patcha-1006-na-1004/

A teraz jak z tego wyjść.Przede wszystkim czy masz zapis z przed wzięcia tego zadania ? Jak masz a do tej pory nie było problemów to albo podeślij mi go na maila kobal@interia.eu lub sam spróbuj najpierw cofnąć patcha a potem wczytać sejwa i jeszcze raz podejść do zadania.Możliwe że gra się zepsuje więc lepiej jak przyślesz mi tego sejwa i ja sprawdze na mojej wersji gry.Gdyby kurier dalej się nie pojawił ewentualnie można spróbowac zespawnować tą walizę , może zadziała , nie pamiętam czy zadanie zaliczało się po wzięciu walizki czy po rozmowie z kurierem.Ale tak jak u mnie zapis zadziała na patchu 1.004 to zadziała i u ciebie myślę więc najpierw sprawdźmy to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i owszem gra na patchu 1.006 może takie problemy powodować.Na przyszłość polecam ten temat http://www.stalkerteam.pl/topic/1972-zmiana-patcha-1006-na-1004/ ewentualnie zakup stalkera z serii Extra Klasyka który występuje w wersji czystej niespatchowanej.A także ten http://www.stalkerteam.pl/topic/372-szczegolowa-instrukcja-instalacji-moda-narodnaja-soljanka/

A teraz jak z tego wyjść.Przede wszystkim czy masz zapis z przed wzięcia tego zadania ? Jak masz a do tej pory nie było problemów to albo podeślij mi go na maila kobal@interia.eu lub sam spróbuj najpierw cofnąć patcha a potem wczytać sejwa i jeszcze raz podejść do zadania.Możliwe że gra się zepsuje więc lepiej jak przyślesz mi tego sejwa i ja sprawdze na mojej wersji gry.Gdyby kurier dalej się nie pojawił ewentualnie można spróbowac zespawnować tą walizę , może zadziała , nie pamiętam czy zadanie zaliczało się po wzięciu walizki czy po rozmowie z kurierem.Ale tak jak u mnie zapis zadziała na patchu 1.004 to zadziała i u ciebie myślę więc najpierw sprawdźmy to

Jutro wieczorem poszperam za zapisem przed otrzymaniem zadania. Patcha nie cofałem ale którąś tam kolejną instalację Soljanki postawiłem na patchu 1.004 i gra z poprzednimi zapisami nie ruszyła , ale spróbuję to zrobić jeszcze raz. Walizę dodałem do przedmiotów Sidora ale zadanie się nie zaliczyło ani po przyjściu do Sacharowa ani po przyjściu do Swibłowa więc pewnie zalicza się po rozmowie z kurierem.. Jak znajdę zapis to go prześlę. A na razie podziękowania za pomoc.

Cofnięcie patcha do 1.004 niestety nic nie dało. I jeszcze jedno czy ktoś kto wypełnił ten kwest zapamiętał może jak nazywał się ten kurier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cofnięcie patcha do 1.004 niestety nic nie dało.

Oczywiście ,że nie dało...stan gry jest zapisany w Twoich..save..i zamiana patcha nie przywróci cudownie braków jakie powstały dotychczas podczas rozgrywki.

W Soljankę gramy tylko na patchu 1.004...w innym układzie wcześniej ,czy później czekają na gracza problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.