Skocz do zawartości

Rozpakowanie moda


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czym rozpakować tego moda... gra mi go nie widzi pobrałem go z tej strony jako spolszczenie i mod byłbym wdzięczny z szybką odpowiedź dokonałem standardowych zmian w pliku fsgame

malakas

// koledzy chętnie pomogą, ale musimy wiedzieć jakiego moda pobrałeś...post powinieneś napisać w temacie moda, wówczas nie byłoby domysłów.

Podaj nazwę moda, wielkość i rozszerzenie pobranego pliku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czym rozpakować tego moda... gra mi go nie widzi pobrałem go z tej strony jako spolszczenie i mod byłbym wdzięczny z szybką odpowiedź dokonałem standardowych zmian w pliku fsgame

Archiwa są pakowane albo winrarem albo 7zip .Jeśli twój program nie umie tego rozpakować to pewnie chodzi o 7zip.Ściągnij go sobie na przykład stąd 7zip Albo nowszego winrara który też obsługuje archiwa 7z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki pobrane z pobieranie tej strony często pobierają się bez rozszerzenia ! A by to naprawić musimy , włączyć pokazywanie rozszerzeń w systemie Windows .

Folder -> Narzędzia -> Opcje folderów -> Widok -> Odznaczyć Ukryj rozszerzenia znanych typów plików i Zastosuj

Następnie na pliku który pobrałeś klikasz prawym klawiszem i zmień nazwę, wpisujesz ,,a.rar,, od tej pory o ile masz zainstalowany Winiar na pc ikonka powinna się zmienić na 3 książki.

Jeżeli nie masz winrara ani 7zip pobierz 7zip - darmowe narzędzie Pobierz , zainstaluj i klikasz prawym klawiszem na tym pobranym pliku moda i 7zip > wypakuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.