Skocz do zawartości

Prośba o sejwy z map...(dużo)


RamzeS

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ju? do?? NS ci?g?e bugtrapy itp. Nie mam najnowszej "dopy" lecz gram jeszcze na RC2(i chyba z patchem od Sapsana), nie chce mi si? zaczyna? gry z najnowszym patchem z Sierpnia wiec prosz? o paczk? z sejwami z wi?kszo?ci map:

Nieznany teren (Nieodkryta

ziemia)

Bagna (Clear Sky)

Old Village (Lost Village),

Rostok

Radar,

Prype?,

CHAES1,

podziemia CHAES1,

CHAES2,

podziemia CHAES2,

ATP,

Warlab

Czerwony Las (Clear Sky),

Lima?sk (Clear Sky),

Szpital (Clear Sky),

Bagna (Clear Sky)

Dungeon Agroindustrial Instytut Badawczy (?),

Jaskinia, Labirynt,

Bagna, Lima?sk.

Je?eli Jaskinia/Labirynt to Pieczara to mi nie trzeba:) Je?eli Bagna (Clear Sky) to Bagna to tylko z jednej lokacji.

Prosz? o JEDEN sejw z ka?dej powy?szej mapy, wiem, ?e macie na bank:)Dlaczego prosz??Chcia?bym tylko wyczy?ci? dane lokacj? dla zabawy, ewentualnie porobi? jakie? zadanka.

I

prosz? o sejwy które s? zaraz na pocz?tkach map(co? jak user_autosave) w miar? mo?liwo?ci wtedy, gdy odwiedzali?cie t? lokacj? po raz pierwszy.

Ewentualnie prosz? o jakiego? ko?cowego sejwa gdy mamy mobilne teleporty, ale i tak wola?bym z ka?dej podanej wy?ej lokacji bo mam problemy przy przechodzeniu z lokacji na lokacj?.

PS. Przyda si? innym te? na pewno :D

Musz? by? dwa pliki je?eli chodzi o jeden sejw(o rozszerzeniu .sav i .dds)

By? mo?e ?e te? all.sav i jaki? tam Plik STA.

Dzi?kuj? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie prosz? o jakiego? ko?cowego sejwa gdy mamy mobilne teleporty, ale i tak wola?bym z ka?dej podanej wy?ej lokacji bo mam problemy przy przechodzeniu z lokacji na lokacj?.

je?eli we?miesz od kogo? ko?cowy zapis to co b?dziesz robil w soljance ..przecie? wszystkie zadania bed? zaliczone....Przenie? prosz? swoj? pro?b? do dzia?u Problemy Fabularne tam postaramy sie jako? j? spe?ni?. Z tego tematu trzeba to usun?? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisa?em ewentualnie, a prosz? o sejwy z tamtych lokacji

// malakas

te zapisy nic ci nie dadz? je?eli wgrasz jaki? zapis to ca?a gra do tego zapisu jest uko?czona ....

auto save w czasie gry jest bardzo rzadki .... prawie go nie ma by nie powiedzie? w ogóle

zapis auto save przy przej?ciu na poziom nadpisuje poprzedni i jest tylko jeden ( nie ma czego? takiego jak kolejne zapisy startu poziomów chyba ,?e kto? je robi r?cznie wchodz?c na lokacj? )

mobilne teleporty s? bardzo drogie 100000 i dany artefakt . Do tego nie przenosz? tam gdzie chcesz , a szkoda ...jest Kordon ,Prype? , Jantar i Bar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.