Skocz do zawartości

Opinia na temat TS 2


Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak GENERAŁ :) Gorodecki, TŚ były moim pierwszym modem. Z początku ogromne zainteresowanie, potem zaciekawienie bycia tą drugą stroną, ale bieganie w tę i z powrotem po elektrowni obrzydziło mi wszystkie trzy mapy (cea1, cea2 i sarkofag). Właściwie sam początek i takie wydłużanie? Łeee... Mimo tego dobrnąłem do końca i absolutnie nie żałuję; dla fanów praktycznie bezwylotowych, stabilnych i, bądź co bądź, trudnych pozycji, absolutny must have. I nie zrażajcie się tymi cholernymi, wojskowymi terminatorami, którzy bez sekundy zawahania walą headshota - taki urok moda, z początku wielu trafia szlag, ale satysfakcja z rozłożenia ich na łopatki niemała. No i grawigun - mimo wszystko średnio mi pasuje do tego świata, ale szybko doszedłem do wniosku, że to świetna zabawka, którą targałem ze sobą do końca.

 

Dnia 10.11.2014 o 08:22, gawron napisał:

TT2 update final , stabilny , wciągający , w moim rankingu ścisła czołówka .

O Tajnej Drodze i Fotografie rozpisałem się bardziej, teraz jakoś mi głupio, że na TŚ poświęciłem mniej miejsca. Ale tak jak powyżej: to świetna pozycja, zasługująca w pełni na miano modowej klasyki. Minusów jest gros małych i kilka większych, ale bledną przy satysfakcji z odkrywania kolejnych tajemnic Zony.

 

PS: dopiero niedawno dowiedziałem się o istnieniu paru rzeczy, które przegapiłem podczas gry, więc mam powód do przejścia TŚ raz jeszcze... Tym razem nieco zmieniając styl gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Mi mod bardzo się podoba, przechodziłem kilka razy, choćby dla samej fabuły i nowych, fajnych, choć czasami mocno niedopracowanych broni.

Jedyne co mnie najbardziej wnerwiało od początku - puste mapy, praktycznie bez randomowych przeciwników. Raz wyczyszczona z kilku bandytów mapa czy lokacja na zawsze pozostaje pusta i nudna. W podstawce respawn grup przeciwników dawano frajdę z odwiedzania sektorów w nieskończoność. Tutaj mamy kilka kompletnie pustych lokacji (jak wysypisko, kordon, dolina śmierci itd), gdzie trzeba zrobić jakieś misje i może przy okazji ze scriptu do misji spotka się jakąś grupkę niemilców.

Jest na to jakaś rada, żeby mapy ożyły i zaroiły się od różnych wrogich NPC?

Edytowane przez transadwens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.