Jump to content
Sign in to follow this  
Lonely Mercenary

Opinia na temat TS 2

Recommended Posts

Guest

Podobnie jak GENERAŁ :) Gorodecki, TŚ były moim pierwszym modem. Z początku ogromne zainteresowanie, potem zaciekawienie bycia tą drugą stroną, ale bieganie w tę i z powrotem po elektrowni obrzydziło mi wszystkie trzy mapy (cea1, cea2 i sarkofag). Właściwie sam początek i takie wydłużanie? Łeee... Mimo tego dobrnąłem do końca i absolutnie nie żałuję; dla fanów praktycznie bezwylotowych, stabilnych i, bądź co bądź, trudnych pozycji, absolutny must have. I nie zrażajcie się tymi cholernymi, wojskowymi terminatorami, którzy bez sekundy zawahania walą headshota - taki urok moda, z początku wielu trafia szlag, ale satysfakcja z rozłożenia ich na łopatki niemała. No i grawigun - mimo wszystko średnio mi pasuje do tego świata, ale szybko doszedłem do wniosku, że to świetna zabawka, którą targałem ze sobą do końca.

Dnia 10.11.2014 o 08:22, gawron napisał:

TT2 update final , stabilny , wciągający , w moim rankingu ścisła czołówka .

O Tajnej Drodze i Fotografie rozpisałem się bardziej, teraz jakoś mi głupio, że na TŚ poświęciłem mniej miejsca. Ale tak jak powyżej: to świetna pozycja, zasługująca w pełni na miano modowej klasyki. Minusów jest gros małych i kilka większych, ale bledną przy satysfakcji z odkrywania kolejnych tajemnic Zony.

PS: dopiero niedawno dowiedziałem się o istnieniu paru rzeczy, które przegapiłem podczas gry, więc mam powód do przejścia TŚ raz jeszcze... Tym razem nieco zmieniając styl gry.

Mi mod bardzo się podoba, przechodziłem kilka razy, choćby dla samej fabuły i nowych, fajnych, choć czasami mocno niedopracowanych broni.

Jedyne co mnie najbardziej wnerwiało od początku - puste mapy, praktycznie bez randomowych przeciwników. Raz wyczyszczona z kilku bandytów mapa czy lokacja na zawsze pozostaje pusta i nudna. W podstawce respawn grup przeciwników dawano frajdę z odwiedzania sektorów w nieskończoność. Tutaj mamy kilka kompletnie pustych lokacji (jak wysypisko, kordon, dolina śmierci itd), gdzie trzeba zrobić jakieś misje i może przy okazji ze scriptu do misji spotka się jakąś grupkę niemilców.

Jest na to jakaś rada, żeby mapy ożyły i zaroiły się od różnych wrogich NPC?

Edited by transadwens