Skocz do zawartości

Avatary na forum stalkerteam.pl...prace by Kpuc


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Wybrałem go sobie tylko ma na dole napis gif

Tak ponieważ wcześniej dawałem to w automat który do linków dodaje znaki i tworzy miniaturkę z info o jej rozdzielczości i formacie. W taką miniaturkę trzeb kliknąć i otworzy się nowa karta dopiero wtedy mozna zapisać na dysk lub otworzyć w całym formacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Heh, szkoda ze koleś na studiach z przedmiotu grafika komputerowa nie podziela takiego zdania. Daje nam jakieś podstawowe ćwiczenia. Dołączona grafika

To albo ten koleś nie sam nie ma talentu albo po prostu za bardzo nie obdarza cię szacunkiem:D Wiem coś o tym obdarzaniu bo miałem tak z Historią w Gimnazjum gdy powiedziałem nauczycielce że nie można być w 100% pewnym że hitler popełnił samobójstwo to powiedziała mi że jestem jakimś Nazistą który popiera ideologię hitlera a do dyrektora poleciała z wiadomością że jestem jakiś dziwny na lekcjach (tzn. cichy,nie udzielam się za bardzo) przez co musiałem iść do psychologa który miał sprawdzić czy nie mam objawów demoralizacji.Ciągle mnie oczerniała że jestem "Leniwy","Markotny" i takie tam.Dopiero zamknęła paszczę gdy pokazałem jej że psycholog nie stwierdził objawów demoralizacji i nie ma zastrzeżeń co do mojej inteligencji.

A co do twoich prac to naprawdę są świetne,Gdybym ja umiał takie robić to by świetnie było :D

Mam małą prośbę :D mógłbyś mi zrobić avka z tym gostkiem z Fallout new vegas (tym co jest w menu głównym) albo z Gekonem? byłbym bardzo wdzięczny oraz dam plusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczyciele są głupsi od uczniów, wykują na blachę i tego się trzymają a jak informatyka pytam o rozłożenie bootoloatdera linuksowego to ma oczy jak stare 5zł a o windowsowskim bootloaderze to mamy już 7 zjazdów, crazy Nie gram w Fallouta i nie wiem jak on wygląda. Załącz podkłady to się zrobi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nauczyclieli to masz rację bo oni w takich dziedzinach jak informatyka niepotrzebnie lecą według programu. U siebie w technikum mam technologię informacyjną i technikę biurową (mogły mi się nazwy przedmiotów troszkę pomylić) i na Technice informacyjnej uczymy się pisać bez patrzenia na klawiaturę a na technice biurowej ostatnio bawiliśmy się w robienie kartek świątecznych poprzez kopiuj wklej...Gdy nauczycielce powiedziałem że to umiem to wyskoczyła do mnie z tekstem że jeżeli umiem "takie rzeczy " to równie dobrze mogę sobie sam lekcje poprowadzić gdy wstawiła mi zaszczytne oceny serię 1,1,1, oki tylko najpierw muszę poszukać i wstawię tutaj :D Proszę http://imageshack.us/photo/my-images/818/fnvfgecko.png/ http://imageshack.us/photo/my-images/842/falloutnewvegascover.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wjechałeś jej na ambicję, a tego nauczyciele nie lubią bo czują się zagrożeni...następna myśl takiej pani to ..co zrobię jak taki oświecony wyskoczy z serią pytań i nie będę znała odpowiedzi, więc uziemimy mondralę by siedział cicho.. :)... Nauczyciele nie są głupi..wielu ma bardzo otwarte spojrzenie ..to program szkolny nie jest na czasie a oni muszą go przestrzegać..Inna sprawa to, to że szkoła zawsze ma obowiązek uczyć rzeczy od podstaw, nie od końca. W klasie mogą być ludzie zaczynający od podstaw pracę z PC i to pod nich jest robiona podstawa. Ale tutaj nie temat o szkole..ten gekon będzie fajny na awatar..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wjechałeś jej na ambicję

Bo ja wiem czy wjechałem,tylko się trochę czerwona z nerwów zrobiła :D

Co do awatarów to naprawdę świetnie wyszły i jest ich tak dużo że nie wiem który wybrać :D jeszcze raz dziękuje Kpuc i oczywiście plusik leci

Gekon z elektrownią wymiata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.