Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zmienia dużo w wojnie frakcji, ale nie radzę Ci zaczynać wojny z Powinnością, czy Wolnością - będziesz ich fabularnie potrzebował ;) No chyba, ze idziesz już do CEA i wszystko Ci już jedno :P Mozna całkowicie wybić Renegatów i Bandytów oraz wojsko i co za tym idzie zająć całkowcie Bagna, Wysypisko i Kordon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepraszaj tylko ją popraw.Mod jest pod patcha 1.5.10. Zrzut ekranu robi się naciskając w czasie gry klawisz F10 lub F12.Możesz to sprawdzić w ustawieniach sterowania.Zrzuty zapisują się na dysku C w dokumentach publicznych w katalogu STCS / screenshots.Ale pzrede wszystkim zmień patcha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem, otóż po uratowaniu kopacza Wasi pojawia mi się komunikat od lidera kopaczy, że mam się z nim spotkać i mogę go znaleźć na wysypisku, nie mogę go znaleźć nigdzie. Przetrząsnąłem całe wysypisko i nic.. na mini mapce też nie pokazuje się gdzie go można znaleźć. próbowałem metody z zapisywaniem i wczytywaniem, nic nie pomogło, także wyjście poza lokacje i powrót nic nie daje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to chodzi o uzyskanie przepustki do Doliny Mroku.Szef kopaczy siedzi na pięterku w tym białym rozwalonym budynku naprzeciwko hangaru.To ten gość który daje questy.Np na odzyskanie kasy gdzie wpadamy w pułapkę bandytów i na odbicie stalkerów z obozu koncentracyjnego.O ile pamiętam to trzeba od niego kupić jakąś cholernie drogą apteczkę i po tym pojawiają się nowe opcje dialogowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, właśnie Pchli Targ.A skąd ci się tam Wolność wzięła? Chmm , a stalkerów z parkingu już uwolniłeś? Obawiam się że będziesz się musiał cofnąć z zapisami do momentu jak na Pchlim Targu byli stalkerzy.Zrobić ich zadania , uzyskać przejście do DM a potem możesz robić sobie wojne frakcji.Spróbuj przejść jeszcze w okolice przejścia z Wysypiska do Doliny Mroku.powinien tam być posterunek Wolności.Dowódca nie będzie cię chciał przepuścić bez przepustki, ale może w wypadku jak szef stalkerów zapewne nie żyje, to inaczej gra to rozwiąże.Może dostaniesz jakiś znacznik albo co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie przeszedłem SGM do czystego nieba. Szczerze powiedziawszy mam mieszane odczucia... Na plus jest to że są nowe zadania, już na początku gry, na bagnach gdy przyłączamy się do czystego nieba to mamy nowe zadania od nowych postaci, np. spotkać się z karnym odziałem naszej frakcji i przejąć bazę renegatów, lub gdy w pózniejszym etapie gry po dołączeniu do powinności nowa postać zleca nam krótki kwest dotyczący tego co się stało z zaginionym odziałem powinności który był na jednym z posterunków na Agropromie. Nowych zadań troszkę jest, ale są zbyt krótkie, a większość to przynieś, podaj, zabij. Kolejna rzecz na plus to małe dodatki do rozgrywki, z każdą rangą dostajemy medal, a medal można wymienić na ruble które się bardzo przydają na kupno i ulepszenie naszego nowego ekwipunku, dodatkowo mamy możliwość sprawdzania ''specjalnych'' schowków, z zabitych ważniejszych postaci bierzemy pendriva, a on wskazuje nam położenia schowka, a one posiadają rzadkie rzeczy. Co do minusów to też zauważyłem jeden duży, chodzi o wojnę frakcji. Niby mod wprowadza w każdej frakcji postać z którą możemy porozmawiać i dzięki temu wysyła posiłki na dany teren lokacji, niestety nasze oddziały sojusznicze mają problem z przejęciem takich posterunków i wygrana frakcji jest niemożliwa. Ogółem to tyle, samą modyfikację polecam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja doszedłem na razie do Agropromu, ale tak bardzo, bardzo powoli, buszując po lokacjach i szukając schowków - tak schowków. W modach do CS opisałem taki mały modzik (opis tutaj: http://www.stalkerteam.pl/topic/3167-stash-filler-wypelniacz-schowkow-dla-cn/), który się nazywa Wypełniacz Schowków (Stash Filler). W pierwszym poście jest napisane, że SGM dla CN nie działa z innymi modami - z tym działa, nie miałem z nim najmniejszych problemów. Może by go umieścić jako kompatybilny z SGM (może na początku na własną odpowiedzialność, tak na wszelki wypadek :)) bo to naprawdę radocha nie być zmuszonym niczego kupować, tylko samemu przeczesywać zonę w poszukiwaniach "skarbów" ukrytych w starych, zardzewiałych rurach...Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ,że nie ma tego kindżału? Sądząc po nazwie to jakiś nóż, może automatycznie wskoczył ci w slot noża i zamienił ten z podstawki. W czasie gry użyj noża na jakiejs skrzynce i zobacz co ci pisze w dolnym prawym rogu ekranu. Tam gdzie normalnie pisze jakiej amunicji aktualnie używasz.Jeśli będzie pisało kindżał to trzymasz go w rękach :) Może też być problem z ikonką kindżału w ekwipunku. W takim wypadku powinieneś mieć w jednym miejscu pustą kratkę. Ale wtedy to raczej nic nie zrobisz :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.