Skocz do zawartości

Userbary


MiedzianeJaja

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, tak sobie pomyślałem że mógłby być specjalny znaczek za przejście Solianki. Wg. niektórych sola to mod "nie do przejścia" za którego nie warto się brać z powodu błędów (a szczególnie przez marne spolszczenia ze stalkerteam Dołączona grafika ). Żeby dać odpór tym wrażym oszczerstwom oraz żeby było wiadomo który user może z doświadczenia pomóc w kwestii tego moda, można by jakiś znaczek dawać. Przy okazji widać by było że solę da się przejść. Żeby nie było, ja się jeszcze nie kwalifikuję, ale może wkrótce dołączę do zacnego grona przechodzonych Dołączona grafika .

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie jest głupi pomysł, można to rozwinąć. Przykładowo na profilu użytkownika czy pod awatarem gdzieś, albo pod wybraną frakcją można by dać taki znaczek (np.czarna gwiazdka) za przejście Solianki, a niebieską gwiazdkę za przejście Zew Monolitu. Użytkownik który stwierdzi że przeszedł któregoś moda, niech prześle screena własnego z końca gry w odpowiednim temacie, i po kłopocie. A tak swoją drogą, to sądzę że Soliankę przeszedł nie jeden fan stalkera, przecież nie tylko polska ma dostęp do tego moda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik który stwierdzi że przeszedł któregoś moda, niech prześle screena własnego z końca gry w odpowiednim temacie, i po kłopocie.

Uuu wiesz kiedy ja tego moda przeszedłem ... masa czasu temu ... nie mam już save ani żadnego screena z resztą jakiego ty screena chcesz ? Sfabrykować screen to nie problem ;)

Ale te gwiazdki w profilu mogły by być czy nawet zwykłe nazwy , przeszedłeś moda i wiesz co i jak wpisz w profilu -- ktoś ma pytanie dotyczące moda to widzi ze rozmawia z osobą która wie co z czym ;)

Edit:

Albo inaczej , w profilu wypis modów i gwiazdki od 1 do 6 i są wybierasz , przeszedłeś TS2 na szybko klikasz 3 , przeszedłeś TS2 skrupulatnie i czujesz sie na siłach być omnibusem czemu nie klikasz 6 ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedziany pomysł doskonały...i plus leci dla Ciebie...ja mam trochę inne rozwiązanie...

Proponuje zrobić userbary do sygnatury ....na barach będą nazwy popularnych modów...ktoś kto przeszedł kilka będzie miał prawo wkleić odpowiednie do sygnatury...ale po zdaniu egzaminu na znajomość moda..:P.

Portals wspominałeś coś o userbarach poprzednio...potrzebne by były do wszystkich modów cieszących się popularnością i nie tylko spolszczonych..

Przykładowy bar...Dołączona grafika...takie bary mam na myśli...opis oczywiście dla poszczególnych modów.

Kpuc możesz się podjąć zrobić coś takiego..? nawet jak inni nie zechcą to ja chcę dla siebie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpuc możesz się podjąć zrobić coś takiego..? nawet jak inni nie zechcą to ja chcę dla siebie...:)

Zrobiłem takowe TESTOWE U.B. ale po testach... Wygląda to tak z mojego punktu widzenia każdy będzie miał te same UB w sygnaturze to będzie kiczowooooo ....

Lepiej wyglądało by to w profilu jakaś dodatkowa zakłada i reszta tak jak pisałem już wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak z mojego punktu widzenia każdy będzie miał te same UB

Nie zgodzę się z tobą ...graczy co przeszli solę do końca na palcach liczyć....pozostałe mody również...

Sygnatury na forum są puste dlatego jestem za barami, a w profilu wystarczająco rzeczy już jest nawalone. Profil powiększył okienka postów i wcale mi się to nie podoba....niech wypowiedzą się inni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Romby jako takie miały by za duże przerwy, bo mimo że wyglądają jak romby to jednak w rzeczywistości są prostokątami. Głównie ten pomysł który mi przyszedł do głowy, polegał na tym żeby zamiast kilku dużych belek, stworzyć małe które wstawiane jedna za drugą dadzą w efekcie jedna belkę "wydłużaną" o kolejne mody. Kształt poszczególnych elementów nie gra specjalnie roli. To już zależy od natchnienia twórcy :)

Przy okazji. Jeżeli chodzi o kształt rombu to można zawsze trochę oszukać :P

Na przykład takie połączenie dwóch prostokątnych (kwadratowych) elementów :

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można, ale suma summarum będzie wolna przestrzeń pomiędzy, wiec albo pasek albo kwadrat lub prostokąt.

Jak graficznie można przedstawić mody NS cz TS2 i inne ? Nic mi nie przychodzi do głowy ! Te mody nie posiadają rozpoznawalnych grafik !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł z tymi znaczkami :D Będzie wiadomo do kogo zgłosić się z pomocą na temat jakiegoś moda.

Jak graficznie można przedstawić mody NS cz TS2 i inne ? Nic mi nie przychodzi do głowy ! Te mody nie posiadają rozpoznawalnych grafik !

Moim zdaniem dla Soljanki znakiem rozpoznawczym może być ta pijawka która pojawia się przy włączaniu gry i obok niej jest napis Narodnaja Soljanka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.