Skocz do zawartości

World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Gram WOT już dość długo i mam już dość spory dorobek.

Koło 8 tys. bitew  i dość fajne czołgi na koncie. Należałem do 3 klanów ale obecnie wole grę bez klanu 

Gra jest bardzo fajna i gra mi się super dam kilka foto z mojego konta i zapraszam do wspólnej gry 

Nazwa mojego niku to waler1977 i dodam kilka foto z mojego konta.

 

a tu przedstawię linie czołgów 

post-1556-0-86930000-1384782768_thumb.jp

post-1556-0-60031200-1384782790_thumb.jp

post-1556-0-10903800-1384782942_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd ostatnio się wypowiadałem w temacie, nabrałem trochę doświadczenia, zarobiłem nieco sreberek i wszedłem klanu- najpierw SZRP a teraz jeżdżę w Akademii Zjaw. Gra jest super i w dodatku darmowa- jak gramy z głową to nie wydamy na nią ani złotówki. Jedyne co boli, to niezbyt ogarnięci sojusznicy na wysokich tierach, przez których nie raz się przegrywało bitwy...

 

A swoją drogą, Waler11- czy jeździłeś 7 tierem w tą sobotę? Wydaje mi się, że jak jechałem Tigerem P to byliśmy w jednej drużynie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem  możliwe  w Sobotę grałem CW   CW- Clan Wars ( wojny klanów ) masz rację gra jest za darmo i gram w nią co dziennie. Pod wieczór przeważnie od 18 do 22 nie raz krócej .

Puść mi zapke jak będziesz grał to pogramy razem w plutonie. Mam od 1 tieru po 9 . Nik gry to waler1977.

dodam liste tierów jak wygląda moja. 

Drogi kolego  odpowiem tobie na te proste pytanie dla czego na Rudym 102 nie ma Orła a jest tylko gwiazda 

 

Jest tak że na rudym jest gwiazda a nie orzeł bo Rudy 102 jest produkcji  Chińskiej a  Chiny jak wiadomo mieli oznakowanie czerwoną gwiazdę. 

A  to taki mały link na zachętę przyszłych graczy

 

 http://worldoftanks.eu/pl/news/44/top-tree-113/

Kiedy uzbieram 2500 gold założę własny klan  chętni mogą pisać kto by chciał się do mnie przyłączyć i walczyć w wojnach klanów.

post-1556-0-69619300-1384865689_thumb.jp

post-1556-0-18948600-1384865704_thumb.jp

post-1556-0-42538800-1384865732_thumb.jp

post-1556-0-50089300-1384865750_thumb.jp

post-1556-0-62289100-1384865792_thumb.jp

post-1556-0-24620500-1384865809_thumb.jp

post-1556-0-76460000-1384865844_thumb.jp

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Zrobię odkop, zacząłem dziś grać i mam parę pytań, ale to rano bo późna pora więc wiecie. Na razie bym prosił o rady dla początkującego. Idę w czołgi niemieckie i brytyjskie jakby coś. Screen z konta dam rano czy dobrze idę.

///

 

Jeśli ma ktoś na zbyciu kod z nowego CDA to chętnie przyjmę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Gra ktoś jeszcze z was World of Tanks ?
Jeżeli tak to z chęcią pogram w plutonie, nudzi mnie samotna gra. World of Tanks to taka odskocznia dla mnie momentami, jak mnie wkurzy stalker to odpalam właśnie tę grę, problem polega na tym,że też mnie wkurza :axechase:Mało kto wie, ale interesuję się bronią pancerną :rapidfire:
Tak czy siak, piszcie śmiało a chętnie zagram ;)

shot_105.jpg

shot_111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Ostatnio firma Wargaming postanowiła wprowadzić pierwszy polski czołg do gry o nazwie " Pudel ", czyli niemiecki zdobywczy Panther przez powstańców warszawskich.
Oczywiście jako pasjonat broni pancernej, gracz wota i mistrz w wydawaniu pieniędzy na głupoty postanowiłem go kupić zaraz po wprowadzeniu.
Kosztował mnie on.. Coś około 60zł, czy to mało, czy dużo-się nie wypowiadam ( aktualnie można go kupić nawet za prawie 200zł ), a przypominam, że jest to tylko VI tier.
Gra się nim.. " Tak o ". Na pewno ma w sobie jakiś potencjał, udawało mi się nim rozegrać dobre bitwy, jak i takie, w których nie zrobiłem nic, bo wystarczy źle wyjechać a pojazdy wroga zrobią z nas sito.
Nie mam wątpliwości co do tego, że firma wargaming wprowadziła Pudla tylko i wyłącznie dla zysku, ta firma, gdyby mogła to by nawet zajęła się prostowaniem bananów, by wycisnąć jakiś grosz z naiwnych graczy.
Tak czy siak.. Jestem tym szczęśliwym posiadaczem Pudla i w sumie nie żałuję. W końcu to pierwszy polski czołg w tej grze można powiedzieć " unikat ".
Parę screenów.
 

Spoiler

shot_175.jpgshot_178.jpgshot_181.jpg

A tak się prezentował Realnie. 
 

Spoiler

panther3.jpgpanther_pudel_3.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

DAD4-UT56K-RVNFG 
Kod dla nowych kont do World of Tanks. 
Ważny jest do 02.04.2018

Co w nim takiego jest ?
- Czołg lekki, radziecki T-127 III poziomu
- 7 dni konta premium
- Jedno miejsce w garażu 

Marna zachęta dla nowych graczy, ale chyba lepsze to niż nic. 

Jak ktoś chce to niech skorzysta :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

A co mi tam, też się zabawię w górnika.

Do 31 grudnia można wylosować czołg premium VIII poziomu na 7 dni. Ciekawa sprawa dla kogoś, kto chciałby sobie podszkolić załogę i rozwijać nową gałąź pojazdów. 
Tutaj więcej informacji : https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/find-your-tank-quiz/

Ja dostałem chiński niszczyciel WZ-120-1 FT:

Spoiler

shot_046.jpg


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można grać we Wota... to syf straszny jest.. gold amo czołgi które nigdy nie istniały i które są pomysłami tylko i wyłącznie twórców wota.. i masa luda którzy od razu po rozegraniu 100 bitew są ekspertami w dziedzinie historii..

Polecam AW co prawda na forum też kibel i jeden mądrzejszy od drugiego ale gra się mega przyjemnie i żadnego złomu z dupy nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pewnie że syf - z tym się zgodzę. Wielokrotnie robiłem sobie dłuższe przerwy od tej gry, bo nie wytrzymywałem nerwowo. Z perspektywy czasu i wielu rozegranych bitew jestem pewien, że Wargaming traktuje swoich graczy jak dojne krowy. Sama gra ma tyle wspólnego z historią co ja z abstynencją. 

Jednak mimo wszystko nie traktuję Wota na poważnie i mam pewien sentyment do tej gry. I chyba tylko ten sentyment sprawia, że sobie od czasu do czasu zagram, mając gdzieś czat pełen dzieciaków i innych " specjalistów " od siedmiu boleści.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się przymierzałem do tej gry, koleś mi pokazał co i jak ale jak ujrzałem Wittmanna, a nikt nie słyszał w tej grze nigdy o prawdziwym asie (27 ciężkich rosyjskich w 1 dniu!!!) - Ulf Ola Olin to dałem sobie spokój z tą "super grą". https://pl.pinterest.com/pin/210543351311276212/

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.