Skocz do zawartości

World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

Oj lolex.. Wejdź w opcje w jak połączysz się z grą, zmniejsz ustawienia. Jakość tekstur na średnie/niskie. Antyaliasing wyłącz całkowicie. Jakość grafiki zmniejsz (ja mam na Własne) Zaawansowany post-proc. To opcje sprawią że gra będzie szybciej chodziła, lecz kosztem grafiki, gęstości trawy, cieni. Czasem lagi mogą wynikać z winy serwera ogólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja gram nadal, męczę się 8 tierem niszczycieli francuskich, ale mniejsza.

A co do twojego pytania to powiem wprost - jak wolisz.  Hetzer to bardzo dobry czołg jak na swój tier, ja prócz Mausa nie brnąłem dalej w drzewko 3 Rzeszy, ale powiem ci że warto go mieć ulepszonego na maksa, potem go sprzedasz i już będziesz miał stuga. 

Zresztą.. Hetzera jako 4 tier często dobrze losuje w bitwach, z racji swojego działa i pancerza powinieneś rozwalać wszystkie czołgi z tego poziomu. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę Agrael ;). W drzewku Rzeszy zamierzam dobrnąć do Jagdpantera i później Tigera Porsche oraz Tigera II. Potem przerzucam się na ruskich, ponieważ czytałem że mają później dość porządny sprzęt. No chyba, że w międzyczasie wyjdzie drzewko polskie o którym chodzą słuchy w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem T-34 i jest bardzi słabe, nawet na ful wykoksane. X tiery chińczyków to ten cięzki jest fajny, coś jak ruski tylko żwawszy. Najlepiej zrób tak: poczekaj aż będą testy nowej wersji i sobie pograj. Ściągasz innego klienta WoT, po angielsku, logujesz się na swoje konto, i możesz grać do woli ponieważ wszystko co tu zrobisz nie zapisuje się na normanej grze, a dodatkowo dostajesz 100mln expa i kasy. Jedyny minus to długie kolejki no i wszyscy latają na gold ammo.

 

Edit: Nazywa się to Community Test.

Edytowane przez sedoro
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o chińczyków to doszedłem do Type 58, mam zamiar rozwijać te drzewko do czołgu średniego 121, dalej pomyślę. Jeżeli chodzi o Typ T-34 to bardzo przeciętny czołg, jest dość słaby jeżeli chodzi o pancerz bo większość czołgów go bezproblemowo przebija, na plus jest mobilność bo działo  to identyczne co ma ruski T-34, a.. i dobrze zarabia jak na czołg nie premiowy. 

Typ 58 szybko przeładowuje, mobilny, działo też dobre. Ale co z  tego jak znów mamy papier jako pancerz. 

Chińczycy jak dotąd.. moim zdaniem słabo się spisują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.