Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, paczkę musisz wypakować by coś modyfikować , wiec czy tworzy ją czy od razu masz gamedate z modem to na jedno wychodzi. Paczka jest tylko bardziej estetyczna i zmniejsza czas na wczytanie się gry, lecz to są jakieś tak małe sumy że aż nie zauważalne Do tego paczki są wczytywane po kolej a co za tym idzie jeżeli pliki się powtarzają, to są dorzucane w pamięci bądź nadpisywane co znowu wydłuża czas pierwszego wczytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie filmik początkowy, i muzyka w barze, chociaż troszkę brakuje mi odgłosów z jedynki, chociaż jak smels like teen spirit też jest fajne XD.

Gdzie można znaleźć muszle, blask księżyca, sprężynę, bo jedną już mam ale muszli i blasku księżyca to nawet w podstawce nie miałem.

Opcja edycji to na prawdę fajna sprawa i pozwala na nie dublowanie postów. LD

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czego ci te artefakty potrzebne? Poza tym w SoC artefakty pojawiają się losowo. Przeczytaj encyklopedię w PDA i szukaj w okolicy odpowiadających artefaktom anomalii. Blask Księżyca pojawia się w anomaliach Elektra, ale tylko nocami. Można je znaleźć na przykład w korytarzu z elektrami w podziemiach Agropromu. Sprężyny pojawiały się w lesie na Radarze, przy granicy lokacji, przy skałach. Jedna zawsze była na wieży ciśnień w wiosce pijawek. Muszli chyba nigdy nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wieży to wiem bo mam ją, a to mówisz że nocami? Może warto sprawdzić tunel w Kordonie, a o Radarze to też trochę wiedziałem bo mam mapkę z fantami z całej zony i powinny tam być sprężyna, muszla, dusza ale dojść tam do końca lasu to bardzo trudno bo emisje psi i mutanty wkurzają bardzo ale to bardzo delikatnie powiedziane. W sumie to muszla mi do niczego nie potrzebna ale lubię mieć w plecaku wyjątkowe fanty na wszelki wypadek, ale to bardziej pociąg kolekcjonerski, blask księżyca to mi potrzebny do kondycji bo normalnie mój to jakiś zdechlak, mam błysk i muszę czasem wkładać świecidełko. Sprężyna to wiadomo do mocy, żeby jednym strzałem uwalić, zresztą teraz i tak mam trzy miki to ponad trzy tysiące do krwawienia i osiemdziesiąt parę to wybuchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mam problem z tym Modem. Gdy na początku chce pogadać z Majorem Sidorenko wywala mnie do Windowsa.

A oto Log:

FATAL ERROR
[error]Exp[b][/b]ression : fatal error
[error]Function	 : CScriptEngine::lua_error
[error]File		 : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp
[error]Line		 : 73
[error]Description : <no exp[b][/b]ression>
[error]Arguments	 : LUA error: ... of chernobylgamedatascriptsdialog_manager.script:287: attempt to index local 'tbl' (a nil value)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób doszedłeś do patcha 1.004 ? Jeśli degradowałeś z wyższej wersji to napisz w jaki sposób. Może to też być sprawa uszkodzonego przy ściąganiu / pobieraniu archiwum z modem / polonizacją. Ważne jest by archiwa rozpakowywać programem w którym były pakowane. Jeśli rar to winrarem, jeśli 7z to 7zipem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrobiłeś źle. Wykasuj wszystko, odinstaluj grę. Przeczyść rejestr. Teraz zainstaluj na nowo Cień Czarnobyla. Potem zastosuj sposób nr 2 z tego tematu http://www.stalkerteam.pl/topic/1972-degradacja-patcha-1006-na-1004/ . Jeżeli grasz na wersji z CD Action daj mi znać. Napiszę ci na PW co masz zrobić dalej. Jeśli na innej wersji 1.006 to po zastosowaniu w/w wymienionego sposobu będziesz miał pełną wersję 1.004 i wszystko powinno ci grać.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwnego buga. Znika mi amunicja 5.45. Gdy przeszukiwałem schowek miałem 50 sztuk, a gdy zabrałem zawartość ilość amunicji zmalała do 20. Z inną amunicją nie miałem problemów. Próbowałem zmienić typ amunicji to ilość obu typów zmalała do 8.

Edytowane przez LukaszBS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zwracałem na to specjalnej uwagi, ale pamiętam, że nie zawsze tak jest. Albo w którymś modzie tak było, że pokazywało tylko stan określonego typu amunicji. Naprawdę nie pamiętam. Cóż, akurat Ukryte Zagrożenie jest strasznie "zamieszanym" modem. W gamedacie jest całą masa jakichś dziwnych rzeczy, które w ogóle nie działają i nie wiadomo po co są. tak jakby autor wrzucił zwykłą betę. Po prostu się tym nie przejmuj. Albo masz amunicję w plecaku albo jej nie masz. Jak ci jej zabraknie to licznik ci nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na stronie domowej moda - http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=11325 dostępna jest wersja 1.4 tego moda.

W zakładce - "Список изменений/нововведений в версии мода 1.4:" jest opis zmian i jest ich sporo.

W zakładce - "Ссылки на скачивание и установка этого мода" można pobrać moda w wersji 1.4 lub fixy do wersji 1.3 zmieniające wersję 1.3 na 1.4

W zakładce - "Дополнения от пользователей" są różne dodatki od graczy.

W zakładce - Галлерея скриншотов są screeny z różnych wersji moda min. z testów wersji 1.5.

Wynika z tego, że trwają prace nad wersją 1.5 i nie ma sensu spolszczać wersji 1.4. Poczekamy na wersję finalną.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.