Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem moda


Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu próbach udało mi się nakłonić tego moda do współpracy. Mianowicie brakowało mi kilkunastu plików w: *\gamedata\config\text\rus których nie było nawet w patchach i fixach. Uzupełniłem braki z paru innych modów, ale tylko czekać, aż wszystko się posypie. Czy tylko ja miałem takie braki? Czy ktoś, komu mod dobrze działa, mógłby podzielić się całym katalogiem: *\gamedata\config\text ? To zaledwie kilka MB, a wolałbym mieć dobre pliki... Chętnym z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie mogę odpalić moda, wydaje mi się że zrobiłem wszystko jak należy:

1.Patch 1.0005

2.Pobrałem podstawowe archiwum moda, wyskoczył instalator to zainstalowałem wszystko do folderu ze stalkerem.

3.Pobrałem i zainstalowałem patch.

4.Pobrałem spolszczenie i dałem do folderu z grą.

Próbuję odpalić i wyskakuje takie coś:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function	  : CResourceManager::_GetBlender
[error]File		  : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\ResourceManager.cpp
[error]Line		  : 49
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments 	: Shader 'ufp_shaders\ufp_blend' not found in library.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc albo źle pobrałeś , albo źle skopiowałeś. Wypisałem haczyki na które trzeba uważać w czasie instalacji i mod uruchamia się prawidłowo. Teraz musisz sam pokombinować co źle zrobiłeś. LWR działa na 100%

http://img713.imageshack.us/img713/9796/sslukasz080111140619mai.jpg

http://img691.imageshack.us/img691/1466/sslukasz080111140224pre.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpakowujesz podstawkę moda do osobnego folderu. Sprawdzasz czy w rozpakowanych folderach gamedata nie ma drugiej gamedaty Wyciągasz tylko ostatnią gamedatę i przenosisz do katalogu gry Rozpakowujesz patcha do osobnego folderu Sprawdzasz czy w rozpakowanych folderach gamedata nie ma drugiej gamedaty Przenosisz tylko ostatnią gamedate do folderu gry Zgadzasz sie na zamiane plików Rozpakowujesz polonizację Przenosisz gamedatę do katalogu gry Zgadzasz się na zamiane plików Grasz Nie musisz kombinować z plikami uniinstall, czy innymi.Jak ci się mod znudzi to wykasujesz gamedatę i po problemie.Te pliki mają za zadanie przy deistalacji stalkera odinstalować go razem z modem a nie tak jak do tej pory że gamedata moda zostawała.To samo te inne pliki tylko przenosza katalogi screen, logs i save z dysku C do katalogu gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem głupi błąd z początku. W rozpakowanych folderach nie zauważyłem że są dwie gamedaty, od razu wszystko dawałem do głównego folderu z grą, dopiero potem zrobiłem tak że najsampierw rozpakowałem byle gdzie a potem dawałem jedną gamedatą do folderu z SHOC, a na to patch i spolszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem głupi błąd z początku. W rozpakowanych folderach nie zauważyłem że są dwie gamedaty, od razu wszystko dawałem do głównego folderu z grą, dopiero potem zrobiłem tak że najsampierw rozpakowałem byle gdzie a potem dawałem jedną gamedatą do folderu z SHOC, a na to patch i spolszczenie.

Ech... a co pisałem w 2 poście? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przy uruchamianiu gry taki błąd pomocy.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : no_assert
[error]Function	  : CXML_IdToIndex<class CSpecificCharacter>::GetById
[error]File		  : e:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrgame\xml_str_id_loader.h
[error]Line		  : 112
[error]Description   : item not found, id
[error]Arguments	 : stalkersna
stack trace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność instalacji moda LWR ver. 6.7

1...Podstawka Soc w wersji 1.005.

2...Mod LWR..format .exe..wielkość 1,65 GB

3...Zbiorczy patch...Patch 6.7 aktualizowanie +.rar. Wrzucamy do gry jego zawartość (nie wrzucamy całego), potwierdzamy zmiany

4...Archiwum dla dynamicznego oświetlenia (opcjonalne dla mocnych PC)

5...Spolszczenie (gdy tylko pojawi się w pobieralni forum)

W katalogu gamedata/ config/ text zrobić kopię katalogu 'rus' i zmienić nazwę na 'pol'. (powinny być dwa foldery RUS i POL)

Następnie w katalogu gamedata/config odszukać plik localization.ltx i po otworzeniu go w notatniku odszukać linijkę

language = rus

zmienić na

language = pol

Pozostają standardowe zmiany w pliku fsgame.ltx (gamedata false na true) i gramy

Dla posiadaczy procesorów x2..x4 oraz 4gb RAM systemy 32/64 bit polecam temat...

http://www.stalkerte...ze-w-stalker-a/

Czy zrobiłeś wszystko według instrukcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jak napisałeś i po skopiowaniu localization taki błąd po zlikwidowaniu rus nie można odczytać imion i celów misji.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function	  : CStringTable::Load
[error]File		  : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\string_table.cpp
[error]Line		  : 53
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : string table xml file not found ui_st_mm_mp.xml, for language rus
stack trace:
Spolszczenie pobrałem z waszej strony kolejny błąd brak możliwości przeładowania broni.

Foty ze spolszczeniem nie wiadomo co jest napisane

http://imageshack.us...11145702pr.jpg/

http://imageshack.us...11145900pr.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy błąd instalacji...

Postawić grę SoC w wersji 1.005..uruchomić , wyjść z gry...zainstalować mod ... rozpakować i zainstalować patch 6.7...

1. sprawdź czy gra nie zrobiła dwa foldery gamedata... jeżeli tak to jest błąd....rozpakuj pliki patcha na boku i zawartość wrzuć do gamedata moda

2. nie usuwamy Rus tylko robimy jego kopię..maja być dwa Pol i Rus

3. można wrzucić spolszczenie

Bardziej szczegółowo instalację opisuje post nr 10..by Kobal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam problem.

Pobrałem http://www.stalkerte...rania-moda-lwr/ na oświetlenie statyczne a następnie polonizacje.

I nie chce odpalić oto problem

FATAL ERROR
[error]Expression	: I
[error]Function	  : CInifile::Load
[error]File		  : E:stalkersourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp
[error]Line		  : 166
[error]Description   : Can't find include file:
[error]Arguments	 : ammo_boxes.ltx
stack trace
Proszę o szybką pomoc.:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.