Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R. Poszukiwacze


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dawno już grałem w tego modaq, ale coś mi się w głowie kolebie, że przejście na Dzicz chyba było aktywowane fabularnie w tym modzie (jeżeli nie ma go w standardowym miejscu) i że chyba trzeba było przejść obok Iwancowa, który niektórym blokował przejście.

Ale mogę się mylić. Sprawdź jeszcze co na ten temat jest napisane w poradniku w poście nr 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja mam problem...

 

Po rozmowie z "Elitą" Powinności mam znaleźć Maxa- idę więc do nowej bazy Wolności ale wszyscy są mi wrodzy...

Wyprzedze pytanie- po wyjściu z Labki rozmawiam z Iwancowem tak jak napisane w poradniku ale nic to nie daje :(

Edytowane przez SzerSiwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam pytanie - jak przejść z Baru  na Dzicz? .

Doszłem do zadania "Spotkać się z Doctorem" i tam gdzie  w podstawce było przejście na Dzicz, nie ma przejścia.

Rozmawiałem tam z Iwancowem po wyjściu z Magazynów Wojskowych

 W poradniku pisze (czytałem) kierunek Bar --> Dzicz ---> Jantar. A w mojej grze nie ma przejścia Bar --> Dzicz.

jest przejście Bar-->Wysypisko-->Agropom-->Jantar  a tam zadyma na całego !!!

Edytowane przez Trucker64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to dawno i o ile dobrze pamiętam, to jest właśnie ta droga. Nie pamiętam, czy i powrót nie będzie taki sam.

Czy na Dziczy, po przejściu bramy masz otwartą przestrzeń i możesz iść bez końca aż wpadniesz w tekstury? Jeśli tak, to powyższe jest prawidłową podpowiedzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie tak dokładnie mam. Przechodzę przez bramę i mogę iść bez końca lub same dziury bez tekstur.

Spaceruje po tym kawałku drugi dzień i nie mogę trafić w przejście :confused:  :mad:

 

 

 

**************************************************************************************************************

Znalazłem !!! jednak jest tam przejście - ale nieoznaczone. tuż przed koncem tekstur (na minimapie) tak mniej wiecej na środku. Ruszam dalej w drogę !!

 

Pozdrowienia dla braci Stalkerów !!!

Edytowane przez Trucker64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Witam,

 

Mam taki problem. Wychodzę z sarkofagu, wyłazi ten winter. Oddaje mu gnata i zwiewam po pistolet bo sobie zostawiłem. Biorę pistolet, wracam na CEA-1. Rozwalam tych wszystkich psycholi, zabieram gnata. Idę do tego rosyjskiego dowódcy, rozmowa się kończy na tym, że striełok mowi o jakichś myszkach czy coś. Zabieram RPGi, granaty, lornetke i idę do wyjścia do prypeci. Tutaj zaskoczenie bo przejścia nie ma. Co robię źle?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście jest w innym miejscu, ale niedaleko. Wychodzisz z terenu Elektrowni i skręcasz w prawo. Na wprost masz drogę do bramy ze starym przejściem do Prypeci. Idź w jego stronę trzymając się prawej strony drogi. Mniej więcej w połowie długości, w murze będzie przejście. Jak pamiętam to chyba na wysokości helikoptera. I uważaj na promieniowanie, jest tam dość spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dopiero co zacząłem I już mnie wkurzył. Co to za kretyn wymyślił żeby po PDA charona lecieć przez całą zone bez sensu do prypeci I znowu do kordonu, jezu...

 

Próbowałem przez 3 godziny zrobić teleporter ale jednak chyba się nie uda. Silnik gry jest zbyt ograniczony na takie bajery.

Nie no dobra, udało mi się zrobić skrypt, który przyspiesza GG do prędkości światla I można spokojnie przejść szybko z jednej lokacji do drugiej. Wyłączone są także obrażenia za upadek więc można skakać do woli. I w soljance też powinno działać.

 

Mam nadzieję, że komuś się przyda kto ma serdecznie dosyć idiotycznego biegania z jednego końca zony na drugi bo autorowi przyszedł do głowy świetny pomysł

http://1drv.ms/1GcCXJv

 

Po przebiegnięciu przywracamy kopię!

Dobra, skończyłem go.

 

Jak to się mówi, dupy nie urywa. Na pewno jest lepiej od Apokalipsy ale ciągle kiepsko. Błędy nie tylko w fabule ale w samej grze I niedopowiedzenia są denerwujące. Grasz i grasz a tak serio to niewiadomo o co chodzi. Historia troche naciągana. Spolszczenie bardzo dobre. Gdyby ktoś się zastanawiał czy warto w niego grać to warto bo dzięki niemu będziesz wiedział o co chodzi w następnych modach zaurusa, już dużo lepszych.

Edytowane przez Godlike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.