Skocz do zawartości

Problem z "częstym respawnem"


Ptachu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam zaktualizowaną Solijanke do najnoweszej wersji i mam problem z dodatkiem do niej (w głównym folderze Solijanki) "częstym respawnem".Wywala mi gre jak zaplikuje ten skrypt do moda.A na rzadkim spawnie to lipa troche <_< .Więc niewiem czy mam szukać dalej bezskutecznie takiego skryptu.Może da się stary przerobic aby było więcej mutków i ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucaj tego do gry to stary dodatek do wersji 19.04 ....nie dla Dopełnienia. Tak po prawdzie to jesteś pierwszy, który skarży się na mały spawn. Wszyscy narzekają, że spawn jest zawalony i przez to są problemy. Nie radzę kombinować bo silnik i tak ma problemy ze spawnem elementów gry. Jeżeli gra za łatwa to poziom mistrz i bez oszukiwania (spawner, dodatki, edycja plików)..zrobi się trudniej..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrz na Solijance! W życiu! Jeszcze mnie nie pokręciło http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/lol.gif Ale co do tego spawnu to takie gusto :) Spawnera nietrawie ale zato jestem zwolennikiem realizmu (niema on nic wspólnego z częstym respawnem http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/szczer.gif ) więc przerobiłem Soljanke na własny użytek ( szybkostrzelność broni i donośność broni,obrażenia itp.To chyba dlatego że gram w Arme) Co do problemów to głównie anomalje zasmiecają ale jaka to radoś sprintem wpaść w trampolinę.Bezcenne http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/szczer.gif .Noi mi jakoś niepasuje chasać tak prawie samemu :/ Wole towarzystwo :)

I dzięki za info o tym dodatku :P

A no i pytanie kluczowe.Jak zrobić "częsty respawn"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrz na Solijance! W życiu! Jeszcze mnie nie pokręciło

Niby dlaczego nie...grałem w Solę dwa razy na poziomie mistrz. Tylko tam jest trochę adrenalina. Bezcenne jest tak zabijać mutanty, by ich ścierwa siłą rozpędu uderzały w Twoje nogi..:).

Sam piszesz, że jesteś zwolennikiem realizmu. Przerobiłeś broń, obrażenia (sądzę ,że na ułatwienie gry) więc gdzie tu realizm...ale to gusty.:)

Szukaj na rosyjskich forach, może zdołali już przerobić ten pliczek pod nową Soljankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.