Jump to content

Problem z "częstym respawnem"


Ptachu
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich. Mam zaktualizowaną Solijanke do najnoweszej wersji i mam problem z dodatkiem do niej (w głównym folderze Solijanki) "częstym respawnem".Wywala mi gre jak zaplikuje ten skrypt do moda.A na rzadkim spawnie to lipa troche <_< .Więc niewiem czy mam szukać dalej bezskutecznie takiego skryptu.Może da się stary przerobic aby było więcej mutków i ludzi?

Link to comment
Share on other sites

Nie wrzucaj tego do gry to stary dodatek do wersji 19.04 ....nie dla Dopełnienia. Tak po prawdzie to jesteś pierwszy, który skarży się na mały spawn. Wszyscy narzekają, że spawn jest zawalony i przez to są problemy. Nie radzę kombinować bo silnik i tak ma problemy ze spawnem elementów gry. Jeżeli gra za łatwa to poziom mistrz i bez oszukiwania (spawner, dodatki, edycja plików)..zrobi się trudniej..:)

Link to comment
Share on other sites

Mistrz na Solijance! W życiu! Jeszcze mnie nie pokręciło http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/lol.gif Ale co do tego spawnu to takie gusto :) Spawnera nietrawie ale zato jestem zwolennikiem realizmu (niema on nic wspólnego z częstym respawnem http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/szczer.gif ) więc przerobiłem Soljanke na własny użytek ( szybkostrzelność broni i donośność broni,obrażenia itp.To chyba dlatego że gram w Arme) Co do problemów to głównie anomalje zasmiecają ale jaka to radoś sprintem wpaść w trampolinę.Bezcenne http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/szczer.gif .Noi mi jakoś niepasuje chasać tak prawie samemu :/ Wole towarzystwo :)

I dzięki za info o tym dodatku :P

A no i pytanie kluczowe.Jak zrobić "częsty respawn"?

Link to comment
Share on other sites

Mistrz na Solijance! W życiu! Jeszcze mnie nie pokręciło

Niby dlaczego nie...grałem w Solę dwa razy na poziomie mistrz. Tylko tam jest trochę adrenalina. Bezcenne jest tak zabijać mutanty, by ich ścierwa siłą rozpędu uderzały w Twoje nogi..:).

Sam piszesz, że jesteś zwolennikiem realizmu. Przerobiłeś broń, obrażenia (sądzę ,że na ułatwienie gry) więc gdzie tu realizm...ale to gusty.:)

Szukaj na rosyjskich forach, może zdołali już przerobić ten pliczek pod nową Soljankę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity