Jump to content

Agroprom i totalna rozwałka :/


Svorn
 Share

Recommended Posts

Jestem już na agropromie i wyszedłem z podziemii ale nie mam zielonego pojęcia jak wykraść im te dokumenty? BAAA NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA! Jak ujść z życiem z tej jatki?! Jak tylko mnie ktoś zobaczy to muszę się schować do jakiegoś budynku. Ostrzeliwuję się przy wejściu i jakoś daję radę ale momentalnie na łeb zwala mi się SPECNAZ I OMON! o_O No to jest z lekka przegięcie... :/ Jaką mam obrać taktykę? Ewentualnie jak nareperować stosunki z wojakami w plikach gry?

Link to comment
Share on other sites

Svorn, zadbaj przed zadaniem o odpowiednią ilość amo, warto mieć też z tego co pamiętam trochę ppanc. Taktyk jest wiele, ja lubię zza drzew i powoli do przodu, do kompleksu, a tam już z budynków, także z dachów. Nie polecam wieżyczek, rzadko dawało to dobry efekt. Ogólnie znajduj miejsca gdzie jesteś dobrze osłonięty i tylko się wychylaj.

Link to comment
Share on other sites

Cały myk polega na tym aby po zaliczeniu misji w kanałach po "piknięciu" i napisie na ekranie "zaliczono" wrócić do wejścia kanału. Spokojnie wychodzisz tamtędy i szykujesz się na ostry wjazd na swoich zasadach. Z doświadczenia wiem że najprościej jest od strony południowej. Tam jest taka dziura w płocie. Wytrzymaj. Niedługo mając w ręce PKM, modyfikowany wintar czy gaussa striełoka będziesz agropromy łykał na śniadanie ziewajac.

Link to comment
Share on other sites

Ja zawsze staje w tym budynku koło wyjścia. Tam jest tylko 1 wejście ustawiam się plecami do ściany przykucam i wale we wszystko co się w celowniku pokarze, owszem kilka razy wskoczy na raz kilku kolesi i dead ale generalnie radze sobie i wychodząc mam stertę trupów.

Link to comment
Share on other sites

no ja tak na początku też robiłem ale jak już mówiłem "przygniótł mnie nawał a raczej szturm OMONU" xD (kiedy poszło kilka headów przyszedł czas na zmianę magazynka nu iii dalej wiadomo. :D Zabrałem się do tego na spokojnie od zewnątrz. ;) Tzn taktyka dalej CQB ale dopiero po zakradnięciu się do głównego budynku tam miałem większe pole do popisu i na zastawienie pułapek. ;) BTW Jeden egzo z desantu był prawdziwym T1000 xD Naliczyłem mu: 3 pociski z granatnika na klatę 2 solidne serie z Obokana i 1 z bizona na klatę co najmniej 10 strzałów amunicją AP w głowę Żeby było śmieszniej chłop się chyba wykrwawił xD

Link to comment
Share on other sites

BTW Jeden egzo z desantu był prawdziwym T1000 xD Naliczyłem mu:

3 pociski z granatnika na klatę

2 solidne serie z Obokana i 1 z bizona na klatę

co najmniej 10 strzałów amunicją AP w głowę

Żeby było śmieszniej chłop się chyba wykrwawił xD

Heh, ja też to zauważyłem ,nawet 2 razy, ale w końcu palnąłem mu w łeb z Saigi to padł.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

wywabiłem chordę mundurowych poza fabrykę. I jednego po drugim wybiłem biegając pomiędzy drzewami przy drodze. Ale znalazło się takich dwóch - jeden w zieloniutkim egzo, drugi w czarnej spec piżamie. Którzy po 20min. wymianie ognia, wywaleniu ponad 350 pocisków z abakana (oczywiście nie wszyskie celne), kilku hedshotów..... nadal biegają w pełni sprawni i strzelają do mnie. WHATtoDO?!

//malakas

na forum nie używamy gwiazdek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity