Skocz do zawartości

Agroprom i totalna rozwałka :/


Svorn

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem już na agropromie i wyszedłem z podziemii ale nie mam zielonego pojęcia jak wykraść im te dokumenty? BAAA NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA! Jak ujść z życiem z tej jatki?! Jak tylko mnie ktoś zobaczy to muszę się schować do jakiegoś budynku. Ostrzeliwuję się przy wejściu i jakoś daję radę ale momentalnie na łeb zwala mi się SPECNAZ I OMON! o_O No to jest z lekka przegięcie... :/ Jaką mam obrać taktykę? Ewentualnie jak nareperować stosunki z wojakami w plikach gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Svorn, zadbaj przed zadaniem o odpowiednią ilość amo, warto mieć też z tego co pamiętam trochę ppanc. Taktyk jest wiele, ja lubię zza drzew i powoli do przodu, do kompleksu, a tam już z budynków, także z dachów. Nie polecam wieżyczek, rzadko dawało to dobry efekt. Ogólnie znajduj miejsca gdzie jesteś dobrze osłonięty i tylko się wychylaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały myk polega na tym aby po zaliczeniu misji w kanałach po "piknięciu" i napisie na ekranie "zaliczono" wrócić do wejścia kanału. Spokojnie wychodzisz tamtędy i szykujesz się na ostry wjazd na swoich zasadach. Z doświadczenia wiem że najprościej jest od strony południowej. Tam jest taka dziura w płocie. Wytrzymaj. Niedługo mając w ręce PKM, modyfikowany wintar czy gaussa striełoka będziesz agropromy łykał na śniadanie ziewajac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tak na początku też robiłem ale jak już mówiłem "przygniótł mnie nawał a raczej szturm OMONU" xD (kiedy poszło kilka headów przyszedł czas na zmianę magazynka nu iii dalej wiadomo. :D Zabrałem się do tego na spokojnie od zewnątrz. ;) Tzn taktyka dalej CQB ale dopiero po zakradnięciu się do głównego budynku tam miałem większe pole do popisu i na zastawienie pułapek. ;) BTW Jeden egzo z desantu był prawdziwym T1000 xD Naliczyłem mu: 3 pociski z granatnika na klatę 2 solidne serie z Obokana i 1 z bizona na klatę co najmniej 10 strzałów amunicją AP w głowę Żeby było śmieszniej chłop się chyba wykrwawił xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Jeden egzo z desantu był prawdziwym T1000 xD Naliczyłem mu:

3 pociski z granatnika na klatę

2 solidne serie z Obokana i 1 z bizona na klatę

co najmniej 10 strzałów amunicją AP w głowę

Żeby było śmieszniej chłop się chyba wykrwawił xD

Heh, ja też to zauważyłem ,nawet 2 razy, ale w końcu palnąłem mu w łeb z Saigi to padł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wywabiłem chordę mundurowych poza fabrykę. I jednego po drugim wybiłem biegając pomiędzy drzewami przy drodze. Ale znalazło się takich dwóch - jeden w zieloniutkim egzo, drugi w czarnej spec piżamie. Którzy po 20min. wymianie ognia, wywaleniu ponad 350 pocisków z abakana (oczywiście nie wszyskie celne), kilku hedshotów..... nadal biegają w pełni sprawni i strzelają do mnie. WHATtoDO?!

//malakas

na forum nie używamy gwiazdek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.