Skocz do zawartości

Portal na Magazyny i wywałka.


oloo

Rekomendowane odpowiedzi

Po oddaniu notebooka Fanatowi, dał namiar na portal. Polazłem, włażę i:

Expression : no_assert

Function : CALifeStoryRegistry::add

File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\alife_story_registry.cpp

Line : 30

Description : Specified story object is already in the Story registry!

Ki czort?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie mam dobrych wieści. Błąd spotykany jest w miarę często, ale nie znaleziono na niego jednoznacznego lekarstwa. Możesz spróbować dwóch rzeczy: 1. Przeczekać emisję na innej lokacji 2. Przeinstalować soljankę - uwaga na dodatki! Innych sugestii nie ma, sorry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dodatków - tylko kumulatywny, o ile pamiętam. Tylko to, co polecane na czystą wersję. Zaraz po instalce Soljanki. Od tamtej pory nic nie instalowałem. A, i fixa na tacstońk czy jakoś tak. trurl3 - nie ma emisji, chyba, że zaczyna się w momencie wejścia w portal. Ale muszę przechodzić tą drogą? Koniecznie portalem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcesz korzystać z portalu na Magazyny ..? wcale nie musisz i drogę na magazyny dostajesz przy okazji zadania na wyłączenie Mózgozwęglacza. W ciągu całej gry nie skorzystałem z tego portalu ani razu. Jeżeli chcesz skorzystać to upewnij się ,że znasz drogę powrotną z MW.... 2. Na Magazyny Wojskowe. 1-szy wariant. Odprowadźcie Krugłowa przez Dzicz i przynieście Barmanowi otrzymana fleszkę. 2-gi wariant. Można kupić u Informatora w Barze. // Trurl3 dobrze pamięta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja tam nie doszedłem :D. Jeśli możesz, przedtem wczytaj poprzedniego sejwa. Z tą emisją chodzi o to, żebyś wyszedł na inna lokacje i tam doczekał się do emisji - a czasem może to zabrać nieco czasu. Ustaw jak najdłuższe spanie, oczywiście będąc w miejscu gdzie możesz przeczekać emisję. Po emisji wróć i spróbuj jeszcze raz. Znalazłem kogoś, kto zgłaszał ten sam błąd w tej samej sytuacji, ale nikt mu nie udzielił porady. Starsze zapytania o ten sam błąd tez nie otrzymały odpowiedzi, a wręcz była mowa, że nie ma na to znanego lekarstwa. Podejrzenie pada na instalację soljanki albo dodatki.


Dlaczego chcesz korzystać z portalu na Magazyny ..? wcale nie musisz i drogę na magazyny dostajesz przy okazji zadania na wyłączenie Mózgozwęglacza. W ciągu całej gry nie skorzystałem z tego portalu ani razu. Jeżeli chcesz skorzystać to upewnij się ,że znasz drogę powrotną z MW....

Jeśli dobrze pamiętam, przejście z Baru na MW otrzymuje się od Barmana po przyniesieniu fleszki Krugłowa po uratowaniu go i odprowadzeniu do przejścia na Jantar. Przejście jest dwukierunkowe, więc nie ma problemu z powrotem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam, przejście z Baru na MW otrzymuje się od Barmana po przyniesieniu fleszki Krugłowa po uratowaniu go i odprowadzeniu do przejścia na Jantar. Przejście jest dwukierunkowe, więc nie ma problemu z powrotem

Nie wiem jak daleko w grze jest Oloo na początku gry lepiej nie korzystać z tego portalu , bo jest to droga bez powrotu. Dopiero kwest na Krugłowa otwiera normalne przejście....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak chyba trochę na opak robię - kwest krugłowa zrobiłem, mam wstęp na Magazyny. tylko zaciekawił mnie ten portal, to se wlazłem :D Łażę po Zonie i robię rózne dziwne rzeczy, zapewne w dowolnej kolejności. Trzeci dzień szukam Pustynnego Orła dla Freemana np :D O ile pamiętam, było coś n/t w poradniku, jak już działa, to chyba wlezę i zerknę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dupa blada. SoC wywalony, wyczyszczony rejestr, nowa instalka SoC/Soljanki/rc2 i dalej mam ten sam błąd obojętnie jakiego bym nie wrzucał save`a. A, wrzuciłem jeszcze tego Autosave. Gra ładuje się do pewnego momentu i dalej jak w pierwszym poście. No szlag mnie trafi..od wczoraj nie mogę sobie z tym poradzić. Kompa mam zmienić, czy co? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Stalker SoC 2. Upatchuj do 1.04 3. Zmień zapis w pliku fsgame ltx drugą linijkę aby wyglądała tak: $game_data$ = true| true| $fs_root$| gamedata\ 3. W katalogu moda gamedata/config/text/ utwórz katalog o nazwie "pol" 4. Do utworzonego katalogu "pol" skopiuj zawartość katalogu "rus" 5 Otwórz katalog gamedata\config\localization.ltx. i zmień w drugiej linijce z "rus" na "pol": [string_table] language = pol font_prefix = ;_cent ;_west 6.Wrzucasz całość do katalogu gry 7.Teraz wrzucasz RC 2 8.Zmień (polecam ręcznie)pliki w game data/ textures/Aaz/ m4a1 mają rozszrzenie .DDS ma być zmienione wszędzie z tackstock na tacstońk. Możesz spróbować poratować się tym patchem: exp_patch_08.08.2010_scripts Pl + de_scripts u mnie rozwiązał kilka problemów. malakas pisze żeby po rozwiązaniu problemu pozbyć się go wgrywając de_sripts ale sam już zadecydujesz. Jeżeli nie pomoże to będzie lipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - zrobione. 2 - zrobione 3 - zrobione Drugie 3 - zrobione 4 - zrobione 5 - zrobione 6 - zrobione 7 - zrobione 8 - wrzucony patch trurla Nie mogę znaleźć polecanego patcha. Ale wczytał mi sie jeden save, niestety, stary - jeszcze na 1 poziomie x18. Lepsze jednak to, niż nic :/ Dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz ..no data to źle zacząłeś grę ...najpierw uruchamiamy nową grę po paru chwilach...robimy zapis 0 wychodzimy z gry i dopiero potem wstawiasz tam plik z zapisami gry oraz user. Ten sposób testowałem przynajmniej 5 razy i nigdy mnie nie zawiódł. Patch o którym pisze Vorenus jest obarczony błędami i należy go używać tylko w ostateczności na mały okres czasu w grze. // A jeżeli jestes na poczatku to tak jak mówi Trurl3 wszystko nowe i po klopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.