Skocz do zawartości

Zadanie: Zabić Błazna


Rekomendowane odpowiedzi

Otóż jestem teraz w lokacji Czarne Jezioro, byłem w bazie Drakonów a ich przywódca-Kirył Irbis zlecił mi zadanie zabicia stalkera który ma ksywę błazen. Niby wszystko się wydaje łatwe, idziesz, zabijasz i wracasz razem z fleszką po nagrodę.Lecz pojawił się pewien problem, ilekroć go zabijam to nie zalicza mi zadania, podchodzę zawsze do trupa i zabieram fleszkę, odnoszę do Irbisa ale ten niestety niema nic do powiedzenia na temat śmierci błazna. Dużo razy już próbowałem zrobić tą misję zanim założyłem ten temat z prośbą o pomoc, raz zabijały błazna mutanty innym razem wchodził w anomalię z której już nie wyszedł żywy. Zawsze to samo-nie zalicza zadania. Wie ktoś jaki może być problem i jak temu zaradzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu masz z tym problem.Przed chwilą odpaliłem LWR i bez problemów zaliczyłem to zadanie.Może problem tkwi w patchu podstawki.Zalecany jest 1.005.Może problem sprawia kolejność dialogów z Irbisem.Ja biorę zadanie na Błazna jako pierwsze i przed zaliczeniem go w żadne inne sprawy się nie wdaję.Biorę też snajperke proponowaną przez Irbisa.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, teraz patrzę a Yurek opisał ten problem :)

7. Rozwiązanie problemu z zaliczeniem kwestu od Irbisa - "Zabić Błazna i przynieść jego fleszkę"

Żeby NIE BYŁO ŻADNEGO problemu z tym zadaniem, należy postąpić w nastepujący sposób:

1. Robimy twardego sejwa PRZED wzięciem zadania od Irbisa.

2. Od momentu wzięcia kwestu do chwili jego zdania u Irbisa (czyli droga do Błazna, jego likwidacja, zabranie fleszki i powrót do Irbisa) NIE ROBIMY ŻADNEGO SEJWA !!!

3. Zdajemy kwest u Irbisa i dopiero wtedy robimy twardego sejwa.

4. Możemy grać dalej - więcej takich problemów nie stwierdzono podczas testów ;)

Nie zastosowanie sie do w/w zaleceń UNIEMOŻLIWI wam zrobienie tego kwestu. Stanie się tak dlatego, że po wykonaniu akcji save/load nie zespawnuje się Wam u Błazna fleszka (przed jego zabiciem), lub Irbis nie będzie pamietał, że dał Wam takie zadanie i nie będzie odpowiedniej opcji dialogowej (po zabiciu Błazna i pozyskaniu fleszki).

Nie wiemy dlaczego tak się dzieje i co ciekawe, autorzy moda też do dnia dzisiejszego nie znaleźli rozwiązania tego problemu :D

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że już nic się nie da zrobić w moim przypadku. Zrobiłem wszystkie sejwy gry gdy wyszedłem od Irbisa. No trudno, pójdę i wezmę jego broń bo jest dobra, szczęście w nieszczęściu bo dobrze że ten kwest nie jest głównym potrzebnym do ''popchnięcia'' fabuły gry dalej. Dzięki za pomoc panowie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.