Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A właśnie go sobie przechodzę. Ta wersja jest trudniejsza od zwykłej, ciężko o dobrą broń, handlarze/stalkerzy nie skupują wszystkiego. Niektóre rzeczy są śmiesznie drogie. Poza tym cz.10 ma rację, jeden z pierwszych modów dlatego nie sądzę że grali tylko nieliczni w niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebanie w gamedacie a po co. Sęk w tym żeby zdobyć wszystko samemu. Pamiętam jaki miałem problem po odnalezieniu Sidorowicza w wiosce Pijawek i ten przeklęty wirus zmora gracza. Zamurowało mnie bo czas gonił a ja nie miałem lekarstwa. Zabiło mnie kilkanaście razy zanim pokapowałem o co chodzi. Ale granie w tego moda była wielką frajdą.

Edytowane przez waler11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczciwe jest takie granie kiedy szanse po obu stronach są takie same. Podam przykład ja mam działko gausa ty masz Toz34 czy to by było uczciwe?, raczej kant. Super jest biegać za każdym nabojem lub jak jest ich brak skorzystać z radioaktywnej śruby lub noża i Priboy ma dość ciekawe misje. U mnie na na liście modów ma 2 pozycję bo na 1 jest Solianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam działko gausa ty masz Toz34 czy to by było uczciwe?, raczej kant.

To ja biorę Toza, zakradł bym się po cichu i bliskiej odległości zrobił, a, ku, ku :P

To normalne że gra czym dalej tym trudniejsza, trudno by monolit latał z coltem 1911 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W gamedata / scripts powinieneś mieć pliki "se_respawn.script" i "se_respawn.oryginal" Według instrukcji masz usunąć plik "se_respawn.script" a następnie zmienić nazwę "se_respawn.oryginal" na "se_respawn.script". I to wszystko. Po mojemu, po całej operacji konieczna nowa gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Chciałem umożliwić Pribojowi zebranie trochę więcej habaru, więc wg porad z forum, zmieniłem mu wielkości w dwu plikach. W system.ltx były linie: max_weigt=60 ;80 zmieniłem na 80 ;100 max_ruck=56 nie zmieniałem. W actor.ltx była 1 linia max_item_mass=60 ;80.0 też zmieniłem na 80 ;100.0 linii max_walk_weigt nie znalazłem, a to ona jest wg mnie tą decydującą. W hudzie mam zmieniony napis na 80, ale po przekroczeniu wagi towaru 70.0 kg - jakby zmiany nie było. Nie ma możliwości ruchu. Gdzie jeszcze coś trzeba zmienić. I co znaczy to takie podwójne wpisywanie wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cichy - Dziękuję!

Znalazłem u siebie tą linię i zmienię na 100.

Była 15 pozycji nad alkoholem. i pojedyncza wartość, więc problemu co zmienić nie ma.

A co zmienia linia max_ruck ?

cd.

To było to. Dźwiga aż miło. Tylko kondycji mu brakuje. Co mu zmienić, aby nie dostawał zadyszki.

I jeszcze jedna uwaga. Pod mini mapką, nie spolszczyło mi informacji o ilości kontaktów i mam " online contacst ", a w HUD w okienku opisu skafandra ( kombinezonu ) napis "parametry", jest pionowo przez środek okienka.

W intro nie ma polskiego lektora, a i barman100 radów i wartownik przy wejściu mówią po angielsku.

Panowie Admini!. Dla tego moda przydałby się temat o problemach.

Edytowane:

Dzięki Admini!

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podbicie tematu. Przy zabieraniu dokumentów z szybu windy w Prypeci, gra wycięła mi detektor anomalii Krugłowa z kodem, a przy okazji jeszcze drugi, zwyczajny. Czy to jest właściwe dla moda? Bez detektora przeszedłem już stadion, elektrownię i wróciłem już aż do Baru. Czy brak tego detektora, nie przeszkodzi w laboratorium w Dolinie Mroku? Warto się pchać dalej, czy powtarzać od wejścia do Prypeci. Dodano. Dokończyłem moda bez problemów. Czyli że, zniknięcie detektorów nie psuje gry. Było tylko trochę trudniej, bo nie było widać anomalii na mini mapie.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.