Jump to content

Autosave

trurl3
 Share

Recommended Posts

Dodatek powodujący automatyczny zapis stanu gry podczas brania i zdawania zleceń. bardzo wygodna opcja pozwalająca łatwo wrócić do dowolnego miejsca w scenariuszu i zwalniająca z konieczności pamiętania o częstym wykonywaniu sejwów.

//Edycja 29.01.2012

Ponieważ linki na RapidShare wygasły, podaje nowy link na wupload dzieku uprzejmości Bubera:

Autosave-1.0_for_NS_PL.7z

Edit...16.06.2011

malakas

Z uwagi na zgłaszane problemy przez niektórych graczy korzystacie z tego dodatku na własne ryzyko...

• 9 months later...

Zacząłem Soliankę z tym dodatkiem i radzę wszystkim: nie używajcie autosave, gdyż powoduje to wiele problemów tak jak w Tajnych Ścieżkach 2. Sejwy zrobione za pomocą tego dodatku są zepsute, kwestowe rzeczy znikają z plecaka. Mi np. zniknął skalibrowany hełm od Sacharowa , gdy wczytałem sejw po odebraniu go od Sacharowa zrobiony przez ten dodatek.

U mnie jak u Korna autosave psuł całą rozgrywkę znikały rzeczy a czasami nie pojawiały się postaci dla przykładu żołnierz którego miałem zabić na Agropromie nie miał żadnej opcji dialogowej, po wczytaniu twardego sejwa z przed wejścia na lokacje pojawił się dialog ale zaczął do mnie strzelać po zagadaniu do niego. Było tego więcej ale nie będę opisywał musiałem rozpocząć nową grę bo nie dało się normalnie grać, mam tylko dodatek brak limitu czasu na zadania i wszystko jak na razie działa bez zarzutu.

• 4 years later...

Witam  po długim  oczekiwaniu  postanowiłem  zagrać w  nie skończoną  soliankę i tu  na samym początku  pojawiają się nowe problemy  linki do  nie których  rzeczy po prostu  wygasły  i nie można ich  pobrać. Plik typu  auto save  i brak limitu  na zadania   mi to  pomaga iż  żadko  gram a  jak już  zacznę to trudno  odszukać owy przedmiot  zadania. Pozdrawiam :)