Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak misje mam a dlaczego taką wersje? U mnie gra chodzi bez błędów i kolejny dowód oraz ciekawostka zgadnijcie co to za cudo? i jak widać misje są.

@waler11 odgadłem co to za "cudo". To artefakt włożony w slot na pistolet i można go uaktywnić. I co, zgadł metek? Jak tak, to ile jajek wygrałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO nie jest artefakt tylko mina zrobię popołudniu fotkę i wrzucę tu i jeszcze jedną rzecz o pochodzeniu nie mam pojęcia i nie wiem do czego ona służy

@waler11, zrobiłem screeny, pierwszy to artefakt "Kamienna krew", a drugi "Kamienny kwiat". Wygląd identyczny, więc jajka na Święta szykuj i koniec z wykrętami. :smile: Ale jak się dobrze przyjrzeć, to Ty masz minę, bo jakoś czerwienią przebija. Porada: aktywuj ją gdzieś i zobaczysz efekt, tylko blisko nie stój, bo zobaczysz efekt tylko z góry...

post-1615-0-96772900-1333290827_thumb.jp

post-1615-0-21744900-1333290839_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka sprawa. W tym modzie Osozanie ver 7.0 nie ma normalnej pełnej gamedaty, jest skąpa, bo chyba reszta jest w plikach db. Czy ktoś może te db pliki zrobić normalnie, żeby były do wglądu, tak jak w normalnej gamedacie innych modów? Chciałbym sobie wstępnie pospolszczać to co jest możliwe, a nie mam dostępu do tego, jak w we wcześniejszych modach. Czy jest taka możliwość, by sobie w nich poszperać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpakowanie gamedat.db nie stanowi problemu. Program podany przez Raven na początku tego tematu, sprawdza się na 100%. Schody zaczynają się gdy trzeba złożyć to wszystko w jedną, działającą gamedatę. Waler - ta druga, to też jest mina, tylko inna. Zapisz sobie grę i ustaw ją w jakimś "chodliwym" miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dość skomplikowane a to dlatego że w tej wersji 8.5 musi być gdzieś jakiś błąd który nie odpala dalsze pliki gry. Bierze podstawkę i całą resztę ale misji nie ładuje. Kolejnym problemem tego moda jest złożoność plików gamedata. Jak by to ująć nie można dokonywać podstawowych zmian takich jak udzwig czy skok itp. Powoduje błędy i wywala do pulpitu. Próbę taką podejmował Metek58 i odpalenie nie poszło w zamierzonym celu. Następną sprawą jest brak tekstu do tłumaczenia, jest to tak zrobione jak by mod miał to wszystko w sobie nic do edytowania plików tam nie ma. Tak bynajmniej jest u nas.A jak to wygląda na waszej wersji nie wiem . Może te pliki trzeba okroić tylko do tego co potrzebne do grania a resztę powoli dokładać i obserwować co się dzieje w grze. W inny sposób nie mogę pomóc. My także tak robimy metodą prób i błędów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpakowanie gamedat.db nie stanowi problemu. Program podany przez Raven na początku tego tematu, sprawdza się na 100%. Schody zaczynają się gdy trzeba złożyć to wszystko w jedną, działającą gamedatę.

Waler - ta druga, to też jest mina, tylko inna. Zapisz sobie grę i ustaw ją w jakimś "chodliwym" miejscu.

Racja @smox, to mina, o nazwie "bomba paliwowa", rozwinięta wersja "koktajlu Mołotowa". :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czernobyl, wyjaśnię może, jaką postać ma mod. Wyżej, w moim poście nr25 opisałem jego ogólną zawartość, ale napiszę jeszcze raz. Mod w tej wersji, jaką posiadam ja i @waler11, jest modem instalującym. Ma wszystko, co potrzeba do odpalenia. Winnym poście pytałem tylko, czy można rozpakować jego gamedaty, które są w db zapisane. Przyznam się, że nie robiłem rozpakowań i innych operacji na tego typu plikach. Jedynie to otwierałem mniejsze notepad-em i edytorem plików. Można do nich zaglądać, ale są olbrzymie, jak na zawartości. Dlatego myślałem, że ktoś już je może tak przerobił, by były do wglądu, jak w normalnych gamedatach, czyli config, gameplay, misc, weapons itd, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To metek jednak nie miałeś racji zaraz sprawdzę w barze jakie to cudo ma kopa. Jest tu wiele takich niespotykanych rzeczy trzeba chodzić po handlarzach a powiem tak że mają istne cuda.

Ale w czym nie miałem racji, bo skąpo wypowiedziałeś się. Wyżej w poście napisałem, że masz bombę i tym samym przyznałem Ci rację. Niżej napisałem, że to bomba paliwowa i taką masz tą co jest niby taka długa. Odpal ją tam gdzie mówisz i zrób screena, to wszyscy zobaczymy @walera "terrorystę" w akcji. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej niby 2 miny nie mogę ani użyć ani aktywować może to jakiś brakujący element większej miny a ten pręcik to jakiś zapalnik

@waler, ze screena wyczytałem, że to bomba paliwowa, tak ogólnie napisano po rusku. Może wojak się odezwie jaki, co w wojsku mają coś takiego, choć wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.