Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To nie to... Tam chodzi o sejwy, które są uszkodzone, a u mnie nie daje się zrobic sejwu, ani autosejwu przy przejściu na inną lokację. To musi być co innego... Spróbuję jeszcze jakoś tą spakowaną wersję odpalić i zobaczę, czy też się posypie. Szkoda mi tak spuścić do klopa prawie miesiąc roboty, nową postać i tych kilka ciekawych kwestów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie to... Tam chodzi o sejwy, które są uszkodzone, a u mnie nie daje się zrobic sejwu, ani autosejwu przy przejściu na inną lokację.

To musi być co innego...

Spróbuję jeszcze jakoś tą spakowaną wersję odpalić i zobaczę, czy też się posypie.

Szkoda mi tak spuścić do klopa prawie miesiąc roboty, nową postać i tych kilka ciekawych kwestów...

Nie wiem, o co chodzi. W każdym razie - jak widać - chyba i u Ciebie i tam chodzi i sejwy, prawda? Może

Cię to na coś naprowadzi.

Szukam po błędzie, jaki podałeś - a te przypadki są najbardziej podobne. W.g czego mam szukać?

A powiedz mi, z ciekawości, czy ten błąd występuje tylko w modzie z patchem? Sprawdzałeś bez patcha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu http://stalkerteam.p...rozpakowywanie/ w poście 28 jest link od Raven. Używamy STALKER_Data_Unpacker_RU. Metodą Kobala mi się nie udało. Można też Total Commanderem z wtyczką. W obu wypadkach wychodzi tak samo. Sprawdziłem.

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie mogę uruchomić dziadostwa. Nie odpala ani z dbx-ów i swojego skrótu, ani z rozpakowanej gamedaty.

Yurek, a to widziałeś:

Могут проявиться при переходах между локациями или при попытке сохранить игру. Причина – нехватка свободной оперативной памяти для выгрузки объектов прошлой локации. Лечится легко – небольшим снижением настроек и/или отключением префетчинга. Для этого вам нужно создать для запуска игры ярлык, указав в нём путь к основному исполняемому файлу игры, и добавив в конце параметр отключения префетчинга. Выглядеть это должно так: “<ваш путь к папке игры>binXR_3DA.exe -no_prefetch”. Кроме того, можно запускать игру через конфигуратор с этим параметром.

?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogło mi nic, a nic :( Doszedłem do wniosku, że niestety to chyba wina mojej maszynki - jest po prostu za stara i zbyt słaba żeby udźwignąć tego moda. Nie pomaga nic z zakresu działań "magicznych", a fizycznie rozbudować RAMu nie mogę, bo moja płyta główna pozwala tylko na 2GB pamięci. I kółko się zamyka... Na razie mam nadzieję, że Cichy mi pomoże w sprawdzeniu polonizacji przynajmniej do momentu, kiedy mają zadziałać moje dodatki. Jak u niego wszystko zadziała jak trzeba, to będziecie mieli kolejną polonizację, a jak nie, to robota pójdzie na marne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogło mi nic, a nic :(

Doszedłem do wniosku, że niestety to chyba wina mojej maszynki - jest po prostu za stara i zbyt słaba żeby udźwignąć tego moda. Nie pomaga nic z zakresu działań "magicznych", a fizycznie rozbudować RAMu nie mogę, bo moja płyta główna pozwala tylko na 2GB pamięci. I kółko się zamyka...

Na razie mam nadzieję, że Cichy mi pomoże w sprawdzeniu polonizacji przynajmniej do momentu, kiedy mają zadziałać moje dodatki.

Jak u niego wszystko zadziała jak trzeba, to będziecie mieli kolejną polonizację, a jak nie, to robota pójdzie na marne...

Pod jaki proc masz tą płytę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się porobiło...

Cichy daje radę, przeszedł Dolinę Mroku i zasuwa dalej z testami, a apg2312 zaciął się z powodu wylotów dokładnie w tym samym miejscu co ja.

Czyli błędy spowodowane są naszym sprzętem, a nie modem, czy jego polonizacją :huh:

W związku z tym nie wiem czy udostępniać polonizację jak przejdzie testy Cichego, czy nie ?

Bo wychodzi na to, że nie każdy będzie mógł sobie w nią pograć...

Tych wylotów w Dolinie Mroku w żaden sposób nie potrafię się pozbyć, więc jak ktoś będzie chciał sprawdzić, czy Zona go "pobłogosławi" dalszą możliwością grania, będzie mógł na własne ryzyko spróbować - takie jest moje zdanie w tej sprawie.

Spróbuję jeszcze zagrać na sejwach od Cichego po przejściu Doliny Mroku i zobaczę, czy gra u mnie pójdzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.