Jump to content

Brak colta potrzebnego do questa głównego...


Predator0808
 Share

Recommended Posts

Tym razem mój problem wynika chyba z mojej winy... Otóż wykonuję zadanie "Znajdź szalonego profesora i zabierz jego dziennik" i jestem w momencie, w którym mam pójść uspokoić profesorka z colta. Jednak problem polega na tym, że... nie mam tego colta. Nie wiem czy go sprzedałem czy zniknął (wykonywałem w międzyczasie m. in. zadanie w którym bandyci mnie okradali i wszystkie rzeczy ukrywałem w skrzyni). Teraz idąc do laboratorium X10 nie spotykam w ogóle profesorka, najwyraźniej bez tej broni on się w ogóle nie spawnuje. I tu pojawia się moje pytanie: czy jest jakiś sposób na obejście tego? Czy mogę dodać tą broń do kupienia u jakiegoś handlarza edytując odpowiedni plik? Bo to trochę bez sensu, że istnieje możliwość nieukończenia gry...

Link to comment
Share on other sites

Hmm, ale colta dostajesz dopiero później przecież.To zadanie jest podzielone na dwie części.Sacharow wysyła cię by zdobyć dziennik szalonego profesora.Idziesz na Radar i tam rozmawiasz z Swibłowem.Swibłow uświadamia cię że musisz uśpić profesorka.Wracasz nad Jantar,rozmawiasz z Krugłowem.Krugłow da ci kolta ale najpierw musisz iść do Doliny Mroku zanieść dokumenty Woroninowi.Wtedy też w Dziczy okradają cię bandyci.Po epizodzie z bandytami idziesz dalej do DM,załatwiasz sprawę z Woroninem i wracasz do Krugłowa.Dostajesz od niego colta i amunicję.Możesz iść do X10. Tyle o fabule.Dopisać przedmiot oczywiście można , ale najpierw musisz wiedzieć jak on się nazywa w plikach gry (bo na pewno nie colt :D ) Jest z tym trochę roboty opracowanie takiego fixa i podejrzewam że szybciej byś się cofnął o te parę zapisów i powtórzył sobie kawałek gry tym razem colta pilnując :)

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Masz rację, zupełnie zapomniałem, że Krugłow wysłał mnie najpierw do Woronina. Zająłem się innymi rzeczami w trakcie tego zadania i wypadłem trochę z jego treści. Pójście do Woronina pojawiło się jako oddzielne zadanie i dlatego narazie je pominąłem. Dziękuję za szybką pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity