Skocz do zawartości

Zadania od Śróby


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem z poradnika, że mechanik Wolności daje kilka ciekawych zadań ale ja dostałem tylko jedno na imadło i na tym koniec. Przyniosłem już mózgi kontrolera Łukaszowi a Śruba nadal nie chce dać mi kolejnych zadań do zabawy... Coś jest nie tak w moim modzie, czy jeszcze muszę dalej zagłębić się w fabule?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część zadań jest dostępnych po obronie bariery to samo tyczy sie Kutwy i jego kwestów czy obroniłeś barierę w pewnym momencie dowódca bariery będzie chciał dać w nagrodę zepsuty miotacz ognia idziesz do wkręta i z rozmowy wybierasz ,że będziesz go naprawiał ....to początek kwestu ..czytaj poradnik i trzymaj się kolejności w kwestach. Robienie bałaganu skutkuje brakiem połowy zadań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bariera obroniona wielokrotnie, z odparciem ataku Monolitu włącznie, potem już tylko mutanty. Nie ganiam po lokacjach bez chronologii, to moje 4 lub 5 podejście do Soljanki ale pierwsze ze spolszczeniem. Zadania od Kutwy zrobiłem wszystkie, choć na poczatku też nie chciał dawać pomimo obronionej bariery, od Maksa też, od Łukasza chyba też? Piszę chyba bo nie pamiętam wszystkich z poradnika a po oddaniu mózgów Kontrolera następnych nie dostałem. Śruba powinien dać mi już następne ale nie ma ku temu żadnej opcji w dialogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śruba ma jeszcze tylko 2 ...fleszke z muzyką od Siaka z Radaru i miotacz do naprawy....idż pogadaj z dowódcą bariery, może tam czeka opcja z miotaczem ....inaczej zapomnij bo to on daje miotacz , a potem z nim gonisz do Wkręta i zaczyna sie zbiórka części....śruba to błąd gość nazywa sie Wkręt . Lukasz resztę zadań daje troche później ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że pójdę z nim pogadać i pewnie jak zwykle będziesz miał rację malakas - napiszę co i jak. Niestety... dowódca bariery niczego nie wniósł do zadań od Śruby/Wkręta. Ten ostatni nazywa się Śruba w mojej grze, bo tak widnieje w jego menu koło okienka z portrecikiem ale zapamiętałem, że jak dostałem zadanie na narzędzia dla Sidora, to śrubokręty miałem podwędzić u Wkręta czyli naszego Śruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pożegnaj się z miotaczem i z naprawą . Prawdopodobnie przegapiłeś moment po pierwszej walce z mutantami na barierze (chyba jak pamiętam tak to było) i miotacz przepadł.Wówczas dowódca odpowiada,że mieli na mutanty świetną broń ,ale jest zepsuta i chce Ci ją dać w ramach nagrody za pomoc . Masz jeszcze fleszkę ,ale ja na to zadanie nie trafiłem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech to.... Miałem zamiar pobawić się nim na arenie i skrzętnie zbierałem butle z gazem. Ależ ja się natachałem tych butli... Szkoda też zabawy która mnie ominie z wykonywaniem zadań, jestem cięty na wszystkie okazje do zabawy modem, może kolejne podejście z nowymi dopełnieniami przejdę ze 100 % zabawą? Tą wersję postanowiłem ukończyć bez względu na popełnione błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.