Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.Co się dzieje z Czachą i jego ludźmi?Nie mogę wykonać zadania Łukasza.Gdy udaję się na miejsce z Maksem w miejscu gdzie powinien być Czacha ze soją drużyną tam nikogo nie ma oprócz jednego .Mam też częste wypady bez loga.

Mam jeszcze jedno pytanie.Czy jak idę na Magazyny Wojskowe wykonać zadanie "przynieś Buldoga" wchodząc na bazę Wolności niektórzy żołnierze raptem zamieniają się w Najemników.Czy tak musi być,czy jest to błąd?

Nie dubluj postów i pisz bez błędów LD

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem już wcześniej - mod ten jest niedokończony. Autor olał go i pracuje teraz nad nową wersją - Dream Reader The Forbidden Zone 1.1 . Im dalej posuwasz się w grze, tym więcej będzie takich sytuacji. Podczas spolszczenia, napotykaliśmy masę błędów typu: Zadanie daje Jeżozwierz, a w opisie pisze o Wilku itp. Mnie udało się dojść do Elektrowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Co mam zrobić,aby naukowiec którego odprowadzam z fabryki na Jantarze do Sacharowa ruszył po naglym zatrzymaniu.Stoi jak słup soli i nie mam żadnego dialogu.

Musisz mu tak otworzyć drzwi, by wszedł do środka. W tym przypadku, NPC nie potrafią otwierać drzwi. Podbiegnij pierwszy do bunkra i zapisz grę, jak on będzie daleko. Wejdź do środka i stań jak najdalej, ale by drzwi były otwarte, on jak już stanie w nich, to po Twoim wejściu dalej, on też powinien ruszyć. Miałem taki przypadek i w ten sposób gościa doprowadziłem. Tu może być tak samo, ale nie musi. Kombinuj do skutku, jak Ci zależy na pełnym wykonywaniu zadań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Proszę o podpowiedz.W którym miejscu leży dekoder Mańkuta w X-18? Mam problem z Czachą i jego ludzmi.Nie mogę wykonać zadania ich tam nie ma no i problem w bazie. Gdy idę do kucharza,wchodząc na most w bazie wolnosciowcy zamieniają się w najemników.Te problemy występują za każdym razem.(6 podejśc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder już znalazłem.Był w pomieszczeniu z pseudogigantem.Występuje jakiś błąd gdy wchodzisz na kratkę, wpadasz przez nią w dół.Dlatego też niedokładnie sprawdzilem to pomieszczenie.Przechodzenie przez ogrodzenie z siatki czy wpadanie w kratkę występuje w każdej sytuacji gdzie to występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem na Wysypisku:

FATAL ERROR
[error]Expression    : fatal error
[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp
[error]Line		  : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ... chernobylgamedatascriptsamk_offline_alife.script:1660: attempt to index global 'news_main' (a nil value)

Jestem po wyjściu z Agropromu i zmierzam w stronę baru. Myślę, że błąd może mieć związek z zadaniem pomocy Biesowi (czy 'Chmielunowi' jak zwał tak zwał). Dopiero co udało mi się zabić przywódcę bandytów i pierwszy raz miałem wylot, gdy szedłem porozmawiać z Biesem. Teraz wylatuję za każdym razem gdy dojdę do głównej drogi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to do przejścia, trzeba popróbować na różne sposoby. 1). Zaoferować pomoc Chiemulowi i po wszystkim pogadać z nim i iść do hangaru. 2). Po udzieleniu pomocy Chiemulowi, nie gadać z nim, iść i do hangaru i tam załatwić sprawę Sieryja (jeśli się jeszcze tak w tym modzie nazywa, bo nie pamiętam), wrócić do Chiemula i dokończyć rozmowę. Tymi opcjami można manewrować dowolnie, ale tak, by dały oczekiwany rezultat, czyli dalszy etap gry... Dołączona grafika Ja coś w tym sensie wykonałem i miałem pozytywny efekt i gra potoczyła się dalej normalnie. Jak w dalszym etapie pojawią się podobne problemy lub inne, to trochę inwencji twórczej i sukces murowany, zaręczam.

Edytowane przez metek58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale ten błąd związany jest z jakąś wiadomością, która przychodzi na Wysypisku po odebraniu dokumentów z Agropromu. Nieważne z kim gadam, jakie questy wykonuję, ta wiadomość i tak przychodzi, i koniec. Dlatego miałbym prośbę, aby ktoś podrzucił save'a z Baru, właśnie po misji w Agropromie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.