Jump to content

Posterunek wojskowych pod zwalonym mostem


stasork

Recommended Posts

Pytanie. Posterunek wojskowych w kordonie pod zwalonym mostem. Niestety jak tylko mnie zauważą to zaczynają strzelać. Nie ma możliwości na zapłacenie im myta, pogadania. Przechodziłem potajemnie koło posterunku, ale CHYBA mnie nigdy nie zauważyli (nigdy do mnie nie strzelali, raz kiedy biłem mutantów w gospodarstwie to podeszli trochę z wyciągniętą bronią do strzału, ale mnie nie zauważyli). Jakaś rada? Co zrobić? Czy może trzeba zrobić jakieś zadanie? Proszę o pomoc, ponieważ wiem że major na posterunku daje przedmiot który ułatwia modyfikowanie artefaktów. PS. Nie chce mi się w PDA włączyć encyklopedia. Ale to mały kłopot, I tak wszystko zapisuje.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli do Ciebie strzelają tzn. że coś zrobiłeś nie tak i nie ma odwrotu.. 1. transmutator dobra zabawka bardzo pomocna w grze ( można robić arty bez maszynki ) 2. poprawa stosunków z wojskiem 300 tys. kosztuje niestety....( trochę drogo ) 3. trzecia opcja nowa gra ,lub szukamy zapisu wstecz gdzie stosunki z wojakami były jeszcze pokojowe ...(to masz za darmo)

Link to comment
Share on other sites

Na przyszłość ( o ile zaczniesz nowa grę) stosuj się do następujących zaleceń: - NIGDY nie podchodź na zasięg wzroku do posterunku z wyciągnięta bronią - NIGDY nie strzelaj w kierunku posterunku, nawet z daleka - NIGDY nie daj się złapać na przechodzeniu przez nasyp gdziekolwiek poza posterunkiem. Jeśli się tak zdarzy i zostaniesz zauważony i ostrzelany. to jeśli chcesz zachować dobre stosunki z wojskowymi z posterunku, przegrywaj z poprzedniego sejwa. najlepiej zrobić zapis przed próba przesmyknięcia się poza posterunkiem. A z Kuzniecowem warto miec dobre stosunki - poza transmutatorem jest źródłem amunicji i broni za wódkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.