Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

lw_screen_07.jpg.5fd6fc077e6d10592bbe5b96d9e3547a.jpg

Platforma: Cień Czarnobyla 1.0006
Data premiery: 25.12.2010 r.
Autorzy: Ирбиs, Real Wolf
Autorzy spolszczenia: @Yurek, @kobal, @trurl3
Śr. długość rozgrywki: (ok. 10 godzin)


OPIS:

Spoiler

Lost World Requital to książkowa interpretacja Strefy Wykluczenia. Od teraz każdy stalker nie może sobie pozwolić na popełnienie najdrobniejszego błędu. Zona błędów nie wybacza. Rozgrywka stała się bliższa realizmowi - protagonista szybko traci siły, broń ulega uszkodzeniu, choroba popromienna ustępuje dopiero po pewnym czasie. Reasumując - wszelkie nieszczęścia, plagi oraz choroby trawiące Zonę będą o sobie na każdym kroku przypominać. 

Wszyscy pasjonaci przetrwania, którzy cenią sobie przemyślaną rozgrywkę, a nie frontalny atak, będą korzystać z uroków produkcji. Czy ktoś z Was kojarzy Misery na platformie Zewu Prypeci? Lost World Requital to swoisty odpowiednik Misery w Cieniu Czarnobyla, ale z własnymi charakterystycznymi cechami. 


Cechy moda:

  • nowa fabuła,
  • nowe lokacjem
  • freeplay po zakończeniu głównego wątku,
  • możliwość ulepszania ekwipunku,
  • poszukiwanie artefaktów za pomocą detektorów,
  • żywność może ulec zepsuciu,
  • bardziej niebezpieczne i żywotne mutanty,
  • medykamenty przywracają zdrowie stopniowo,
  • dość wysoki poziom trudności z elementami survivalu.

PORADY:

Spoiler

Możliwe błędy techniczne:

  1. Podczas korzystania ze śpiwora może nastąpić wylot. 
  2. Zadanie od Woronina, które polega na zdobyciu Bulldoga 6 może powodować pewien problem z Azotem - postać ta potrafi się zawiesić. Zaleca się wykonanie tego zadania na samym końcu gry. 

  3. Należy w odpowiedniej kolejności umieszczać na pasie akumulatory do egzoszkieletu. W przeciwnym wypadku możliwy jest wylot.

GALERIA:

Spoiler

y_36fd1173.jpg  y_65bb1e5a.jpg

y_a0e8d9a8.jpg  y_e7e32dd3.jpg


Przegląd moda od Ap-Pro:

 

INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji:

1. Cień Czarnobyla 1.0006.


2. Pobrane i wypakowane archiwum moda oraz fixa umieszczamy w głównym katalogu gry.


3. Dodajemy spolszczenie moda.


4. W pliku fsgame.ltx zmieniamy linię:
$game_data$ = false| true| $fs_root$|  na:  $game_data$ = true| true| $fs_root$|


5. W katalogu gamedata/config/text należy dokonać kopii katalogu rus i zmienić jego nazwę na pol - w katalogu powinny znajdować się dwa foldery: RUS i POL.

language = rus należy zmienić na language = pol.
 

 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:


Fix:


Spolszczenie: 

Autorzy spolszczenia moda NIE WYRAŻAJĄ ZGODY na jego uploadowanie/publikowanie na inne serwery niż forum stalkerteam.pl.


Źródło: new_AP-PRO_LOGO.png.aba0a3e476d400f89ebcc83f4ed08bdb.png
 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko łaaa.Wygląda na to że chłopaki mają pomysł na grę tylko że znowu dla hardcorów.Mnie interesuje ten fragment " Kwestów nie ma wiele, ale dla platformy wystarczy. Przewiduje się późniejsze dopełnienia scenariusza, rozszerzające świat i napełnienie kwestami danego moda." Jeśli mod jest ciągle w rozwoju to znowu tak jak NLC staniemy w połowie gry. :P .No nie wiem czy nie poczekać aż będzie całość.Bardzo lubię soljankę ale zaczynanie gry od nowa z każdym dopełnieniem to nie jest dobre. A tu znowu to samo się szykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo dziwny problem.

Tak więc ściągnąłem LWR_fixed z jakiegoś ruskiego torrenta (rozmiar 1.64GB)

Gdy chcę uruchomić instalkę otrzymuję komunikat "Nazwa pliku, nazwa katalogu lub składnia etykiety woluminu jest niepoprawna." format instalki " aplikacja .exe " cóż to za głupi błąd??

@edit - Problem rozwiązany błyskawicznie i notka dla wszystkich którzy będą mieli ten problem, możliwe, że to błąd win7 tak więc katalog, folder ma w sobie nazwę moda oraz ruskie znaki - w razie błędu usunąć ruskie znaki z nazwy katalogu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem - na żywca nie idzie. Ale jest już dostępny HUD z mini mapą na wzór COP (malakas sie ucieszy, bo działają wszystkie kolorowe wycinki okręgu). Ja spakowałem sobie tego moda do trzech plików .dbx i bardzo jestem z tego zadowolony, Chętnym udostępnię torrenta do pobrania. W tej wersji Sam mod jest osobno w trzech plikach a w następnych są , także każdy osobno, patch 5, HUD i minimapa oraz na razie fragmentaryczny pol-fix. Taka kombinacja umożliwia bardzo łatwe zmiany zarówno patcha jak i np. HUD-a bez ingerencji w pliki gry a poza tym uruchamia się znacznie szybciej niż z katalogu gamedata. Na razie udostępniam ze swojego komputera portalowi poprzez anonimowy tracker, ale gdyby znalazło się więcej chętnych do pobierania, torrent by się rozpędził i byłoby szybciej. Tylko z powodu specyfiki trackera (brak rejestracji ale i jakiegokolwiek interfejsu) trzeba przesyłać całego torrenta, a nie link. Zacząłem trochę oglądać mod i podoba mi się. Jest kilka nieznanych z Soljanki lokacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tłumaczysz ? No przetłumacz go co ? :P

Myslę że przetłumaczę i chyba nie będzie to trwało tyle co Soljanka

Jak to pobrać? Możecie mi wytłumaczyć bo pobrałem torrenta i go wrzucam do bitcometa?

Ściągasz torrenta na dysk i uruchamiasz go w kliencie torrentowym (np. Bitcomet).

EDIT (YUREK):

Linki do pobrania torrentów przeniosłem do pierwszego posta w ramach porządkowania tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, ta lokacja może przysporzyć zaburzenia nerwowo-mózgowe oraz chrobę psychiczną:

Dołączona grafika

Ilość dzików i mięsaczy jest tu poprostu przesadzona, zabić ich wszystkich się nie da, jedyne co trzeba zrobić aby przejść to szybki sprint na drugi koniec mapy. Proponuję zwiększyć udźwig i gnać niczym maratończyk. męczyłem się z tą lokacją dobre półtorej godziny uciekając przed peletonem mutantów, nie zdążyłem dobrze się rozejrzeć, chyba, że ktoś lubi bawić się w splinter cella to może uda mu się przejść nie zauważonym choć to graniczy z cudem. Ostrzegam! lokacja może uszkodzić twój układ nerwowy, u mnie prawie skończyło się to rozbitym monitorem :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się uparliście na te torenty, jak jest mało komputerów z plikami to będzie ściągać słabo, z normalnego dowlandu każdy by pobrał i bezproblemowo. Niech ktoś z adminów pomyśli nad wstawką moda na dowland, dlaczego tak pisze bo to duże ułatwienie dla pozostałych userów, z torrentów komputery z plikami muszą być dostępne, z dowlandu pobieramy kiedy chcemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się tacy wygodni zrobili: podziel na party, wstaw na hosting... A portals ciągnie ode mnie przez torrent moda i przy tej prędkości za dobę będzie miał... mactavish pobrał HUD i tez zadowolony... gdzie Wam się tak spieszy? Nie dość, że porobiłem wstawki na torrentach, to jeszcze krzyk :P. Nie ma lekko, kto chce mieć wersje spakowana i dodatki, niech ćwiczy torrenty... I niech uczciwie seeduje, żeby inni mogli też pobierać. W ten sposób przynajmniej link nie padnie, bo ja mam komputer włączony 24/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja z Jupiter'a!

Tak więc dzisiaj odwiedziłem Jupiter oraz słynną stację Janów.

Odrazu po wczytaniu levela moim gałkom ocznym ukazała się grupka bandytów, którzy otworzyli do mnie ogień! To było dokładnie przy kontenerach w okolicy Jupitera. Po rozprawieniu z bandytami szedłem sobię dróżką obok mostku czy przy dziwnym pociągu w którym w Zewie Prypeci szalała anomalia, napotkałem jednego stalkera który gonił poltergeista, gdy zbliżyłem się do niego napadła nas 10 osobowa ekipa snorków...

Następnie poszedłem do bunkra naukowców. Strzegli go jak zawsze najemnicy a w bunkrze nie miła niespodzianka:

Naukowcy blokują drzwi, przejścia nic ciekawego tam nie ma. Oprócz kilku nie oskryptowanych jajogłowych żadnego ciekawego naukowca czy nawet Nowikowa, więc czym prędzej wyszedłem stamtąd. Dochodzę do stacji Janów i również nie miła niespodzianka, również pusto! nie ma handlarza, medyka trapera, siedziby Powinności i Wolności z Zewu również opustoszałe. W pokoju technika zauważyłem postać z twarzą Kardana! niestety nie wiem czy ma dla nas coś specjalnego ponieważ ruska wersja, lecz stosowałem chyba wszystkie dialogi i nic, oprócz tego było tam dwóch stalkerów ubranych jak amerykańskie wojsko ( mieli charakterystyczne hełmy i google i jasno zielone mundury ) również po rozmowie z nimi nie dowiedziałem się niczego szczególnego tak więc zawiedziony poszedłem na łowy ( UWAGA! w Jupiterze snorki i pijawki chodzą dużymi grupami Stalkerze strzeż się!) w sumie to nic ciekawego nie ma na tej lokacji, lecz nie zdążyłem zwiedzić jeszcze fabryki Jupiter (nie wiem poprostu nie lubię tych okolic) ale z biegiem czasu edytuję post. Poruszę jeszcze raz temat z mutantami tym razem jest naprawde ilość przesadzona wystarczy spojżeć na screena i zobaczyć co mnie spotkało... 5 pijawek to mało?!

Image

Parę zdjęć + filmik

Smutny, pusty i szary Jupiter nie wywarł na mnie wrażenia.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Poniżej naliczyłem 6 pijawek! Przesada!

Dołączona grafika

Teraz coś specjalnego, nie wiem czy to zamierzony chwyt autora czy jakaś niedoróbka

http://www.xfire.com/video/40253c/

PS. Dodawać mnie na xFire jak ktoś chce

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to przekracza już moje możliwości ... mimo GodModa męczyłem się z nimi pół godziny, wiadomo, że przy spotkaniu z pijawką ekran lata jak po uszkodzonym laserze w myszce optycznej

Dołączona grafika

Dobra doszedłem do Zatonu już totalnie bez amunicji sam nóż i znowu 8 pijawek + jakaś jedna ogromna wielka pijawka no już nie mam sił da się jakoś zmniejszyć ilość tych pieprzonych ścierw, chociaż jakiś spawner do amunicji, broni? choć zaraz zaraz spróbuję zmienić nastawienie pijawek do bohatera.

@edit: Udało mi się!

dowód

Dołączona grafika

Przy końcu ubywa mi hp spowodowane to jest napromieniowaniem.

Download:

http://www.speedyshare.com/files/26614540/gamedata.rar

Plik game_relations wkleić i zamienić. Poinformować mnie czy wszystko Wam działa jak należy!! Jeżeli będzie ok link można by wrzucić na główną jako takie małe ułatwienie rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.