Skocz do zawartości

Afterfall InSanity


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

Do Stalkera i Fallouta niedługo dołączy kolejna gra o tematyce postapokaliptycznej. I to produkcji polskiej.Już w listopadzie będziemy mogli zagrać w Afterfall InSanity studia Nicolas Games.

"Prawie 20 lat temu obywatele Republiki musieli szukać schronienia przed piekłem III Wojny Światowej. Na szczęśliwców czekało miejsce we wcześniej przygotowanych schronach, Teraz, gdy strach przed śmiercią stał się tylko cierpkim wspomnieniem, bezpieczna kryjówka stała się przeklętym więzieniem. Nic dziwnego, że w końcu ktoś nie wytrzymuje, i oto męczący sen staje się koszmarem...

W Afterfall: InSanity nasz bohater, Albert jest członkiem zespołu medycznego, który ma dbać o psychiczne zdrowie mieszkańców schronu. Jego specjalizacją jest choroba zamknięcia, ale nawet on sam nie jest wolny od jej symptomów. W momencie gdy rozpęta się piekło Albert będzie musiał znaleźć odpowiedzi na pytania kto je zesłał i dlaczego, odkryć kto jest wrogiem a kto przyjacielem. Zmierzyć się nie tylko z niebezpieczeństwem czającym się w ciemnościach ale także z własną słabością i strachem.

InSanity jako rasowy survival horror dostarczy odpowiednia dawkę strachu i adrenaliny każdemu miłośnikowi tego gatunku. W klaustrofobicznej atmosferze zamknięcia głęboko pod ziemią, skąd nie ma ucieczki, cienie skrywają tajemnice dużo mroczniejsze niż szaleństwo jakie ogrania mieszkańców schronu."

Więcej informacji o grze :

http://www.nicolasgames.pl/#/games,103

http://www.gry-onlin...13.asp?ID=62420

http://afterfall-universe.com/pl

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=kPbXhH5Qwf0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo ciekawą promocję Insanity wymyśliło Nicolas Games. Jest szansa by dostać tą grę za przysłowiowego 1 dolara.Warunkiem jest uzbieranie 10 milionów chętnych :) Jeżeli tylu się uzbiera to otrzymacie klucz upoważniający do ściągnięcia gry w systemie P2P. Jeżeli się nie uzbiera,a dalej podtrzymujemy chęć zakupienia gry po normalnej cenie, nasz dolar zostanie odjęty od ceny gry, a jeżeli zrezygnujemy z zamówienia zostanie przekazany na cele charytatywne.

http://www.afterfall-universe.com/pl/index

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=62771

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest bardzo ciekawy ale chyba coś im się pomyliło 10.000.000, śmieszni są, 2miliony to max. Twórcy zdają sobie sprawę że takiego pułapu nie osiągną, to nie COD czy GTA Gdyby nie PayPal to sam bym zamówił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak pewnie wszystki zainteresowanym wiadomo, premiera gry w Polsce i na świecie miała miejsce 25 listopada 2011. Przyznaję bez bicia, że zainteresowało mnie, co to takiego jest. Ale kupować kota w worku...cóż, szkoda pieniędzy jakby, nawet patrząc na to, że główną rolę w polskiej wersji gra (a raczej czyta) Michał Żebrowski :) Poszukałem po necie, i zassałem najpierw wersję angielską, a przedwczoraj polską - wiem, wiem, pewnie zostanę zaraz ukamieniowany :P Opis gry jest w pierwszym poście, więc się nie bede powtarzał. Moje pierwsze wrażenia : gra chodzi bardzo stabilnie na moim sprzęcie, i to w max ustawieniach. Żadnych zacięć, żadnych zwisów. Klimat typowo postapokaliptyczny, mroczne pomieszczenia )oczywiście nie wszystkie), idzie się naprawdę bać ;) Dość ciekawie opracowany system walki wręcz, korzystamy na początku z wszelkich możliwych narzędzi - łom, rurka, młotek, siekiera strażacka itp. Z biegiem gry dostajemy lub znajdujemy także broń palną - dorobiłem się już pistoletu, strzelby powtarzalnej i karabinka automatycznego. Tyle, że mamy tylko 3 sloty na broń. Dość ciekawie zrobione PDA, ale imho PDA w Stalkerze jest bardziej funcjonalne. Jak na razie przeszedłem pierwszy etap, i na razie gra poczeka do weekendu :) W sumie nie jest źle...a jak będzie dalej, to się okaże :) Gdyby kogoś przypadkiem interesowało "wiadomo co", to można pisać na PW :)

  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem po necie, i zassałem najpierw wersję angielską, a przedwczoraj polską - wiem, wiem, pewnie zostanę zaraz ukamieniowany :P

Eee tam, żeby za zwykłą kradzież od razu kamieniować? Bez przesady...

Gdyby kogoś przypadkiem interesowało "wiadomo co", to można pisać na PW :)

A co moderatorzy i administracja na to? Tak z czystej ciekawości pytam, bo akurat od tej strony jeszcze tego forum nie poznałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra będzie tego warta, to zapłacę te 99 zł i kupię oryginał.Może ciebie stać na wyrzucanie pieniedzy i kupowanie kota w worku, mnie niestety nie. To a propos pierwszego twojego "zarzutu". Co do drugiego - jakbyś nie zauważył, nie podaję tutaj linków do gry, ani nawet nie wsadzałem na serwery tych plików. Wystarczy wrzucić w Google, i pokaże ci sporo odnośników do pobrania tej gry. Ale jeśli ktoś jest zainteresowany dobrymi, szybkimi linkami... A jak masz jakieś problemy, do zgłoś do prokuratury że Rapidshare, Megaupload, Filserve i dziesiątki innych serwisów przechowuje treści, które łamią polskie prawo. Gwarantuję ci, że cię wyśmieją :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apg2312 - Czy kupisz czy nie, to nieważne, ale to nie znaczy żeby się chwalić swoimi czynami na forach, tego typu, od tego masz zamknięte strony. I dlaczego zaraz 99zł ? Na serwisach aukcyjnych kupisz grę za groszem albo normalnej cenie i po przejściu odsprzedasz, ja tak robię i średnio na grze tracę 14zł Papaczos - pod postem masz coś takiego jak zgłoś :) Jak się nie myślę to każdy możne pobrać multimedia i przetestować ma na to 24 czy 48 godzin... W przypadku filmów można sobie pobrać, obejrzeć i skasować, to wszystko w te 24godziny i jesteśmy czyści/legalni nie wiem natomiast jak to jest w przypadku gier ?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Кристофер

Gra wyszla 25 listopada, więc na serwisach aukcyjnych za grosze jej nie kupisz. Przynajmniej na razie. Chyba, że ktoś się skusił, kupił ją, przeszedł, stwierdził że to gniot i chce się jej jak najszybciej pozbyć i odzyskać przynajmniej część kasy.

Oficjalna cena to 99.99 zł :

http://www.afterfall-universe.com/pl/index

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak masz jakieś problemy, do zgłoś do prokuratury że Rapidshare, Megaupload, Filserve i dziesiątki innych serwisów przechowuje treści, które łamią polskie prawo. Gwarantuję ci, że cię wyśmieją :P

Ani nie mam problemów, ani nie będę zgłaszał niczego do żadnej prokuratury (jeżeli to miała być ironia, to strzeliłeś kolego, jak łysy o beton). Forum to takie miejsce, gdzie ludzie wyrażają swoje opinie na różne tematy, a ja pozwoliłem sobie na nim wyrazić swoją. Gwarantuję Ci, że nie jest to kwestią tego, czy kogoś "stać", czy nie. Po prostu jeden człowiek nie ma oporów przed przywłaszczeniem sobie wartości intelektualnej innego człowieka lub grupy ludzi, a drugi ma. I ja należę do tej drugiej grupy. Tyle w temacie.

Papaczos - pod postem masz coś takiego jak zgłoś :) Jak się nie myślę to każdy możne pobrać multimedia i przetestować ma na to 24 czy 48 godzin...

Mylisz się (w przypadku gier, bo nie wiem, jak jest z filmami). Możesz ściągnąć demo i tyle. Oczywiście mówimy tylko o produkcjach w pełni komercyjnych. Jak tylko taka gra znajdzie się na Twoim dysku, no to masz pirata...Tak nawiasem mówiąc, to demo tej gry jest dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Кристофер

Oficjalna cena to 99.99 zł :

Jasne że tak, tylko ta cena tak szybko nie zmaleje , na pewno nie przez pierwszy miesiąc. A ile czasu trzeba na przejście dziś gry ? 5 godzin ? Kupisz za 99zł przejdziesz i sprzedasz za 75zl

Trzeba wyczuć rynek, skoro wiesz jaka firma to wydał i jak gra ma się... Są tytuły niszowe które za 6 miechów będą kosztować 9.99 a są takie co i 5 lat utrzymują się za 50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

:biggrin: Było,minęło,Widać wtedy prawie rok temu @malakas tak nie tępił wszelkiego zła na forum i naszemu apg2312 upiekło się piractwo. :pirate: !Uśmiałem się z tego archiwalnego tematu.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=GyQzsyW92Po

A tak było dalej.Koszmar.

Edytowane przez pacjent1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.