Skocz do zawartości

Błąd na Jantarze


dopyl

Rekomendowane odpowiedzi

No i znowu musze prosić was o pomoc.Mój problem polega na tym ,że przy próbie porozmawiania z kimkolwiek podczas pierwszej wizyty na Jantarze wywale mnie to pulpitu a log wygląda tak:

FATAL ERROR
 
[error]Expression	: fatal error
[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error
[error]File		  : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line		  : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : LUA error: ... of chernobyl\gamedata\scripts\dialog_manager.script:287: attempt to index local 'tbl' (a nil value)
Pierwszą wizytę przechodze jak radzi wiele osób bez zapisywania.Nie pomaga wielokrotne wczytanie autosave oraz save sprzed weścia na lokacje.Wydaje mi się że uszkodzony jest ten plik odpowiedzialny za dialog ale proszę o opisnie specjalistów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Log twojego błędu wskazuje raczej na problem z patchem.Przeinstaluj stalkera. Jeżeli grasz na czystej wersji to na nowo ściągnij patcha 1.004 i zainstaluj.Nie korzystaj z patcha z płyty.Jeżeli grasz na cenegowych wynalazkach spatchowanych do 1.006 to po reinstalacji skorzystaj z tego linka http://www.stalkerteam.pl/topic/1972-zmiana-patcha-1006-na-1004/ ze sposobu nr 2. Po wszystkim wczytaj zapis z przed Jantaru i jeszcze raz wejdź na lokację.

Oczywiście rozumiem że nie korzystasz z żadnych " modyfikacji" pliku XR_3DA.exe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąć grę programem REVO z głębokim skanowaniem rejestru...degradacja patcha w sposób podany przez Kobal...postawić mod. Najlepiej zacząć grę od początku dla pewności..jeżeli jesteś już dalej w fabule możesz wykorzystać poprzedni zapis na swoją odpowiedzialność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Solianki podmieniało się plik w folderze "bin" , więc zainstaluj od nowa grę.

Faktycznie dopiero mi się przypomniało że podmieniało się tam jakiś drobny pliczek.Zainstalowanie od nowa patcha 1.004 rozwiązało problem.Dziękuje wam.Znowu mnie ratujecie :D Denerwuje mnie tylko to że podczas pierwszej wizyty w jantarze nie można sejwować bo byłem już koło przejścia do lasu i mnie zombiak zabił :( I cały poziom od nowa :@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.