Skocz do zawartości

RAGE... gra którą musisz poznać.


malakas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Kupiłem tę grę ponad miesiąc temu. Wiedziałem, że to nie STALKER, ale liczyłem na coś dobrego, w końcu to z powodu DOOMa przesiadłem się w 1993 roku z Amigi na blaszaka. Uważałem, ze marka ID obowiązuje nadal. Nic to, że po DOOM, DOOM2, QUAKE I QUAKE2 długo nie było nic (QUAKE3 Arena to była sieciówka) ale DOOM3 nie zawiódł, trochę gorzej było z QUAKE4, ale też jakiś przyzwoity poziom trzymał. Natomiast RAGE to gra z błędami/niedogodnościami gry UNREAL2, na którą wszyscy czekali w......1999 roku, a która po ukazaniu się zniesmaczyła fanów tym samym, co występuje w RAGE...Niewidzialne ściany, niemożność przeskoczenia przez kamień, czy płotek. Kurczę, nawet w przepaść w przypływie frustracji rzucić się nie można :@. Do tego debilny scenariusz (a raczej jego brak). Bardzo ładna grafika i to wszystko. Ode mnie ta gra dostaje 4,5/10 i uważam, że wyrzuciłem pieniądze - ona powinna kosztować 19,99...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Rege jest ok! Gdyby wyrywać flaki z każdej gry to każda byłaby do D... !Zacząłem grac i jest oki,wyszły dwa Updaty do Rage które naprawiły parę błędów...Świetna grafika i klimat...Warto zagrać....widzę to po dwóch godzinach gry...i proszę ponownie o pomoc j/w,Papaczos...jeśli grałeś to odpowiedz na moje pytanie.

Używaj POLSKICH znaków LD

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Szanowny, to, że kupiłem grę, nie oznacza że ją skończyłem. Mam za sobą około 2-3 godzin grania, po których się wkurzyłem i wróciłem do ulubionego S.T.A.L.K.E.R.A Stąd trudno mi spamiętać, czy ja w ogóle lornetki używałem, czy jeszcze do tego etapu nie doszedłem (mimo tego, że grałem ubiegłej jesieni)...

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także nie pytam już o nic... :wallbash: Odnośnie samej gry w którą gram już ( cztery dni !!!),ciekawy projekt z kilkoma niedociągnięciami,boli brak możliwości przeszukiwania większego obszaru map,początkowe misje dosyć łatwe na normalnym stopniu trudności wiec warto od początku grac na hard core :),trochę nudne i są wyścigi ale bez nich nie mamy kasy wiec chcąc nie chcąc musimy brać w nich odział...dostępne kilka rodzai broni w tym dobrze nam znany a w tej gierce archaiczny AK :),poza tym kusza,obrzyn,i inne wymyślone komiksowe gnaty... kupcy sprzedają ammo,broń,i inne potrzebne graty,skopują od nas wszystko (także to co znajdziemy)przeszukując dana mapę...więcej gdy znajdę czas na grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak możliwości przeszukiwania większego obszaru map

To prawda... bardzo irytująca sprawa. Mimo dużego obszaru mapy sam bohater jest bardzo ograniczony.

Tak na marginesie sądzę, że gdyby ta gra miała normalną grafikę (nie komiksową) i szerszy obszar działania byłby z tego niezły kawałek gry. Sam projekt również uważam za ciekawy, a nagłe zakończenie może z powodzeniem zawiązać dalszy ciąg akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.