Skocz do zawartości

Zestaw remontowy.


stasork

Rekomendowane odpowiedzi

Zestaw remontowy od Sidorowicza ... znikną. Chyba go straciłem walcząc na Arenie (kiedy dałem walkę, pojawił się komunikat "???- to niszczymy..."). Nie zauważyłem braku walizeczki na początku. Barman sprzedaje za 7 meduz (chyba), ale dla mnie to zadrugo i czuje się oszukany!!! Da się zrobić spawn tej walizki? Nie chodzi mi o zestawy remontowe do broni czy pancerza. Chodzi mi o samą skrzyneczkę. PS. Wchodząc na Jantar sprzątnąłem 2 bandytów, w trupie stalkera widziałem notka żeby zadzwonić do rodziny. Czy to część jakiegoś zadania? Poza tym kto spisał numer. Trza tam zadzwonić! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłeś na Arenie to tam zniknęła skrzyneczka.Narzędzia nie dają się nigdzie przełożyć tylko wypadają na podłogę.( sam też tak posiałem skrzynkę ...:D dopiero potem załapałem o co chodzi). Podejrzewam, że Arni ten co pilnuje Areny je zbiera . Pozbieraj parę meduz i kup . Sprawdź w PDA ( już możesz )czy nie masz recepty na meduzę. Masz tam 2 działy ...Recepty i ..Artmodyfikacje przeglądaj obydwa bo to nie to samo. Gdy podniosłeś karteczkę , był chyba SMS od Barmana, że zajmie się tą sprawą i wyśle kasę...ty nie robisz nic. // co do spawnowania nie korzystam i korzystał nie będę. Jak gram to gram ,a nie patrzę by z gry robić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie walizki. Trochę głupio rozwiązane. Nie da się jej zrespawnować? Odnośnie kartki... Barman wysłał mi wiadomość. Myślałem na początku, że będzie to jakieś zadanie. Ciekawe by było. Ochrona ludzi do baru czy jantaru. Wymagające acz interesujące. Taki kontakt ze światem zewnętrznym, albo próba ożywienia tego stalkera by wrócił do rodziny. Takie trochę bardziej przygodowe zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam.

 

Mam ten sam opisany powyżej problem straciłe skrzynkę remontową podczas walk na Arenie (nawet nie wiem w którym momencie tych walk) jestem już dalej w grze i nie bardzo chciałbym się cofać w fabule.  Wspomniany w poście powyżej link do rozwiązania problemu nie działa może ktoś ma jakieś aktualne namiary ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik

jeśli nie chcesz ingerować w pliki - skorzystaj z rady Malakasa. Barman powinien mieć odpowiedni dialog umożliwiający zakup skrzynki. Natomiast gdybyś chciał dodać skrzynkę, możesz zastosować zmianę wynagrodzenia za wykonywanie zadań tj. - wpierw przeczytaj ten post. Po zrobieniu kopii pliku modyfikowanego - zastosuj wskazówki od pkt.1 do 4. (możesz wybrać inne zadanie) W pkt. 5 -  sekcja reward_item powinna zawierać wpis:

reward_item = remontnyi_box

Czyli nagrodą za wykonanie zadania przyniesienia kociego ogona, będzie skrzynka naprawcza. Później zmień plik/wpis na oryginalny by uniknąć ewentualnych błędów z zestawem naprawczym.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Dziękuję za poradę The Emperor.

Udało mi się zmodyfikować plik, otrzymać za ogon kota skrzynkę remontową

(oczywiście przywróciłem oryginalny plik po otrzymaniu skrzynki) ale..  wyrzucam ją na ziemię

i nie mogę nic zrobić poza jej podniesieniem i schowaniem do ekwipunku...

Nie ma żadnego innego polecenia.. 

Może ktoś wie jak temu zaradzić?

 

Pytanie tochę poza tematem:

Czy można zlikwidować wszystkich wojskowych na posterunku w kordonie czy to musi być cicha misja?

Dostałem od Sidorowicza zadanie "Zdobyć dokumenty z posterunku wojskowego" i nie mogę wykonać tej misji po cichu.

Nie zależnie od godziny w nocy czy się skradam do płotu z powalonym drzewem czy nie,

wykrywa mnie BTR (chyba tak ten pojazd się nazywa) i zaczyna do mnie strzelać :(      

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kazik

skrzynka musi zawierać zestawy naprawcze:

  • Remzestaw RIA, czyli zestaw odpowiedzialny za naprawę pancerzy o identyfikatorze: repair_item_outfit
  • Remzestaw RIW, czyli zestaw naprawczy odpowiedzialny za naprawę broni o identyfikatorze: repair_item_weapon

Podaję identyfikatory, gdybyś chciał zastosować motyw z podmianą przedmiotu za wykonanie zadania z posta nr. 8. Generalnie zestawy są dostępne u handlarzy na zasadzie wymiany barterowej. Sidorowicz potrzebuje bodajże artefaktu "Błysk" za zestawy kamizelek i pancerzy, Barman - zestawy do pancerzy proponuje za artefakt "Kotlet", natomiast zestawy do broni wymienia za "Ognistą Kulę" - pozostałych handlarzy nie pamiętam. Musisz sprawdzać dokładnie dialogi. Właściwe użycie zestawów - zobacz ten post - link.

Zestawy naprawiają pancerze/bronie o 10%/1x użycie zestawu. Przedmioty o stopniu zużycia ok. 50% - nie dają się naprawić zestawem, wówczas trzeba iść do mechanika.

 

Jeśli chodzi o misję z wojskowymi - ja zawsze zaczynałem od zniszczenia BTR'ów. Jeśli masz RPG-7 - wówczas transportery szybko będą wspomnieniem, możesz również spróbować podejść jak najbliżej - obrzucając transportery granatami (zaopatrz się w rozsądną ilość). Po likwidacji BTR'ów - masz dużo większe możliwości działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

To mój wcześniejszy problem:

...Udało mi się zmodyfikować plik, otrzymać za ogon kota skrzynkę remontową

(oczywiście przywróciłem oryginalny plik po otrzymaniu skrzynki) ale..  wyrzucam ją na ziemię

i nie mogę nic zrobić poza jej podniesieniem i schowaniem do ekwipunku...

Nie ma żadnego innego polecenia.. 

Może ktoś wie jak temu zaradzić?...

 

Chciałbym uzupełnić temat rozwiązaniem:

Nic nie mogłem zrobić z otrzymaną w sposób opisany powyżej skrzynką ponieważ ta skrzynka jest prawdopodobnie z Soljanki z DMX a ja gram w wersje bez ( i nie żałuję - potem zagram w wersję z DMX ale już z Autumn Aurora 2). Skrzynka remontowa z mojej wersji Soljanki jest mniejsza i  bardziej przypomina metalowy pojemnik które trzeba rozbić żeby wyjąć z nich np amunicję czy apteczki. Skrzynke która u mnie działa otrzymałem od barmana za artefakty Meduza.

 

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie odpowiedzi :yes:

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.